Зміївська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго» 25 січня уклала угоду з ТОВ «Котлотурбопром» про роботи з переоснащення на 131,83 млн грн.

Про це пише видання “Наші Гроші”.


Первинний договір вартістю 72,58 млн грн. був укладений 31 серпня 2016 року без торгів через відсутність конкуренції. Тоді йшлось про поставку комплектів окремих вузлів для технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля енергоблоків №2 і 5 для переходу з антрациту (марки А, П) на газову групу (марки Г, ДГ).

За новою угодою до кінця року мають виконати власне будівельно-монтажні роботи з переоснащення. У ній також дозволена виплата авансу в розмірі до 50% для придбання підрядником матеріалів та обладнання.

Нинішню закупівлю провели за переговорною процедурою для забезпечення уніфікації. В обґрунтуванні сказано, що «заміна попереднього постачальника може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням обладнання». Це підтверджується експертними висновками Інституту проблем машинобудування та Інститут вугільних енерготехнологій НАН України, ДП «Львівське Конструкторське Бюро», ДП «Східний експертно-технічний центр «Держпраці» та ДП «ДонОРГРЕС».

Харківський «Котлотурбопром» входить у корпорацію «Маст-Іпра» Сергія Анохіна, Андрія Кривицького та низки інших фізосіб.

Кривицький свого часу був заступником директора НЕК «Укренерго», заступником міністра палива й енергетики. Сьогодні він очолює ПАТ «Укргідропроект».

Нагадаємо, весь видобуток антрацитового вугілля залишився на окупованій території Донбасу. Газове вугілля добувається на території, яку контролює влада України.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У КЕРНЕСА ЗАПЛАТЯТЬ 5 МІЛЬЙОНІВ ФІРМІ, ЯКА НАЛЕЖАЛА ДРУЖИНІ ГЕНПРОКУРОРА ЛУЦЕНКО, ЗА КАМЕРИ НА ПЛОЩІ СВОБОДИ

КСП «Інженерні мережі» Харківської міської ради 17 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Українські ...

ГЕНПРОКУРОРУ ЛУЦЕНКО НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ ТЕМПИ РОЗСЛІДУВАНЬ ЩОДО РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ У ХАРКІВСЬКІЙ «ПІДЗЕМЦІ»

Під час наради в Дніпрі, Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що незадоволений темпами ...

“МУТНОМУ” ПІДРЯДНИКУ ДОКИНУЛИ ЩЕ 19 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА СМІТТЄВИЙ ПОЛІГОН В ЛЮБОТИНІ

Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації 26 грудня уклав угоду з ТОВ «Спеціалізоване ...

NABU will conduct an investigation into the “favorite repairman” of the Kharkiv Regional State Administration

За зверненням юристів Bihus.Info, суд зобов’язав НАБУ розслідувати ймовірну розтрату на тендерах Харківської ОДА, ...

Фірма чотири роки господарює без документів у військовому містечку під Харковом

ТОВ «Вєгол» повинно компенсувати Квартирно-експлуатаційному відділу м. Харкова Міністерства оборони за користування військовим містечком ...

БУДІВЕЛЬНИКА ПОЛІГОНІВ У БОГОДУХОВІ ТА ЛЮБОТИНІ ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗТРАТІ 3 МІЛЬЙОНІВ У ЧЕРКАСАХ

Правоохоронці підозрюють службових осіб управління ЖКГ виконавчого комітету Золотоніської міської ради (Черкаська обл.) у ...