КП “Центральний парк культури та відпочинку імені м.Горького” 1 листопада 2016 року уклав угоду з ТОВ “Альбус Груп” щодо поставки 3500 кг засобу проти ожеледиці «Антилід» виробництва HEISSNER GmbH вартістю 167 тисяч гривень з ПДВ .

Парк Горького планував взагалі закупити 3500 кг засобу проти ожеледиці закупити за 199,9 тис.грн.


Тим не менше виглядає дуже дивним, що посилаючись на укладену угоду №011116/1 від 1 листопада 2016 року, Парк Горького протягом листопада-грудня вже перерахував 199,64 тисяч гривень ТОВ «Альбус Груп» за засіб проти ожеледиці «Антилід».

На аукціон, окрім ТОВ “Альбус Груп”, також завітали ФОП Виноградов Сергій Михайлович (з остаточною пропозицією 137,6 тис.грн.) та ТОВ «Авиа Оил» (з остаточною пропозицією 130,85 тис.грн.).
0антилід.png

Але, обидві пропозиції були відхилені. Пропозицію ТОВ «Авиа Оил» відхилили у зв’язку з тим, що фірма запропонувала аналогічний товар, а саме – засіб проти ожеледиці Meltium виробництва Eastman Chemacal Company. Пропозицію ФОП Виноградов Сергій Михайлович відхилили у зв’язку з тим, що ФОП взагалі не підгружав жодного документа до своєї пропозиції.

Якщо, порахувати то Парку Горького 1 кг засобу проти ожеледиці обійшовся вартістю 39,76 грн. без ПДВ або 47,71 грн. з ПДВ. Якщо, рахувати в 2,5 відрах то 99,4 грн. без ПДВ за 1 відро.

На сьогоднішній день 1 кг засобу проти ожеледиці «Антилід» виробництва HEISSNER GmbH можна придбати за ціною 30,8 грн. без ПДВ або 37 грн. з ПДВ.
0антилид.png

Актуальними є і більш дешеві пропозиції.

Засіб проти ожеледиці «Антилід»
зазвичай продається в 2,5 кг. відрах. Оптова вартість відра складає 76 гривень (без ПДВ).


Якщо б, парк Горького замовив би засіб проти ожеледиці «Антилід» в 2,5 кг. відрах по 76 гривень, то придбав би 3500 кг. «Антиліду» за 106,4 грн. без ПДВ або 127,68 грн. з ПДВ.

Тобто, Парк Горького придбав засіб проти ожеледиці «Антилід» на 30% дорожче, ніж ринкові ціни.

Ще в 2015 році Головне слідче управлінні МВС України відкрило кримінальне провадження по факту розтрати грошей КП «Центральний парк культури і відпочинку імені Горького».

За даними правоохоронців, з липня по вересень 2014 року директор підприємства Дмитро Поздєєв у змові з директором ТОВ «ГрандбудУкраїна» вчинив розтрату бюджетних коштів на суму 240 тис грн. шляхом завищення вартості придбаної техніки. Крім того, харківські правоохоронці підозрюють керівництво КП «Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького» в розкраданні коштів підприємства у особливо великих розмірах. Спочатку Поздєєва відсторонили від роботи, але потім він повернувся до посади.

Власником ТОВ «Альбус Груп» є Олена Колеснік, а
директором фірми – Артем Краснов. 


Раніше власниками фірми були Андрій Романенко та Дмитро Гайлюнас. Всього, починаючи з грудня 2015 року по цей час парк Горького
перерахував ТОВ “Альбус Груп” 15,09 млн.грн.


ТОВ «Альбус Груп» також є фаворитом підрядів у інших міських КП Харкова.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НА ХАРКІВЩИНІ НОВАЧОК ОТРИМАВ ЧЕРГОВИЙ ПІДРЯД. ТЕПЕР НА РЕМОНТ ФЕЛЬДШЕРСЬКО-АКУШЕРСЬКОГО ПУНКТУ

Шебелинська сільська рада Балаклійського району 27 березня уклала угоду з ТОВ «Фенікс 2016» щодо ...

ЩЕ 37,5 ГРИВЕНЬ ДЛЯ ОТОЧЕННЯ КЕРНЕСА-ДОБКІНА АБО НОВІ МАХІНАЦІЇ ХАРКІВСЬКИХ ЧИНОВНИКІВ

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради ...

У РЕСТОРАНА «НІКАС», ЯКИЙ НАЛЕЖАВ ОТОЧЕННЮ КЕРНЕСА, З’ЯВИЛИСЯ НОВІ ВЛАСНИКИ

Приміщення нового ресторану «Нікас», який розташований по вул. Університетській,2, переписали на ТОВ «Кронос-плюс», яке створене ...

ЛЮДИНА ДИРЕКТОРА МЕТРОПОЛІТЕНУ ОТРИМАЄ ПІВМІЛЬЙОНА ЗА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ БІЛЯ КІМНАТИ ВІДПОЧИНКУ

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 12 серпня уклав угоду з ТОВ «Старсен» щодо виконання робіт ...

ДВІ ФІРМИ, ЯКІ АМКУ ПІДОЗРЮВАЛО У ЗМОВІ, РОЗІГРАЛИ 5 МІЛЬЙОНІВ НА ПОСЛУГИ ПРИБИРАННЯ В РЕГІОНАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІН.ПОСЛУГ

Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради 15 лютого уклав договір з ...

СКАНДАЛЬНА ВІДМОВА УЧАСНИКУ НА ТЕНДЕРІ МЕТРОПОЛІТЕНУ КОШТУВАЛА КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ 1,7 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

КП “Харківський метрополітен” 14 січня 2016 року повідомив про акцепт пропозиції ТОВ «Партнер Трейдінг» ...