Департамент житлового господарства Харківської міської ради 14 лютого уклав угоду з торгівельно-виробничим приватним підприємством “Ресурс” щодо зносу сухих та аварійних дерев на 1,497 млн.грн. Про це повідомляється в системі закупівель «Prozorro».


Планується, що до кінця 2017 року буде знесено 1363 куб.м. сухих та аварійних дерев, розташованих на прибудинковій території ЖБК, ЖК та ОСББ.

Якщо, порахувати, то вирубка 1 куб.м. дерев харків’янам буде коштувати 1098 гривень. Раніше, в 2016 році, міськрада замовляла у того ж «Ресурса» такі ж самі послуги на 0,5 млн.грн. по 840 грн. за 1 куб.м.

Ціни на роботу були дуже завищеними, коли вони складали 840 грн. за 1 куб.м., не говорячи вже про 1098 грн. за 1 куб.м. По країні вирубку дерев замовляють по 500-600 грн. за 1 куб.м.

В листопаді 2016 року той же Департамент житлового господарства замовляв вирубку дерев по 840 гривень за 1 куб.м.

Очікувана вартість, яку виставив Департамент – 1,5 млн.грн. За три раунди аукціону обидві фірми (конкурентом було ПП «ВТНС») не знизили взагалі свої пропозиції. Економія від проведення аукціону склала 3,5 тис.грн.


Власником і керівником фірми «Ресурс» є Ігор Тарновецький з села Солоницівка Харківської області. Фірма почала вигравати тендери з 2010 року і за цей час отримала замовлень більше, ніж на 30 млн.грн. Більшу частину цих коштів склали підряди департаментів Харківської міськради та комунальних підприємств міста.

Що, цікаво фірма «Ресурс», подаючи документи до пропозиції, вказала Ігоря Тарновецького, як лісоруба в першій бригаді, з стажем роботи – 4 роки. Частину техніки, автопідйомник, фірма «Ресурс» орендує у ТОВ «Харків Жилсервіс 2009». В цій фірмі раніше співвласниками були Олександр Бейніш (фірми виграли підрядів від мерії на десятки мільйонів) та ТОВ “Прогресивні технології та комунікації”, власниками якого є близьке бізнес-оточення Геннадія Кернеса, Віктор Потанін та Ольга Кириллова.

Також стало відомо, що харківські правоохоронці
розслідують кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем посадових осіб Слобожанської селищної ради Зміївського району та ТОВ «ТВПП «Ресурс» щодо завищення вартості реконструкції зелених насаджень на 1 млн.грн.


Правоохоронці підозрюють, що у 2016 році, в ході виконання робіт із реконструкції зелених насаджень на території сел. Слобожанське (екс-Комсомольське) Зміївського району чиновники та приватники незаконно заволоділи грошовими коштами, виділеними на виконання цих робіт.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ПІДПРИЄМЕЦЬ, ЯКОГО НЕОДНОРАЗОВО ШТРАФУВАЛИ ЗА КОРУПЦІЮ, ОТРИМАВ ПІДРЯД НА ПРИБИРАННЯ СЕЛИЩА НА ХАРКІВЩИНІ

Есхарівська селищна рада Чугуївського району 1 березня уклала угоду з ФОП Кастєров Сергій Олександрович ...

ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ПІД ХАРКОВОМ ПЕРЕПЛАЧУЄ ЗА СИР

Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова галявина» Харківської райради уклала угоду з ФОП ...

У ХАРКОВІ ЛАТАЮТЬ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ ПО ЦІНІ НОВИХ

КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» уклав угоду з ТОВ «СК ДМ» щодо поточного ремонту дитячого ...

ХАРКІВВОДОКАНАЛ ПЕРЕПЛАТИТЬ ВДВІЧІ ЗА БЕНЗИНОВІ ВІБРОПЛИТИ

Комунальне підприємство “Харківводоканал” 1 березня 2017 року уклало угоду з ТОВ «Стілагротрейд» щодо поставки ...

МЕДУНІВЕРСИТЕТ ЗА ПІВРОКУ ВДРУГЕ ЗАМОВИВ РЕМОНТ КАФЕДРИ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

Харківський національний медичний університет без проведення аукціонів уклав угоду з ТОВ «НВФ «Аста-Плюс» щодо ...

ЗАПОРОЖЦІ З БЮТ ПРОДАДУТЬ «ЕЛЕКТРОВАЖМАШУ» МЕТАЛ З ПЕРЕПЛАТОЮ НА 7 МІЛЬЙОНІВ

ДП «Завод «Електроважмаш» 15 вересня підписав угоду з ТОВ «Лідер Флюс» щодо постачання металу ...