Депутат Харківської облради (фракція «Опозиційний Блок») Василь Кухар отримав в подарунок мансарду у будівлі площею 280,4 кв.м.

Про це йдеться у повідомлені про суттєві зміни до декларації депутата, яке опубліковане на Єдиному державному реєстру декларацій.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року депутати місцевих рад мають подавати декларації, щодо змін матеріального стану. Крім того, до 1 квітня вони мають опублікувати електронні декларації за 2016 рік.


У декларації вказано, що депутат отримав нерухомість в подарунок від Марії Кухар. Вартість нерухомості заявили у сумі 226 тис. грн.

З реєстру прав на нерухоме майно, вдалося дізнатися, що екс-голова Харківського апеляційного господарського суду отримав нерухомість у особняку на вул. Сумській, 43.
0нерухомість.png

Цей житловий будинок побудован в 1901-1903 роках на землях Харківського університету за проектом М.Є. Ройтенберг в стилі історизм (еклектика) дворянином Сергієм Савичем.

З 1906 по 1912 роки в будівлі розміщувалося Німецьке консульство, тут також знімав квартиру перший консул Німеччини в Харкові – Карл Фромман. До Жовтневої революції в будівлі жили пересічні городяни, в радянські роки воно служило гуртожитком курсів з перепідготовки радянсько-партійних кадрів.

Й ось ця будівля зараз належить родині Кухарів, яка має широкі зв’язки серед суддів та прокурорів.

Адже окрім Василя Кухаря приміщеннями у цій будівлі володіли та володіють Ольга Кухар та ТОВ «Олександр і В» Ольги та Василя Кухаря.

Нагадаємо, що депутат Харківської облради (фракція «Опозиційний Блок») Олександр Кухар придбав дві елітні автівки загальною вартістю 3,32 млн. грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ З ЧУГУЄВА ПРИДБАВ КВАРТИРУ ЗА ДЕСЯТЬ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ, ХОЧА НЕ МАВ НА ЦЕ ЗАДЕКЛАРОВАНИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ

Поліцейський з логістики Чугуївського ВП ГУНП в Харківський області Сергій Бєсєдін придбав нову квартиру, ...

ГУРТОЖИТОК НА СОЇЧА ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЗА 13 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з КП «Харківспецбуд» щодо ремонту гуртожитку вартістю ...

ХНУ ІМ КАРАЗІНА ЗАМОВИВ ПРИБИРАННЯ СНІГУ З КОРПУСІВ ТА ГУРТОЖИТКІВ. ЯКІСТЬ РОБІТ СУМНІВНА

Харківський національний університет ім. Каразіна 3 лютого уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо прибирання ...

У ХАРКОВІ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДИТСАД МАЙЖЕ ЗА 5 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міськради уклало угоду з ТОВ «Фірма «Стройстандарт» щодо ...

СІМ’Я ЮРІЯ ГОЛУБАНА, ЯКИЙ СТАВ ВІДОМИЙ НА ВСЮ КРАЇНУ ВЧОРА, МАЄ КУПУ ГОТІВКИ ТА КОШТОВНОГО МАЙНА

Безумовно, одним з найбільш обговорюваних працівників поліції в Україні за останній тиждень став Юрій ...

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ У УНІВЕРСИТЕТІ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ПРИДБАВ НОВУ АВТІВКУ ЗА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ

Завідувач кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ Владислав Шендрик придбав новенький автомобіль Subaru Оutback.