Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем чиновників Харківської міськради, які продали земельну ділянку ТОВ «Триумф-буд» земельну ділянку загальною площею 6,77 га (пров. Пискунівський, ріг пров. Лосівського) за ціною 5,1 млн. грн. замість 10,62 млн. грн.

Про це йдеться у ухвалі Червонозаводського районного суду міста Харкова від 2 листопада 2016 року.

Правоохоронці встановили, що 29 квітня 2009 року депутати Харківської міськради прийняли рішення перевести земельну ділянку загальною площею 6,7734 га по пров. Пискунівському, ріг пров. Лосівського з земель транспорту, зв’язку, енергетики, оборони до земель житлової та громадської забудови, та продати ТОВ «ТРИУМФ-БУД» за ціною 10,62 млн. грн. з розстрочкою на 5 років.

Але 6 квітня 2011 року депутати скасували попереднє рішення й вирішили, що ТОВ «Триумф-Буд» має заплатити за ділянку 5,1 млн. грн. з розстрочкою на 5 років.

Правоохоронці вважають, що посадові особи Харківської міськради, усвідомлюючи наявність реальної експертної вартості земельної ділянки, наявність первісного рішення міськради, про продаж земельної ділянки за ціною удвічі більшою, діючи умисно в інтересах посадових осіб ТОВ «ТРИУМФ-БУД» продали земельну ділянку зацікавленим особам, спричинивши тим самим збитки територіальній громаді міста Харкова у розмірі 5,52 млн. грн. та вчинивши кримінальне правопорушення відповідальність за яке передбачена ч.2 ст. 364 КК України.

Суд дозволив правооохоронцям отримати документацію, щодо усіх ділянок, які використовує ТОВ «Триумф-Буд».

Ця земля знаходилася на території колишнього заводу, де вирішили зробити гуртовий ринок сільгосппродукції і куди мали переїхали підприємці з Кінного ринку, коли там розпочалася реконструкція. На ділянці, яку викупили підприємці з «Триумф-буд», створили торгівельний майданчик з реалізації сільськогосподарської продукції.

Потім настала черга ще однієї фірми, яка потім скупить більшість земельних ділянок та будівель уже на самому Центральному ринку.

Засновниками ТОВ «Триумф-буд» є Ольга Солоп, Віталій Печура, Станіслав Двоскін, Віталій Ткаченко.

Ольга Солоп – колишній менеджер «НПК Холдинг», головним акціонером якого довгий час був Геннадій Кернес. Зараз його пакет акцій належить його неофіційній дружині Оксані Гайсинській.

А крім того, була однією з засновників ОК «ЖБК «Триумф», який володіє маєтком Добкіна у Лісопарку.

Віталій Печура разом з Солоп входить до складу засновників ТОВ «Діамант 2006», директором і співвласником якого є Анатолій Челобітчиков – партнер дружини мера Харкова Геннадія Кернеса Оксани Гайсинської по ТОВ «Рівлад, ЛТД». До цього року, частка Гайсинської була записана на самого Кернеса.

Владислав Ткаченко – ще один співвласник ТОВ «Фьорд». Крім того, він був партнером керівника міської реєстраційної служби Олега Дробота по ТОВ «Компанія «Дніпро Інвест».

Станіслав Двоскін був відомий як керівник ТОВ «Ринок сільгосппродукції «Лелека». Ця фірма мала б стати оператором ринку сільгосппродукції, які за часів Януковича будували по всій країні. Власниками цієї фірми є ТОВ «КУА «Фінекс-Капітал» – компанія, яка минулого року перерахувала дивідендів Геннадію Кернесу на суму 11 млн. грн.

Про те, як оточення Геннадія Кернеса отримало контроль над Центральним ринком можна прочитати у розслідуванні «Наших Грошей».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ТЕЦ-5 ПРОВЕЛО МУТНИХ ТЕНДЕРІВ НА 50 МІЛЬЙОНІВ

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» 11 квітня уклала дві угоди щодо капитального ремонту обладнання турбінного та ...

ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ВІДМОВИВСЯ ВІДСТОРОНИТИ ТЕТЯНУ ОВІННІКОВУ ВІД ПОСАДИ РАДНИЦІ КЕРНЕСА

Печерський районний суд міста Києва відхилив клопотання Генеральної прокуратури про відсторонення від посади радницю ...

ДРУЗІ-МИСЛИВЦІ ВІЦЕ-ГУБЕРНАТОРА ШАХНЕНКА РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТ ДІТСАДКА З ЙОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРАМИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 7 липня акцептував пропозицію ТОВ «Харківбудсервіс» щодо реконструкції нежитлового ...

СУД АРЕШТУВАВ МАЙНО ФК «МЕТАЛІСТ» ЧЕРЕЗ БОРГ КОМУНАЛЬНИКАМ

Суд задовольнив клопотання поліції та наклав арешт на нерухоме майно, що належить ПАТ «Футбольний ...

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ВЖЕ 25 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ У 2017 РОЦІ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 9,9 млн. грн. ...