Депутатам Харківської міськради на найближчій сесії, яка відбудеться 21 грудня, пропонують знову безкоштовно роздати гектари землі в місті Харкові, використовуючи “фейкові” кооперативи. На цей раз заплановано безкоштовно “розпиляти” 5 гектарів. Незважаючи, що планується роздати цю землю 4 різним кооперативам, але по факту замовник “схеми” кожного разу один і той же – ПАО “Трест “Житлобуд-1”.

Обслуговуючий кооператив “ЖБК “Рост” планує отримати безкоштовно 0,6529 га для будівництва та обслуговування житлових будинків в саду Шевченка, за адресою вул. Сумська, 35.

Харківський антикорупційний центр раніше вже писав про обслуговуючий кооператив “ЖБК “Рост”. 14 вересня 2016 року на сесії депутати Харківської міськради надали дозвіл ОК “ЖБК “Рост” на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 0,52 га по вул. Сумській, 35, а також дозвіл на об’єднання ділянки площею також 0,52 га для будівництва багатоповерхівок поряд з Садом ім. Шевченко.

Засновниками цього кооперативу зараз є Ольга Кочубей, Валерій Лобач, Ігор Семенов, Уктам Холматов та Дмитро Бойко. Чотири з п’яти засновників живуть в кімнатах гуртожитку, за адресою Цілиноградська, 42, які належать ПАО “Трест Житлобуд-1”.

ОК “ЖБК Рост” зареєстрований за адресою вул. Алчевських, 43. Там де й офіс АО «Трест «Житлобуд-1».

Обслуговуючому кооперативу “Гаражний кооператив “Перемога 2016” планують 21 грудня віддати безкоштовно у власність земельну ділянку площею 3,11 га для будівництва і обслуговування багатоповерхового гаража по проспекту Перемоги, 86. Тобто, вже гектари землі безкоштовно роздають не тільки ЖБК, а і гаражним кооперативам.

Заснували цей кооператив 5 вересня 2016 року. На попередніх сесіях міськради питання затвердження проекту землеустрою на цю ділянку звісно не розглядалося.

Засновниками гаражного кооперативу “Перемога 2016” Ігор Гіренко (керівником є у ТОВ “Випробувач”, де власники Олександр Харченко та Костянтин Парамонов, кінцеві бенефіціарні власники АО “Трест “Житлобуд-1”), Сергій Захаров, Олександр Славгородський (мешкає в кімнаті гуртожитку за адресою Цілиноградська, 42, які належать ПАО “Трест Житлобуд-1”) та Олександр Токарєв.

Обслуговуючому кооперативу “ЖБК “Житлобуд-1” на найближчій сесії планують безкоштовно виділити землю площею 0,2 га для будівництва та обслуговування житлових будинків по проспекту Любові Малої, 34-В.

Ще на початку року засновниками ОК «ЖБК «Житлобуд-1» були ПАТ «Трест Житлобуд-1» й ТОВ «Харківжитлобуд-1», ПАТ «Харківелектромонтажкомплект». Бенефіціарами кооперативу значився член виконкому Харківської міськради Олександр Харченко та Олена Олександрівна Харченко.

На даний момент засновниками кооперативу є Геннадій Козубов, Юлія Мухіна, Марія Петрова, Віталій Сесенко, Дар’я Фролова. Чотири з п’яти засновників також живуть в кімнатах гуртожитку, за адресою Цілиноградська, 42, які належать ПАО “Трест Житлобуд-1”.

Геннадій Козубов раніше був серед засновників ОК «ЖБК «Левада 2015».
0левада.png

Раніше Дар’я Фролова, Марія Петрова та Віталій Сесенко були серед засновників ОК «ЖБК «Перемога 2015», яка отримала у власність під будівництво житлових будинків земельну ділянку площею 3,31 га по вул. Перемоги, 83.
0перемога.png

Після отримання земельної ділянки засновників змінили.

Юлія Мухіна раніше була серед засновників ОК «ЖБК «Рост».

Обслуговуючий кооператив “ЖБК “Левада 2015” планує отримати 0,97 га для будівництва та обслуговування житлових будинків по вул. Драгоманова, 10.

В лютому 2016 року цей кооператив вже отримував безкоштовно від міськради 2,65 га по вул. Драгоманова, 8.

Засновниками кооперативу Віктор Калініченко, Михайло Мирошниченко, Олександр Паньков, Маргарита Рожко та Наталія Вертелецька (бізнес-партнер Костянтина Парамонова, одного з власників “Трест “Житлобуд-1”).

Всі 5 засновників живуть в кімнатах гуртожитку, за адресою Цілиноградська, 42, які належать, як було вже написано вище, ПАО “Трест Житлобуд-1”. Також ОК “ЖБК “Левада 2015” зареєстрований за адресою вул. Алчевських, 43. Там де й офіс ПАО «Трест «Житлобуд-1».

Ось так. Всі харків’яни пам’ятають 15 вересня 2016 року. В той день Генпрокуратура провела 120 обшуків, в тому числі і в Харківській міськраді, з приводу безкоштовного виділення землі у Харкові по “кооперативній” схемі протягом останніх 9 років. Але, Харківська міськрада зрозуміла після цих обшуків, що можна і надалі по-кооперативному “нарізати” землю в місті.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ЧЕРГОВІ МІЛЬЙОНИ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ НА ХАРКІВЩИНІ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 1,68 млн. грн. ...

«ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» ВІДДАСТЬ УЛЮБЛЕНІЙ КОМПАНІЇ 60 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ВАГОНІВ

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів вартістю 60,39 млн. ...

У ХАРКОВІ СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ВИТРАТИТЬ 5 МІЛЬЙОНІВ НА ЗАГОРОДКИ ДЛЯ ОБВИНУВАЧЕНИХ, НА АУКЦІОН НЕ ДОПУСТИЛИ ЧОТИРИ ФІРМИ

Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області уклало угоду з ТОВ «Талмікс» ...

ФІРМА НАРДЕПА ДЕНИСЕНКО ПОЧИНАЄ ЗАБУДОВУ СОСНОВОГО БОРУ ПОБЛИЗУ «КАРАВАНА»

ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна» планує розпочати будівництво чотирьох багатоповерхових будинків на земельних ділянках, які були безкоштовно ...

«ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» ВИТРАТИТЬ МІЛЬЙОН НА УТЕПЛЕННЯ БЛОК-ПОСТУ

КП «Харківський метрополітен» 23 вересня уклало угоду з ТОВ «Спецбуд-21» щодо утеплення будівлі блок-посту ...

У МИТРОПОЛИТА ОНУФРІЯ ЗНАЙШОВСЯ ЩЕ ОДИН МАЄТОК В РАЙОНІ ВУЛИЦІ БІЛОЇ АКАЦІЇ

итрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Олег Легкий) в кінці жовтня 2015 року зареєстрував право ...