Департамент житлового господарства Харківської міської ради 14 лютого уклав угоду з торгівельно-виробничим приватним підприємством “Ресурс” щодо зносу сухих та аварійних дерев на 1,497 млн.грн. Про це повідомляється в системі закупівель «Prozorro».


Планується, що до кінця 2017 року буде знесено 1363 куб.м. сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинковій території ЖБК, ЖК та ОСББ.

Якщо, порахувати, то вирубка 1 куб.м. дерев харків’янам буде коштувати 1098 гривень. Раніше, в 2016 році, міськрада замовляла у того ж «Ресурса» такі ж самі послуги на 0,5 млн.грн. по 840 грн. за 1 куб.м.

Ціни на роботу були дуже завищеними, коли вони складали 840 грн. за 1 куб.м., не говорячи вже про 1098 грн. за 1 куб.м. По країні вирубку дерев замовляють по 500-600 грн. за 1 куб.м.

В листопаді 2016 року той же Департамент житлового господарства замовляв вирубку дерев по 840 гривень за 1 куб.м.

Очікувана вартість, яку виставив Департамент – 1,5 млн.грн. За три раунди аукціону обидві фірми (конкурентом було ПП «ВТНС») не знизили взагалі свої пропозиції. Економія від проведення аукціону склала 3,5 тис.грн.


Власником і керівником фірми «Ресурс» є Ігор Тарновецький з села Солоницівка Харківської області. Фірма почала вигравати тендери з 2010 року і за цей час отримала замовлень більше, ніж на 30 млн.грн. Більшу частину цих коштів склали підряди департаментів Харківської міськради та комунальних підприємств міста.

Що, цікаво фірма «Ресурс», подаючи документи до пропозиції, вказала Ігоря Тарновецького, як лісоруба в першій бригаді, з стажем роботи – 4 роки. Частину техніки, автопідйомник, фірма «Ресурс» орендує у ТОВ «Харків Жилсервіс 2009». В цій фірмі раніше співвласниками були Олександр Бейніш (фірми виграли підрядів від мерії на десятки мільйонів) та ТОВ “Прогресивні технології та комунікації”, власниками якого є близьке бізнес-оточення Геннадія Кернеса, Віктор Потанін та Ольга Кириллова.

Також стало відомо, що харківські правоохоронці
розслідують кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем посадових осіб Слобожанської селищної ради Зміївського району та ТОВ «ТВПП «Ресурс» щодо завищення вартості реконструкції зелених насаджень на 1 млн.грн.


Правоохоронці підозрюють, що у 2016 році, в ході виконання робіт із реконструкції зелених насаджень на території сел. Слобожанське (екс-Комсомольське) Зміївського району чиновники та приватники незаконно заволоділи грошовими коштами, виділеними на виконання цих робіт.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМА ОТОЧЕННЯ МУСЄЄВА ОТРИМАЄ 10 МІЛЬЙОНІВ ЗА ЗАМІНУ ПАКЕТІВ В УРНАХ

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» 24 лютого уклав угоду з ТОВ «Системи прогресивної ...

У РАЙНІНА ДЕПАРТАМЕНТ КАПБУДІВНИЦТВА ПЕРЕРАХОВУЄ ГРОШІ ФІРМІ, ЯКУ ПРАВООХОРОНЦІ ВВАЖАЮТЬ ФІКТИВНОЮ

У квітні 2016 року Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації перерахував ТОВ «Уника-Буд» 140 тис. ...

«ХАРКІВВОДОКАНАЛ» ПЕРЕГРАВ ТОРГИ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ВОДОВОДУ ТА ЗЕКОНОМИВ 2 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Комунальне підприємство «Харківводоканал» в результаті проведення аукціону уклало договір щодо реконструкції водоводу від Лідного ...

У КЕРНЕСА ВИТРАТЯТЬ МІЛЬЙОН НА РЕМОНТ ВНУТРІШНЬОКВАРТАЛЬНОЇ ДОРОГИ, ЯКУ ВЖЕ ЛАТАЛИ МИНУЛОГО РОКУ

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 3 березня уклав угоду з ТОВ «Альбус ...

ДРУЖИНА СУДДІ ПЛЕТНЬОВА ПРОДАЛА КВАРТИРУ У ЕЛІТНОМУ БУДИНКУ В ДЕСЯТКИ РАЗІВ ДЕШЕВШЕ НІЖ ЇЇ РИНКОВА ВАРТІСТЬ

В 2016 році дружина судді Апеляційного суду Харківської області Володимира Плетньова – Анжелла Плетньова ...