Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вказав, що є кінцевим бенефіціаром двох кіпрських фірм Ulisse Management Limited та Fontana Management Limited.

Про це вказано у декларації міністра за 2016 рік.

За даними журналіста «Слідство.Інфо» Максима Опанасенко, адреси реєстрації свіжих аваківських контор і ДВА (!) з трьох номінальних керівників повністю збігаються з адресами і керівниками компанії, яка начисто викупила всю нерухомість банку “Базис” в Харкові і в центрі Києва, залишивши частину вкладників без грошей.

0декл.jpg 

Так, серед засновників двох нових фірм та ZUMAVILLE HOLDINGS LIMITED, яка стала власником нерухомості «Базиса» вказана у тому числі A.J.K. ADMINISTRATION SERVICES LIMITED .

0декл1.jpg  

За даними «Харківського антикорупційного центр», Остання також була засновником DOVERLAND INVESTMENTS LIMITED, яка має у власності купу харківських фірм, де директорами є люди з оточення Арсена Авакова.

Наприклад, ПП «Тріада-Буд» має в оренді земельну ділянку площею 5 га рекреаційних земель.

Взагалі, Аваков повідомил, що в минулому році він отримав більше 466 тисяч гривень зарплати.

Крім того, Аваков отримав дивіденди за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l. від 14.10.2016, які не пройшли по рахунку нарахування і не були виплачені в 2016 році – 148 423 євро.

Його дружина Інна отримала за минулий рік 289 тисяч гривень зарплати і більше 13 тисяч гривень доходу від продажу акцій.

На банківських рахунках у Авакова більше 950 тисяч гривень і 175 тис. дол. Крім того 200 тисяч грн вкладені в банківські дорогоцінні метали.

Готівкою Аваков має 15 тис гривень, майже 13 тисяч дол. і 65 тисяч євро.

На рахунках у Інни Авакової лежить більше мільйона гривень, більше 200 тисяч дол. і 3,5 тисячі євро. Готівкою у неї є 40 тисяч гривень, 37 тисяч дол. і 21 тисяча євро.

“Дружина продала належні їй акції на суму 13,156 тис. грн і дарчим подарувала сину акції АТ “Інвестор” номінальною вартістю трохи більше 210 грн. У італійської компанії, що належить мені – Avitalia srl, в якій мої інтереси, згідно закону, при управлінні представляє уповноважений ліцензійний адвокат – у порівнянні з 2015 роком з’явилися дві операційні туристичні компанії, зареєстровані у відповідному реєстрі в листопаді 2016 року. 100% кожної з цих компаній належить Avitalia srl. На 31.12.16 і по сей день – оголошений статутний фонд кожної з цих компаній – 10 000 дол. -ще не оплачений і створені компанії поки не ведуть діяльності”, – написав Аваков у Facebook.

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ АБО ЯК ДЛЯ МАКСИМА МУСЄЄВА НАМАЛЮВАЛИ РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРТИЗИ

16 грудня депутат Харківської міськради Максим Мусєєв звернувся до ФОПу Павлік Вікторія Олександрівна з ...

ФІРМИ З ОТОЧЕННЯ ВІЦЕ-МЕРА ВОДОВОЗОВА ОТРИМАЄ 41 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ТРАМВАЙНОГО ПЕРЕЇЗДУ НА НОВОІВАНІВСЬКОМУ МОСТУ

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Елавтопас» щодо реконструкції трамвайного переїзду вартістю ...

НОВИЙ ТА СТАРИЙ ФАВОРИТИ МЕРІЇ “РОЗПИЛЯЛИ” МІЖ СОБОЮ 12 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ТРАМВАЙНИХ КОЛІЙ.

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради ...

Operation “Yalynka”, or Another scheme of the city council

Головна площа Харкова засяяла новорічними вогнями, встановлена нова найвища в Україні ялинка, на ярмарці ...

НА РЕМОНТ НОВОЇ КОТЕЛЬНОЇ В ШКОЛІ НА ХАРКІВЩИНІ ВИТРАТЯТЬ 150 ТИСЯЧ, ВЗИМКУ ТАМ ВИГОРІЛА ПРОВОДКА

Відділ освіти Первомайської РДА уклав угоду з ТОВ «Спецкомплект», щодо проведення ремонтних робіт у ...

АКАДЕМІЯ НАЦГВАРДІЇ БЕЗ КОНКУРСУ ЗАМОВИЛА РЕМОНТ. ВАРТІСТЬ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ ЗАВИЩЕНА ВДВІЧІ

Національна академія Національної гвардії України уклала угоду з ФОП Коваленко Сергій Володимирович щодо проведення ...