Комунальне підприємство “Харківводоканал” 7 березня підписало 2 угоди з ТОВ «Сіті-Дизайн» щодо розробки 2 проектів реконструкції мереж водопостачання та каналізації на територіях саду ім. Т.Г. Шевченко та Харківського зоопарку. Загальна вартість двох проектів реконструкції склала 762 тисячі гривень. Про це повідомляється в електронній системі закупівель «Prozorro».


Проекти реконструкції планують зробити до кінця липня 2017 року. На території саду ім. Т.Г. Шевченко водопровідна мережа має довжину 2595 пог.м., на території Харківського зоопарку – 1957,5 пог.м. Проект реконструкції 1 пог.м. водопровідної мережі в саду Шевченка коштуватиме 136,1 грн., на території Харківського зоопарку – 209 грн.

ТОВ «Сіті-Дизайн» було зареєстроване 7 жовтня 2016 року. Власником цього підприємства є Любов Тетельбаум. А директором вказана Олена Головачова. Остання є співробітницею фірми «Ароф».

Фірма «Ароф» є головним проектантом для мерії Кернеса. За останні роки фірма «Ароф»
отримала від мерії десятки мільйонів гривень. ТОВ «Ароф» лише у грудні 2016 року отримало від структур Харківської міськради 3,91 млн.грн.


ТОВ «Сіті-Дизайн» знаходиться за тією ж адресою, що й
«Ароф» й використовує їх телефон 380577632905.


А, донька Тетяни Тетельбаум – Євгенія – вказана у мережі «Facebook», як родичка власниці ТОВ «Ароф» Майї Поліванової.

Головний інженер проекту ТОВ «Сіті-Дизайн» Світлана Парасочка також працює в ТОВ «Ароф».

За жовтень—грудень 2016 року ТОВ «Сіті-дизайн» отримало від КО «Харківський зоологічний парк» за розробку проектів для реконструкції зоопарку 4,44 млн.грн.

Певний час власниками ТОВ «Ароф» (з 2004 по 2008 роки) були Тетяна Поліванова та Сергій Чечельницький. Потім протягом року власниками були їх діти – Майя Поліванова та Чечельницька Катерина Сергіївна. З 2009 року одноосібною власницею є Майя Поліванова. Як, повідомляє портал «Youcontrol».

Директором підприємства вказана Тетяна Поліванова. Тетяна у соціальних мережах постить досить дружні фотографії з спільного відпочинку з головним архітектором міста у Африці та Індії .

До речі, фірма «Ароф», в особі Світлани Парасочки, була проектантом і для ресторану «Нікас», який до недавнього часу був записаний на близьке оточення Геннадія Кернеса.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФАВОРИТИ ОДА ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ 50 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав дві угоди з ТОВ «Будівельник» щодо ремонтних робіт ...

ЧИНОВНИЦЯ ОБЛУПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ КУПУЄ НОРКОВУ ШУБУ ВАРТІСТЮ ДВІ РІЧНІ ЗАРПЛАТИ ТА НОВУ КВАРТИРУ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА

Спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУ юстиції у Харківській ...

ХАРКІВСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВДВІЧІ ПЕРЕПЛАТЯТЬ ЗА ШАПКИ-ВУШАНКИ, ЯКІ ЗАКУПИЛИ БЕЗ АУКЦІОНУ

Управління поліції охорони в Харківській області уклало дві угоди з ПП «Руно-СМ» щодо постачання ...

ХАРКІВСЬКИЙ ПРОКУРОР ПРИДБАВ КАРАБІН ЗА 80 ТИСЯЧ

Начальник відділу забезпечення державного обвинувачення у регіоні прокуратури Харківської області Євген Шевченко придбав мисливський ...

КЕРНЕС ПРИДБАВ ЦІННИХ ПАПЕРІВ НА П’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Харківський міський голова Геннадій Кернес 19 жовтня придбав цінних паперів на суму 4,83 млн. ...