Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вказав, що є кінцевим бенефіціаром двох кіпрських фірм Ulisse Management Limited та Fontana Management Limited.

Про це вказано у декларації міністра за 2016 рік.

За даними журналіста «Слідство.Інфо» Максима Опанасенко, адреси реєстрації свіжих аваківських контор і ДВА (!) з трьох номінальних керівників повністю збігаються з адресами і керівниками компанії, яка начисто викупила всю нерухомість банку “Базис” в Харкові і в центрі Києва, залишивши частину вкладників без грошей.

0декл.jpg 

Так, серед засновників двох нових фірм та ZUMAVILLE HOLDINGS LIMITED, яка стала власником нерухомості «Базиса» вказана у тому числі A.J.K. ADMINISTRATION SERVICES LIMITED .

0декл1.jpg  

За даними «Харківського антикорупційного центр», Остання також була засновником DOVERLAND INVESTMENTS LIMITED, яка має у власності купу харківських фірм, де директорами є люди з оточення Арсена Авакова.

Наприклад, ПП «Тріада-Буд» має в оренді земельну ділянку площею 5 га рекреаційних земель.

Взагалі, Аваков повідомил, що в минулому році він отримав більше 466 тисяч гривень зарплати.

Крім того, Аваков отримав дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14.10.2016, які не пройшли по рахунку нарахування і не були виплачені в 2016 році – 148 423 євро.

Його дружина Інна отримала за минулий рік 289 тисяч гривень зарплати і більше 13 тисяч гривень доходу від продажу акцій.

На банківських рахунках у Авакова більше 950 тисяч гривень і 175 тис. дол. Крім того 200 тисяч грн вкладені в банківські дорогоцінні метали.

Готівкою Аваков має 15 тис гривень, майже 13 тисяч дол. і 65 тисяч євро.

На рахунках у Інни Авакової лежить більше мільйона гривень, більше 200 тисяч дол. і 3,5 тисячі євро. Готівкою у неї є 40 тисяч гривень, 37 тисяч дол. і 21 тисяча євро.

“Дружина продала належні їй акції на суму 13,156 тис. грн і дарчим подарувала сину акції АТ “Інвестор” номінальною вартістю трохи більше 210 грн. У італійської компанії, що належить мені – Avitalia srl, в якій мої інтереси, згідно закону, при управлінні представляє уповноважений ліцензійний адвокат – у порівнянні з 2015 роком з’явилися дві операційні туристичні компанії, зареєстровані у відповідному реєстрі в листопаді 2016 року. 100% кожної з цих компаній належить Avitalia srl. На 31.12.16 і по сей день – оголошений статутний фонд кожної з цих компаній – 10 000 дол. -ще не оплачений і створені компанії поки не ведуть діяльності”, – написав Аваков у Facebook.

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СЕЛИЩНА РАДА НА ХАРКІВЩИНІ ПЕРЕПЛАТИТЬ ВДВІЧІ ЗА АСФАЛЬТ, ЯКИЙ КУПУЄ У КАЦУБИ

Малоданилівська селищна рада 19 вересня уклала угоду з ТОВ «Дергачівське заводоуправління» щодо постачання асфальту ...

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ЩЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 5 млн. грн. ...

ПРАВООХОРОНЦІ ВІДКРИЛИ СПРАВУ НА ЧИНОВНИКІВ КЕРНЕСА, ЯКІ ЗАДЕШЕВО ПРОДАЛИ ЛЮДЯМ КЕРНЕСА ЗЕМЛЮ ПІД ОПТОВИМ РИНКОМ

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем чиновників Харківської міськради, які продали земельну ...

РОЗКІШНЕ ЖИТТЯ ДИРЕКТОРА ХАРКІВВОДОКАНАЛА ВІТАЛІЯ ПАНОВА: НОВИЙ МЕРСЕДЕС ДРУЖИНИ ЗА 2,2 МІЛЬЙОНА, КОТЕДЖНИЙ БУДИНОК НА 250 КВАДРАТІВ ТА МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ГОТІВКИ

Дружина директора комунального підприємства «Харківводоканал» та депутата Харківської облради Віталія Панова, Анжела Панова в ...

МАЙЖЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ЗА ОХОРОНУ ПАРКУ ГОРЬКОГО ОТРИМАЄ ФІРМА РОДИНИ ДИРЕКТОРА КП

КП «Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького» 20 лютого уклало угоду з ТОВ ...

ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО ФІРМА ЕКС-ВІЦЕ-МЕРА ПОПОВА ОТРИМАЛА ГРОШІ ЗА РОБОТИ, ЯКІ ВИКОНАЛИ СПІВВРОБІТНИКИ МЕТРО

Харківські правоохоронці підозрюють, що ТОВ «Інекс-пульт» отримало понад 1 млн. грн. за роботи по ...