Дзержинський районний суд міста Харкова визнав винним колишнього директора ТОВ «Машстройсервис» Валерія Воробйова у привласненні коштів харківського місцевого бюджету у розмірі 46 тис грн. під час реконструкції шкільних спортмайданчиків і засудив його до 2 років умовно та штрафу в 4250 грн. Таке рішення суд прийняв 5 січня.

Про це пише видання “Наші Гроші” з посиланням на судовий реєстр.


У червні 2016 року році комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» замовило ТОВ «Машстройсервис» реконструкцію спортивних майданчиків на території 10 шкіл міста загальною вартістю 32,27 млн грн.

У школах підрядник повинен був побудувати майданчики для гри в міні-футбол, баскетбол, волейбол та стрітбол, а також встановити майданчики для воркауту та тенісні столи.

Суд встановив, що Воробйов вніс завідомо неправдиві відомості до актів виконаних будівельних робіт, завищивши їх обсяги, і заволодів бюджетними коштами на загальну суму 46 тис грн.

Зокрема, фірма Воробйова недовиконала роботи щодо встановлення бордюр, монтажу стояків та секцій огорожі, а також обсипання піском навколо футбольного поля.

Воробйов уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і отримав 2 роки позбавлення волі умовно з іспитовим строком 1 рік з позбавленням права обіймати певні посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій строком на 1,5 роки, а також штраф в 4250 грн.

Валерій Воробйов залишив посаду директора ТОВ «Машстройсервис». Замість нього керівником вказано Михайла Гревцева, підписантом записана Валентина Федосєєва. Власниками фірми є син Валерія Воробйова Ігор та Галина Воробйова. Раніше серед засновників був Андрій Оберемок.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

КОМУНАЛЬНИКИ КЕРНЕСА ВДВІЧІ ПЕРЕПЛАТЯТЬ ЗА ВИВОЗ СМІТТЯ, ФІРМІ, ЯКА ПЕРЕБУВАЄ ПІД СЛІДСТВОМ

Департамент житлового господарства Харківської міськради 3 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ ...

БУДІВЕЛЬНИКА ПОЛІГОНІВ У БОГОДУХОВІ ТА ЛЮБОТИНІ ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗТРАТІ 3 МІЛЬЙОНІВ У ЧЕРКАСАХ

Правоохоронці підозрюють службових осіб управління ЖКГ виконавчого комітету Золотоніської міської ради (Черкаська обл.) у ...

МЕРІЯ КЕРНЕСА ЗАСТРАХУВАЛА У РОСІЯН МАЙНО, ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ У ЗАСТАВІ ПО КРЕДИТУ ПАРКА ГОРЬКОГО

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради 6-10 ...

«ЕКОВТОР» ТАКИ ОТРИМАВ УГОДУ НА БУДІВНИЦТВО ПОЛІГОНУ ПІД ВОВЧАНСЬКОМ. ВАРТІСТЬ ДЕЯКИХ ТОВАРІВ ЗАВИЩЕНА

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації за результатами тендеру замовив ...

“МУТНОМУ” ПІДРЯДНИКУ ДОКИНУЛИ ЩЕ 19 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА СМІТТЄВИЙ ПОЛІГОН В ЛЮБОТИНІ

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації 26 грудня уклав угоду з ТОВ «Спеціалізоване ...

Ukraine’s Anti-Corruption Battle: Case Study of Kharkiv

Журналісти Chatham House зняли документальне відео про “Харківський антикорупційний центр”