Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав дві угоди з ТОВ «Будівельник» щодо ремонтних робіт у КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня-Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» загальною вартістю 47,9 млн. грн.

Про це стало відомо зі звітів про укладання договору та проведення аукціону, які розміщені на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Роботи мають бути виконані до кінця 2017 року.

Зокрема, з ТОВ «Будівельник» уклали угоду щодо проведення капітального ремонту офтальмологічного відділення, навчально-діагностичного корпусу літ, приміщень лікувального корпусу вартістю 28,31 млн. грн.


Цікаво, що організатори торгів відхилили дві більш дешевші пропозиції.

Пропозиція ТОВ «Індастріал Білдінг Груп» у сумі 26,34 млн. грн. була відхилена через невідповідність довідки про виконання аналогічних договорів.

Засновниками ТОВ «Індастріал Білдінг Груп» зараз є Владислав Кутовий, Наталія Головко та Тетяна Спіцина. Серед підписантів вказаний Станіслав Кієвець. Директором вказаний Олексій Посохов.

Кієвець та Кутовий є помічниками нардепа Анатолія Денисенко. Раніше «Індастріал Білдінг Груп» була записане на дві фірми, які належали Денисенко особисто.

Ще одним учасником торгів стало ТОВ «БК «Форт-Пост».

Також Департамент уклав з ТОВ «Будівельник» угоду щодо капітального ремонту будівлі хірургічного корпусу обласної лікарні вартістю 17,51 млн. грн.

Більш дешевшу пропозицію ТОВ «БК-Форт-Пост» відхилили через відсутність декількох довідок та антикорупційної програми на підприємстві.

ТОВ «БК «Форт-Пост» засновано Яно Сергієм Михайловичем, Яно Сергієм Сергійовичем та Олександром Шевченко. Яно Сергій Михайлович є партнером Ольги Кухар по ТОВ «Верона ЛТД».

Також Департамент уклав з ТОВ «Будівельник» угоду щодо капітального ремонту будівлі хірургічного корпусу обласної лікарні вартістю 17,51 млн. грн.

У хірургічному відділенні планується зробити монтаж комплексу рентгенівського діагностичного стаціонарного РУМ-20 СГ-312, замінити електроосвітлення, двері, сантехнику, виконати ремонт фасаду, вхідну групу, виконати благоустрій території.

Цікаво, що в 2012 році той самий Департамент ОДА вже замовляв ремонт приміщень хірургічного комлпексу з ремонтом фасаду та застосуванням енергозберігаючих технологій.

Підрядником стало ТОВ «Восток-Строй». Вартість робіт мала скласти 3,66 млн.грн.

Раніше засновником та директором цієї фірм був віце-губернатор Євгеній Шахненко, який у 2012 році якраз очолював Департамент капітального будівництва.

ТОВ «Будівельник» належить Михайлу Харнаму та Леоніду Надточию.Харнам й Надточий також є власниками бази «Елат», яка розташована за містом у рекреаційній зоні поряд з Печенізьким водосховищем.

Минулого року вони отримали від Департаменту капбудівництва договір на 10 млн. грн. на реконструкцію Малоданилівських очисних споруд – одного з найбільш корупційних об’єктів у Харківській області.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

На ХАРКІВЩИНІ ПЛАНУЮТЬ РЕМОНТ ШКОЛИ ЗА ГРОШІ ЕВРОПЕЙСЬКОГО БАНКУ ЗА ЗАВИЩЕННИМИ ЦІНАМИ

Відділ освіти Валківської РДА уклав угоду з ТОВ «Індіго Груп» щодо проведення ремонтних робіт ...

У КЕРНЕСА БЕЗКОШТОВНО МОЖУТЬ ВІДДАТИ ЗЕМЛЮ У САДУ ІМ. ШЕВЧЕНКО ПІД БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХІВКИ

Депутати Харківської міськради планують на сесії 6 липня надати дозвіл обслуговуючому кооперативу «РОСТ» на ...

ПРОКУРАТУРА ЧЕРЕЗ СУД ЗАБИРАЄ У КУП’ЯНСЬКИХ ФЕРМЕРІВ 327 ГЕКТАРІВ ЗЕМЛІ В ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ОБЛАСТІ

11 вересня Господарський суд Харківської області задовольнив позов Ізюмської місцевої прокуратури та визнав недійсним ...

КОМУ ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПЛАНУЄ В КІНЦІ РОКУ ПРОДАТИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

23 жовтня 2015 року відбудеться пленарне засідання другої сесії Харківської міської ради 7-го скликання. ...

В ХАРКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИРУБАТИ ДЕРЕВА В 2 РАЗИ ДОРОЖЧЕ, НІЖ ПО УКРАЇНІ.

Харківський антикорупційний центр публікував про повідомлення Департаменту житлового господарства Харківської міської ради щодо акцепту ...

РЕЙТИНГ ЗАМОЖНОСТІ ЗАСТУПНИКІВ ЮЛІЇ СВІТЛИЧНОЇ

“Харківський антикорупційний центр” в рамках проекту “Є_відповідальність” за підтримки Інституту висвітлення війни та миру ...