КО «Харківський зоологічний парк» уклав у листопаді-грудні вже 16 угод щодо розробки проектів для реконструкції зоопарку на загальну суму 4,59 млн. грн.

Про це стало відомо зі звітів про укладання договорів, які були розміщені на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

З договорів відомо, що планується мінімум 17 черг реконструкції зоопарку.

Зокрема, у зоопарку планують створення зони «Далекий схід», «Африканська савана», «Світ узбережжя», «Африканське сафарі», «Південна Америка», «Королівство слонів», «Дика Австралія».

Щодо проектних та пошукових робіт, 1 млн. грн. за розробку ескізного проекту «Реконструкція зон КО «Харківський зоопарк» отримає ТОВ «Ароф», яке є близьким до головного архітектора Харкова Сергія Чечельницького.

Гроші за проект з урахуванням експертизи «Реконструкція слабострумкових мереж» у зоопарку отримає ТОВ «Енергосервіс ПМК». Мова де за 863 тис. грн. за 3 чергу, 631 тис. грн. – за другу чергу тощо.

Фірму «Енергосервіс ПМК» заснувала Світлана Косінова. Вона ж разом зі своїм сином Станіславом Косіновим заснувала ТОВ «Енергосервіс», яке в жовтні 2011 отримало підряд від Харківської міськради на реконструкцію освітлення майдану Свободи за 15 млн грн.

Згодом «Енергосервіс ПМК» перереєстрували на Катерину Спіцина, а директором став Станіслав Фролов. Катерина Спіцина відома, як бухгалтер ТОВ «Харківський завод будівельних матералів «Астор». Серед бенефіціарів цього підприємства також є Світлана Косінова.

Крім того, бенефіціаром є й дружина Станіслава Косінова – Оксана Тацій.

Станіслав Косінов є депутатом Харківської міської ради від партії «Відродження». Крім того, цього року він був призначений в.о. першого заступника державної аудиторської служби.

ПАТ «ПТНДІ «Харківський Промбудндіпроект» Анатолія Бондаренко отримає 576 тис. грн. за проект «Будівництво мереж та споруд зливової каналізації КО «Харківський зоопарк» і тощо.

Нагадаємо, що вже на реконструкцію зоопарку уклали договорів на суму понад 200 млн. грн. Роботи почали виконувати ще до того, як замовили виконання проектних робіт.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

КАНАЛ КЕРНЕСА ОТРИМАЄ ЩЕ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕН НА РЕКЛАМУ ОСББ ВІД МЕРІЇ КЕРНЕСА

Департамент житлового господарства Харківської міської ради 2 лютого уклав угоду з ПРАТ РТМК “Тоніс-Центр” ...

НА ЗАВОДІ ШАМПАНСЬКИХ ВИН “ЗАГУБИЛОСЯ” ОБЛАДНАННЯ НА 40 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ: СКАНДАЛЬНІ “СХЕМИ” БРАТІВ ПРОТАСІВ АБО РОЗКРАДАННЯ МАЙНА НА ДЕРЖПІДПРИЄМСТВІ

13 січня 2016 року Постановою Харківського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу Державного підприємства “Харківський ...

КП ХТС ВИТРАТИТЬ НА ПОВІРКУ ЛІЧИЛЬНИКІВ ПОНАД 10 МІЛЬЙОНІВ

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» 6 березня уклало угоду з ТОВ «Комерційне підприємство «Вода» ...

ЧИНОВНИК ХАРКІВСЬКОЇ ОДА ПРИДБАВ АВТІВКУ ЗА ПІВ МІЛЬЙОНА, АЛЕ ЗАБУВ ВКАЗАТИ ДЕ МЕШКАЄ

Директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА Сергій Магдисюк у своїй не ...