Харківські правоохоронці підозрюють колишнього директора Харківського обласного онкологічного центру Юрія ВІнника та службових осіб цього лікувального закладу у зловживанні службовим становищем та заволодінні коштами у значних обсягах.

Про це йдеться у ухвалі Київського районного суду міста Харкова від 5 грудня 2016 року.


За даними правоохоронців, посадові особи КЗОЗ «Харківській обласний онкологічний центр» умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, виплачували заробітну плату у завищених розмірах, а також закуповували медикаменти за завищеними цінами, вказуючи завищені обсяги.

За даними свідків, в приміщенні кімнати на 4 поверсі, були виявлені невідомі медичні препарати в неналежних умовах та походження даних препаратів невідоме.

Крім того, за даними правоохоронців, 5 вересня, колишній директор Юрій Вінник намагався винести з приміщення КЗОЗ картонні коробки, але йому заборонили це робити.

У ході огляду вилучених коробків встановлено, що в них знаходяться договори про клінічні досліди між іноземними компаніями спонсорами та працівниками КЗОВ «Харьковський обласний онкологічний центр», в яких зазначені номери рахунків банків працівників КЗОЗ.

Тож правоохоронці звернулися до суду, щоб той надав їм доступ до рахунків працівників онкоцентру, у тому числі колишнього директору.

Суд частково задовольнив клопотання правоохоронців.

Цікаво, що після звільнення з обласного онкоцентру, Віннику вдалося працевлаштуватися в одному з закладів охорони здоров’я, який підпорядковується міськраді.

Нагадаємо, що колишнього директора онкоцентру Юрія Вінника було звільнено 23 червня цього року рішенням Харківської обласної ради після численних розслідувань «Харківського антикорупційного центру» 

Тимчасовою депутатською комісією, куди входив голова Правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитро Булах, зокрема було встановлено, що ще 25.10.2010 постановою Харківського апеляційного господарського суду було задоволено позов онкоцентру та вирішено виселити за несплату орендної плати Аптеку №288.

Однак після того, як до складу засновників аптеки ввійшла донька директора онкоцентру, Юрій Вінник виконувати рішення суду не став і аптека продовжувала свою діяльність, зокрема і продавати ліки онкоцентру за завищеними цінами.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМУ РОДИЧІВ ДЕПУТАТА ОБЛРАДИ ПІДОЗРЮЮТЬ У ВИВЕДЕННІ МІЛЬЙОНІВ, ВИДІЛЕНИХ НА РЕМОНТ ПАНСІОНАТУ

Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо привласнення коштів, які були виділені на капітальний ремонт ...

ГОЛОВНИЙ ПЕНІТЕНЦІАРЩИК СУМЩИНИ ПРИДБАВ ЕЛІТНУ КВАРТИРУ, ЗАНИЗИВШИ РЕАЛЬНУ ВАРТІСТЬ НЕРУХОМОСТІ В РАЗИ

Начальник Управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області Віталій Тимошенко придбав квартиру площею ...

“МІСЬКЕЛЕКТРОТРАНССЕРВІС” КУПУЄ ТРАМВАЙНІ РЕЙКИ ДОРОЖЧЕ НІЖ У ВІННИЦІ НА 20 ВІДСОТКІВ

КП «Міськелектротранссервіс» 19 жовтня уклало договір з ТОВ «Донецькспецсталь» щодо постачання трамвайних рейок вартістю ...

ПЕРШОМУ ВІЦЕ-ГУБЕРНАТОРУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ДМИТРУ ДАВТЯНУ ПОВЕРНУЛИ 1,2 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЗАЙМУ

Перший заступник голови Запорізької ОДА Дмитро Давтян отримав 1,2 мільйона гривень повернення займу від ...

В МЕРІЇ ВИТРАТЯТЬ ЧОТИРИ МІЛЬЙОНИ НА ДОРОЖНЄ ОГОРОДЖЕННЯ

Комунальне підприємство «Харків-Сигнал» уклало угоду щодо придбання дорожнього оцинкованого огородження вартістю 3,74 млн. грн.

ОТОЧЕННЯ СУДДІ БЕЗДІТКА ОТРИМАЛО БЕЗ ТЕНДЕРУ ПІДРЯД НА РЕМОНТ ПОКРІВЛІ ШКОЛИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 11 серпня уклав договір з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту ...