Перший заступник голови Запорізької ОДА Дмитро Давтян отримав 1,2 мільйона гривень повернення займу від ТОВ “Будівельна компанія континент Будінвест” (власниками є Карина та інесса Давтян), ПАТ «Технічно-торгівельний дім «Електроніка» (кінцевий бенефіціарний власник є племінник Олександра Давтяна, Сергій Давтян) та ТОВ «Ла П’яца» (власники кияни Артем Новоселов та Денис Кавилін та ТОВ «Інтер Енерджи Груп» харків’янки Ганни Сироти). 

Про це йдеться у повідомлені про суттєві зміни до декларації чиновника, яке опубліковане на Єдиному державному реєстру декларацій.

Ще раніше Дмитро Давтян
отримав 786,24 тис.грн. повернення займа від двох «сімейних» підприємств.


В червні 2016 року Дмитро Давтян також придбав за 680 тис.грн. Toyota Camry 2016 року випуску.

У Дмитра Давтяна та його дружини, Ольги Коваленко, у власності також перебувають ще три елітні іномарки Mercedes-Benz V 250 2014 року випуску (1,3 млн.грн.), Porsche Panamera 4S 2011 року випуску (1,22 млн.грн.) та Mercedes-Benz G 500 2010 року випуску.

Крім цього, у Дмитра Давтяна та його дружини у власності купа елітних ювелірних та антикварних виробів, творів мистецтва, брендового одягу та ексклюзивних годинників.

Дмитро Давтян, син Олександра Давтяна, голови фракції «БПП «Солідарність» в Харківській міськраді та кандидата на посаду Харківського міського голови. Дмитро Давтян також був депутатом Харківської міськради в 2010-2015 роках. Однак, запам’ятався Дмитро саме тим, що пропустив переважну більшість пленарних засідань міськради, бо машкав на той час у Києві.

Очолює Запорізьку ОДА Костянтин Бриль, який і покликав собі в заступники Дмитра Давтяна. Як, повідомив Дмитро, ще в 2014 році він познайомився у Харкові з Костянтином Брилем, де той був у якості працівника СБУ, а потім підтримував з ним стосунки.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

КОМУ ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХ ПЛАТИВ ЗА РЕМОНТИ В ОСТАННІ МІСЯЦІ

Національний технічний університет «Харківський політехнічний університет» у липні-вересні перерахував підрядникам 2,27 млн. грн.

«ХАРКІВГОРЛІФТ» ЗА ТРИ МІЛЬЙОНИ ПРИДБАЛИ ЛЕБІДКИ. ТЕНДЕР РОЗІГРАЛИ ДРУЖНІ ФІРМИ

Комунальне спеціалізоване підприємство «Харківгорліфт» уклав угоду з ТОВ «СК ТРЕЙД ЛТД» щодо постачання обладнання ...

СУД ДОЗВОЛИВ «МЕГАБАНКУ» СПИСАТИ З РАХУНКІВ ХАРКІВ’ЯН БОРГ «ХТС» ПО КРЕДИТУ

Суд дозволив ПАТ «Мегабанк» право здійснювати списання з будь-яких рахунків у банку грошових коштів, ...

ФІРМА ОТОЧЕННЯ МУСЄЄВА ОТРИМАЄ 10 МІЛЬЙОНІВ ЗА ЗАМІНУ ПАКЕТІВ В УРНАХ

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» 24 лютого уклав угоду з ТОВ «Системи прогресивної ...