16 грудня депутат Харківської міськради Максим Мусєєв звернувся до ФОПу Павлік Вікторія Олександрівна з проханням направити на експертизу вершкове масло, яке цей ФОП поставляє в дитячі садочки Харкова (Холодногірський та Київський райони міста).

Начебто Максим нічого не знає про якість продуктів, які поставляються у дитячі садочки Харкова. Максим вважає що «деякі політичні сили Харкова спільно зі своїми «кишеньковими» ЗМІ намагаються розкрутити сфабриковане питання про нібито невідповідність якості продуктів харчування в навчальних закладах міста».

Павлік Вікторія Олександрівна в той же день, 16 грудня, почала виконувати прохання Максима Мусєєва і звернулася до державного підприємства «Харківський центр захисту прав споживачів», яке В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ, 16 грудня, надало Вікторії Олександрівні протокол та результат випробувань. Звісно результат позитивний для Вікторії Олександрівни.

А, тепер УВАГА! Сьогодні, зателефонувавши, до державного підприємства «Харківський центр захисту прав споживачів» – нам підтвердили, що лабораторна експертиза (мікробіологічна та токсикологічна), якщо її замовити буде готова через 6 днів. Насолоджуйтесь та пам’ятайте, що Максим вважає, що таку експертизу можна зробити протягом одного дня.
0мусеев.jpg
Мікробіологія – 5 днів, токсикологія – 6 днів.
0мусеев1.jpg

А, що якщо перевірки продуктів для дошкільних закладів у Харкові робляться в лабораторії таким чином, як всім нам продемонстрував Максим Мусєєв??? А, вони саме таким чином і робляться.
0мусеев2.jpg

Чи має відношення до цього розводу харків’ян державне підприємство «Харківський центр захисту прав споживачів» та особисто його директор Тетяна Кухта??? Так, має.
0скрин1.png

Вважаємо, що такі експрес-методи проведення експертиз мають зацікавити правоохоронні органи. Відповідні заяви ХАЦ обов’язково підготує)

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ХАРКОВІ КОП ПРИДБАВ КВАРТИРУ, ХОЧА В ДЕКЛАРАЦІЇ КОШТІВ НА НЕЇ НЕ БУЛО

Інспектор Управління патрульної поліції міста Харкова Владислав Кулик придбав квартиру вартістю 634 тис. грн.

ЗВИЧАЙНІ РОБІТНИКИ ХАРКІВВОДОКАНАЛУ КУПЛЯЮТЬ КОШТОВНІ ІНОМАРКИ ЗА ЦІНОЮ МОПЕДА

«Харківський антикорупційний центр» десятки разів звертав увагу на, м’яко кажучи, дивні закупівлі КП «Харківводоканал».

50 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ – ПОРОГИ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ХОДА ТА РДА

24 квітня голова Харківської ОДА Юлія Світлична підписала розпорядження з рекомендацією для структурних підрозділів ...

У ОПЕРНОМУ ТЕАТРІ ЗАМІНЯТЬ ОСВІТЛЕННЯ ЗА 4 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ, ПЕРЕПЛАЧУЮЧИ НА ЗАКУПІВЛІ ЛАМП В РАЗИ

Державне підприємство «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка» уклав угоду з ...