Народний депутат України від фракції «Відродження» Володимир Зубик отримав 2,5 млн. грн. по цивільно-правовій угоді.

Про це йдеться у повідомлені про суттєві зміни, яке опубліковане на Єдиному державному реєстру декларацій.

Зубик повідомив, що отримав 2,5 млн. грн. від Чумака Сергія Семеновича. Останній є директором ВК «Підряд».

ВК «Підряд» зареєстрований на ТОВ КУА «Крістал Ессет Менеджмент» Валерія Кулакова, який був довіреною особою «регіонала» Володимира Зубика на парламентських виборах 2012 року. Також «КУА «Крістал Ессет Менеджмент» разом з дружиною екс-нардепа Оленою Зубик є засновником ТОВ «Камертон 2004».

Минулого року суд забрав у оточення Зубика землю під Києвом.

У декларації за 2015 рік нардеп вніс відразу 13 земельних ділянок. Сам Володимир Володимирович є власником 8 у Ясногородці на Київщині. Площа найбільшої з них – близько 30 тисяч квадратних метрів.

Ще 4 ділянки у власності дружини народного обранця. Всі вони також розташовані в Київській області. Найбільша – площею в 35 тис. кв. м.

Окрім всього, з 2004 року Зубик орендує в Київської міськради шматок землі площею більше тисячі квадратних метрів. За останньою оцінкою ця земля коштує понад 11 мільйонів гривень. Народний депутат також має будинок в Ясногородці площею в 850 кв. м, який свого часу йому обійшовся у 1,7 млн грн, квартиру в столиці (близько сотні квадратних метрів площею), що коштувала понад півмільйона гривень, та адмінбудівлю в Києві майже в 2 тис. кв м.

Олена Євгенівна може похвалитися будинком в Львівській області та 3 квартирами (найбільш простора з них – 255 кв. м, оцінена майже у мільйон).

 

Їздить Володимир Володимирович на BMW 750LI (коштує в районі мільйона гривень) та двох MERCEDES-BENZ, дружина кермує LEXUS RX. Сам народний депутат, згідно з даними декларації, корпоративних прав не має, натомість його дружина власник і кінцевий бенефіціар двох підприємств: “Боброва падина” та “Камертон 2004″, – які вона в сумі оцінює в 30 тисяч гривень.

У минулому році за постійним місцем роботи Зубик отримав 64 тис. грн зарплатні і ще 80 тисяч за виконання депутатських повноважень. При цьому Володимир Володимирович заробив більше 3 мільйонів гривень за рахунок надання майна в оренду.

 

Ще мільйон гривень Зубик отримав від Дмитра Спітковського (помічник нардепа – ред.) як поворотну безвідсоткову фінансову допомогу. За таким же принципом півмільйону отримала дружина нардепа. Щодо грошових активів, то тут Зубик задекларував близько 1,4 млн грн і всього-на-всього 12 тис. доларів на банківських рахунках. Дружина має в банку 46 тисяч доларів і 3 євро. У минулому році подружжя Зубиків скуплялося в Росії, Франції, Австрії та Італії, витративши загалом близько 2 мільйонів гривень.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ КУПУЄ У ЛЮДЕЙ ПАШИНСЬКОГО ЕЛЕКТРОДИ ВДВІЧІ ДОРОЖЧЕ ВІД РИНКУ

Державне підприємство «Завод «Електроважмаш» 1 листопада уклали угоду з «ТОВ «Ай Стіл» щодо придбання ...

У БАЛАКЛІЇ ШКОЛА З ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКЛАЛА УГОДУ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ

Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.А.Тризни уклала угоду з ТОВ «Фенікс 2016» щодо ...

ПІДОПІЧНІ ШАХНЕНКА ОСВОЯТЬ 10 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТІ ДИТСАДКА. ВАРТІСТЬ ОБЛАДНАННЯ ТА МАТЕРІАЛІВ ЗАВИЩЕНІ У РАЗИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав угоду з ТОВ «Бренд-Корвет» щодо ремонту дитячого саду ...

У ХАРКОВІ ЗАДОРОГО ПРИДБАЛИ ДЕСЯТЬ ВЖИВАНИХ ЧЕСЬКИХ ТРОЛЕЙБУСІВ

КП «Тролейбусне Депо № 2» уклав дві угоди з чеською MVO Invest s.r.o. щодо ...

ФІРМА, ЯКА РОЗПИЛЯЛА ТЕНДЕР МЕРІЇ, ОТРИМАЄ ЩЕ 1,5 МІЛЬЙОНА НА КАПРЕМОНТ СКВЕРУ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» щод проведення ремонтних ...

БІЗНЕС-ПАРТНЕР ЧУМАКОВА РОЗПИЛЯЄ 17 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА БУДІВНИЦТВІ ВОДОПОСТАЧАНННЯ ДЛЯ ШКОЛИ

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклала ...