КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» м. Харкова уклало угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо ремонту та технічного обслуговування урн вартістю 2,19 млн грн.

 

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Роботи мають виконуватися до кінця року. Спочатку сума договору склала 2,21 млн. грн., але потім були внесені зміни через додаткову угоду.

Підрядник повинен протягом 2017 року провести комплексне технічне обслуговування 2 555 урн, а також поточне технічне обслуговування ще 1 395 урн. Таким чином, приватники отримають за обслуговування однієї урни 745,44 грн. При тому, що вартість нової урни харківського виробництва складає 804 грн./шт.

Тобто за рік вартість обслуговування старої урни за рік майже сягне ціни нової урни.

Під час торгів ТОВ «Системи прогресивної очистки» запропонувало виконати роботи за 2,21 млн. грн. А їх єдиний конкурент – ТОВ «Металл 3Е» на 4 грн. дорожче.

Але після підписання договору були внесені зміни. Сума угоди знизилася до 2,19 млн грн. за рахунок зменшення обсягу робіт.

ТОВ «Металл-3Е» належить Сергію Земляному.

Засновником фірми «Системи прогресивної очистки» є ТОВ «Ваго-Рев», директором є Роман Дворник.

При цьому техніку вони використовують, яка раніше належала ТОВ «Компанія «СПО».

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену.

Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження», першим номером якої є мер Геннадій Кернес. У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові.

За даними ЗМІ, до цієї фірми мав відношення голова адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв.


Ця фірма була ліквідована після того, як засвітилася у кримінальній справі щодо Парка Горького. Після чого, тендери почало вигравати ТОВ «Системи прогресивної очистки» (СПО)

У 2015 році ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму 90,05 млн. грн.

Нагадаємо, що нещодавно була знищена фінансова документація цього підприємства за останні два роки


ТОВ «Ваго-Рев» в 2009 році заснували Олег Дивінець, Олексі Ахвледіані та Андрій Артеменко.

В 2011 році єдиним засновником фірми була Зінаїда Кірсанова, яка подарувала квартиру в елітному житловому комплексі в Харкові матері Максима Мусєєва.

Після чого засновником «Ваго-реву» став Ян Сивинський. Керівником до 1 червня 2016 року був Генадій Довженко, який раніше працював в ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753», що також відноситься до впливу Мусєєва.

Зараз ще раз змінився засновник підприємства. Фірму записали на Євгена Ананченко, який працює аудитором й постійно проживає у місті Нетанія (Ізраїль).

ТОВ «Системи Прогресивної очистки» та ТОВ «Ваго-Рев» є фігурантами карної справи, щодо розкрадання бюджетних коштів.


Нещодавно ця фірма
отримала підряд на прибирання Парку Горького за 12 млн. грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

КОШТОВНІ АВТІВКИ РОДИНИ ХАРКІВСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ

Родина Андренко, члені якої всі працювали у органах внутрішніх справ, володіє елітними автівками й ...

ПІСЛЯ РЕАКЦІЇ ХАЦ ДЕПАРТАМЕНТ КАПБУДІВНИЦТВА РОЗІРВАВ УГОДУ НА РЕМОНТ ДИТСАДКА ЗА ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації розірвав угоду з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту дитячого саду ...

У КЕРНЕСА ЗА ТИЖДЕНЬ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ШКОЛУ ЗА ПІВТОРА МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Управління освіти Адміністрації Фрунзенського (теп. Немишлянський) району Харківської міськради уклало угоду з ПП «ХарківСтартСтрой» ...

КОМБАТ АКАДЕМІЇ НАЦГВАРДІЇ ПРИДБАВ НОВЕНЬКИЙ «ІНФІНІТІ» ЗА 1,4 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Командир батальйону Національної академії Національної гвардії України Дмитро Дрібноход придбав новенький автомобіль «INFINITI Q70».