Приміщення нового ресторану «Нікас», який розташований по вул. Університетській,2, переписали на ТОВ «Кронос-плюс», яке створене 20 грудня 2016 року.

Про це стало відомо з Єдиного реєстру прав на нерухоме майно.

Цікаво, що вже 23 грудня ця фірма придбала будівлю та землю ресторану.

Нагадаємо, що приміщення старого ресторану «Нікас» належали ТОВ «Фірма «Асканіо», яке й замовляло реконструкцію. Ця фірма належала ТОВ КУА «ФІнекс-капітал», яка регулярно перераховує дивіденди меру Харкова Геннадію Кернесу.

А директором, за даними порталу Youcontrol, з 2007 по 2014 рік була екс-співробітниця «НПК-Холдинг» (колись головний бізнес-актив Кернеса) Ольга Солоп. Зараз ця фірма у стадії ліквідації.


Операційне ж керівництво рестораном здійснює ТОВ «Нікас 2011». Раніше єдиним засновником цього підприємства була Вікторія Морозова – директор ресторану у готелі «Національ» – резиденції Кернеса. Зараз директором та співлаником також є Юлія Чорна.

Щодо нових власників, то ТОВ «Кронос-плюс» заснували Олена та Віктор Долгій, про яких є небагато інформації. А ось директором вказаний Олександр Матвєєв.

Останній є братом Олега Матвєєва – співвласника та одного з керівником великої кількості ринків на території Харкова та області.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У НЕХОРОШКОВА ВИДІЛИЛИ ГРОШІ НА РЕМОНТ У БУДИНКУ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА, ЯКИЙ РЕМОНТУВАЛИ У 2016 РОКУ

Департамент житлового господарства Харківської міськради у лютому уклали дві угоди щодо поточного ремонту будинку ...

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ ЗАКУПИВ МЕТАЛ НА 77 МІЛЬЙОНІВ В ЗАПОРІЖЖІ

ДП «Завод «Електроважмаш» 5-6 вересня уклав дві угоди з запоріжською ТОВ «Укр Ріелт Груп» ...

СПРАВА ДИРЕКТОР КП СЕМЕНА СИРОТИ: ВЖЕ МАЙЖЕ ПІВРОКУ СУД НЕ МОЖЕ ПРОВЕСТИ ПІДГОТОВЧЕ ЗАСІДАННЯ

Підготовче засідання по справі директора комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство», депутата міськради від фракції ...

Operation “Yalynka”, or Another scheme of the city council

Головна площа Харкова засяяла новорічними вогнями, встановлена нова найвища в Україні ялинка, на ярмарці ...

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАВ В ПОДАРУНОК ВІД ПРОРЕКТОРА ВНЗ ПРИМІЩЕННЯ ВАРТІСТЮ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН

Заступник голови адміністрації Немишлянського району з питань житлово-комунального господарства Юрій Марцишенко в 2016 році ...

У КЕРНЕСА ЗНОВУ ЗБИРАЮТЬСЯ РЕКОНСТРУЮВАТИ МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ. ГРОШІ ЗА ПРОЕКТ ОТРИМАЄ ФІРМА ДРУЗІВ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало ...