Вчора, 12 квітня, відбулося пленарне засідання Громадської ради доброчесності, на якому було «заблоковано» 26 суддів з 63-х. В списку «заблокованих» опинився Геннадій Бершов, голова Харківського апеляційного адміністративного суду.


Харківський антикорупційний центр в рамках проекту «А судді хто?» звертався до Громадської ради доброчесності з проханням перевірити майновий стан Геннадія Бершова на предмет можливого незаконного збагачення та відповідність судді критеріям професійної етики та доброчесності.

Геннадій Бершов за результатом анонімного письмового тестування набрав мінімальні 60 балів. А, за результатами практичного завдання Бершов набрав 80,5 балів з 120 можливих. Тобто, за результатами тестування Бершов пройшов у наступний раунд.

Нагадаємо, Геннадій Бершов та його сім’я володіє купою елітних автівок та нерухомістю.


Геннадій Бершов разом з дружиною Іриною Бершовою та сином Степаном володіє 2 земельними ділянками загальною площею 1733 квадратних метрів в селищі міського типу Високий. Саме на цих ділянках розташований будинок площею 82 кв.м., який також належить Бершовим, в якому вони фактично і проживають.

А, ще на цих ділянках розташований об’єкт незавершеного будівництва площею 200 кв.м., який звісно також належить Бершовим.

Також подружжя Бершових за 2 роки, в 2013-2014 роках придбало 3 квартири у Харкові загальною площею 130 кв.м., витративши 960 тисяч гривень.

Крім цього подружжя Бершових у жовтні 2013 року придбало квартиру площею 53 кв.м. в Криму, у Ялті за 149 тисяч гривень.
Також сім’я Бершових в лютому 2013 року придбала кросовер Volkswagen Tiguan 2012 року випуску за 337,5 тис.грн. (42 тис.дол.).

Але, фактично користується Геннадій Бершов іншим транспортом, який записаний на інших осіб.

Геннадій Бершов має право користування автівкою Toyota Land Сruser 2013 року випуску, яка записана на Веру Бершову (родичка Геннадія та Ірини Бершових), якій 70 років. Цю автівку Бершова придбала в 2013 році. Ринкова вартість автівки становила тоді 65-70 тисяч доларів.

Також Геннадій Бершов має право користування ще Toyota Camry 2015 року випуску, вартість якої складає 25-30 тисяч доларів.

Ця автівка записана на Олександра Шевченка.

Що, цікаво Геннадій Бершов в 2013-2014 роках користувався матеріальною допомогою, отримавши за два роки 25 тис.гривень.

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМА, ЯКА РОЗПИЛЯЛА ТЕНДЕР МЕРІЇ, ОТРИМАЄ ЩЕ 1,5 МІЛЬЙОНА НА КАПРЕМОНТ СКВЕРУ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» щод проведення ремонтних ...

ПІДПРИЄМСТВО, ДИРЕКТОРА ЯКОГО ОСУДИЛИ ЗА КОРУПЦІЮ, ОТРИМАЄ ВІД МЕРІЇ ДОДАТКОВО 5 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ БАСЕЙНУ

КЗ «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву водних видів спорту Яни Клочкової» уклала ...

АКАДЕМІЯ НАЦГВАРДІЇ БЕЗ КОНКУРСУ ЗАМОВИЛА РЕМОНТ. ВАРТІСТЬ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ ЗАВИЩЕНА ВДВІЧІ

Національна академія Національної гвардії України уклала угоду з ФОП Коваленко Сергій Володимирович щодо проведення ...

НОВЕ ЛЮКСОВЕ АВТО ДЛЯ ГОЛОВНОГО ЕКОЛОГА ХАРКІВЩИНИ

Керівник Державної екологічної інспекції у Харківській області Артем Георгіян 20 січня 2016 придбав Mercedes-Benz ...

ОТОЧЕННЯ КЕРНЕСА ОТРИМАЄ 25 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ОСВІТЛЕННЯ НА ПРОСПЕКТІ ГАРАРІНА

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «ЕП-767» щодо ремонту освітлення вартістю ...