30 січня у Дзержинському районному суді міста Харкова буде розглянута справа, щодо притягнення до адміністративної відповідальності депутата Харківської міськради Максима Мусєєва за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Про це повідомляє портал «Судова влада».

Справу у 15.00 буде розглядати суддя Вадим Хайкін.

Нагадаємо, що 17 січня представники прокуратури вручили Мусєєву протокол про корупційну дію.

Згідно протоколу, Мусєєв скоїв адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 28 Закону України “Про запобігання корупції” та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів).

Було встановлено, що 24 лютого 2016 року під час сесії Харківської міськради під час розгляду питання “Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд» ТОВ «Фронт» змінено вид використання земельної ділянки площею 0,5783 га.

Варто відзначити, що Мусєєв входив до складу співзасновників цього підприємства до 2012 року. Разом з ним у 2008 році, наприклад, співзасновником був його батько – Сергій Мусєєв та Володимир Горбатовський. А директором було вказано Костянтина Броннікова, який разом з Сергієм Мусєєвим працював у метрополітені.

26 грудня 2012 року Мусєєв відступив свою частку в статутному капіталі своїй матерів – Ніні Дмитрівні Мусєєвій, яка на момент прийняття рішення сесією й до сьогодні продовжує входити до переліку засновників підприємства.

При цьому сам Мусєєв як депутат Харківської міськради під час сесії 24 лютого 2016 року проголосував позитивно за зміну цільового призначення землі, чим скоїв корупційне адміністративне правопорушення. Факт голосування підтверджується поіменним списком голосування.

Мусєєв, якого ознайомили з протоколом, пояснив наступне: “З наведеною інформацією категорично не згодний. З Мусєєвою Н. Д. спільного побуту, проживання, бізнесу не маю. Голосував чи ні, не пам’ятаю. Наведені документи недостовірні. З протоколом ознайомлений”.

За порушення законодавства Мусєєву загрожує штраф.

Раніше суд визнав винним депутата Харківської міськради від фракції «Відродження» Івана Поповича у вчиненні адміністративного правопорушення, яке стосується «конфлікту інтересів», та оштрафував його на 3400 грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ОДІОЗНИЙ СУДДЯ ЛАЗЮК РОЗПРОДАВ ВСЕ ПІД «НУЛЬ». ЕЛІТНЕ АВТО ПРОДАНО НИЖЧЕ РИНКОВОЇ ЦІНИ У РАЗИ

Суддя Дзержинського районного суду м. Харкова Сергій Лазюк продав автомобіль «Toyota Land Cruizer Prado» ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ САЄНКО ВИЯВИВСЯ ВЛАСНИКОМ 14 ГЕКТАРІВ ГОМІЛЬШАНСЬКИХ ЛІСІВ

Депутат Харківської міськради (фракція «Об’єднання «Самопоміч») Андрій Саєнко виявився власником земельних ділянок на території ...

ФІРМУ КОЛИШНЬОГО ЧИНОВНИКА РАЙНІНА ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗПИЛІ МІЛЬОНА НА РЕМОНТАХ БУДИНКІВ ПІД ХАРКОВОМ

Харківські правоохоронці підозрюють заступника голови Солоницівської селищної ради в здійсненні розтрати бюджетних коштів в ...

СУД ДОЗВОЛИВ «МЕГАБАНКУ» СПИСАТИ З РАХУНКІВ ХАРКІВ’ЯН БОРГ «ХТС» ПО КРЕДИТУ

Суд дозволив ПАТ «Мегабанк» право здійснювати списання з будь-яких рахунків у банку грошових коштів, ...

ДОРОГУ МЕРЕФА — ЛОЗОВА — ПАВЛОГРАД ВІДРЕМОНТУЮТЬ МАЙЖЕ ЗА 200 МІЛЬЙОНІВ

Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала угоду з ТОВ «ДАФ-С» щодо ремонту дороги ...

ПОВТОРНИЙ ТЕНДЕР НА РЕМОНТ БУДІВЛІ СУДУ У ВАЛКАХ ВИГРАЛА ФІРМА З СУМНІВНОЮ РЕПУТАЦІЄЮ. РЕМОНТ СТАВ КОШТУВАТИ НА 800 ТИСЯЧ ДЕШЕВШЕ

Територіальне управління ДСА України у Харківській області 25 серпня акцептувало пропозицію ТОВ «Вентто» щодо ...