30 січня у Дзержинському районному суді міста Харкова буде розглянута справа, щодо притягнення до адміністративної відповідальності депутата Харківської міськради Максима Мусєєва за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це повідомляє портал «Судова влада».

Справу у 15.00 буде розглядати суддя Вадим Хайкін.

Нагадаємо, що 17 січня представники прокуратури вручили Мусєєву протокол про корупційну дію.

Згідно протоколу, Мусєєв скоїв адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції” та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів).

Було встановлено, що 24 лютого 2016 року під час сесії Харківської міськради під час розгляду питання “Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд» ТОВ «Фронт» змінено вид використання земельної ділянки площею 0,5783 га.

Варто відзначити, що Мусєєв входив до складу співзасновників цього підприємства до 2012 року. Разом з ним у 2008 році, наприклад, співзасновником був його батько – Сергій Мусєєв та Володимир Горбатовський. А директором було вказано Костянтина Броннікова, який разом з Сергієм Мусєєвим працював у метрополітені.

26 грудня 2012 року Мусєєв відступив свою частку в статутному капіталі своїй матерів – Ніні Дмитрівні Мусєєвій, яка на момент прийняття рішення сесією й до сьогодні продовжує входити до переліку засновників підприємства.

При цьому сам Мусєєв як депутат Харківської міськради під час сесії 24 лютого 2016 року проголосував позитивно за зміну цільового призначення землі, чим скоїв корупційне адміністративне правопорушення. Факт голосування підтверджується поіменним списком голосування.

Мусєєв, якого ознайомили з протоколом, пояснив наступне: “З наведеною інформацією категорично не згодний. З Мусєєвою Н. Д. спільного побуту, проживання, бізнесу не маю. Голосував чи ні, не пам’ятаю. Наведені документи недостовірні. З протоколом ознайомлений”.

За порушення законодавства Мусєєву загрожує штраф.

Раніше суд визнав винним депутата Харківської міськради від фракції «Відродження» Івана Поповича у вчиненні адміністративного правопорушення, яке стосується «конфлікту інтересів», та оштрафував його на 3400 грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ДЕРГАЧАХ ПОЛЯКИ ПОБУДУЮТЬ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД ЗА 27 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ

Як, стало відомо з відповіді на запит активіста Харківського антикорупційного центру, переможцем міжнародного тендеру ...

ПІДПРИЄМЕЦЬ, ЯКОГО НЕОДНОРАЗОВО ШТРАФУВАЛИ ЗА КОРУПЦІЮ, ОТРИМАВ ПІДРЯД НА ПРИБИРАННЯ СЕЛИЩА НА ХАРКІВЩИНІ

Есхарівська селищна рада Чугуївського району 1 березня уклала угоду з ФОП Кастєров Сергій Олександрович ...

БРАТ СОРАТНИКА КЕРНЕСА ОТРИМАВ З ДЕСЯТОК АВТОБУСНИХ МАРШРУТІВ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

ТОВ «Трансмеейл-2012» обслуговує 12 міських автобусних маршрутів, хоча виграло конкурс лише на один маршрут.Про ...

ПРОКУРОР ГПУ ОТРИМАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІД МАТЕРІ-ПЕНСІОНЕРКИ

Прокурор Генеральної прокуратури України Євген Шаблін отримав безвідсоткову позику на суму 1,385 млн. грн.

ФІРМА З ОТОЧЕННЯ ДЕПУТАТА МІСЬКРАДИ СИРОТИ ОТРИМАЄ ДЕСЯТЬ МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ГУРТОЖИТКУ. ДЕШЕВШІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІДХИЛИЛИ

Національний Фармацевтичний Університет уклав угоду з ТОВ «СБ Рембудсервіс» щодо проведення капітального ремонту гуртожитку ...