Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України 21 жовтня уклало договір з ТОВ «Констракшн груп Інтернешнл» щодо капітального ремонту покрівлі вартістю 1,48 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

До кінця року підрядник має зробити капітальний ремонт покрівлі будівлі по пров. Інженерному 7 у м. Харкові – будівлі якраз управління.

Варто відзначити, що сума договору є фактично максимальною, яку можна отримати без проведення торгів, на які доступ для ТОВ «Констракшн груп Інтернешнл» заборонений. Адже нещодавно ця фірма була внесена до «чорного списку» АМКУ та три роки не має права приймати участь у торгах.

Але й це ще не все.

Слідчі Національної поліції України підозрюють прикордонників Східного регіонального управління та співробітників ТОВ «Фірма «Констракшн груп інтернешнл» у заволодінні державними коштами на суму 11 млн. грн. під час будівництва опорного пункту «Веселе» біля зони АТО.

Нагадаємо, що будівельників підозрюють, що вони отримали гроші за будівництво опорного пункту, який реально не було побудовано. Тепер ці самі прикордонники замовили ремонт покрівлі.

ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» належить Ігорю Морус, підпісантом є Олександр Зайцев. Раніше серед засновніків був син екс-прокурора Харківської області, а ніні прокурора АР Крим Василя Синчука – Олександр Синчук. Морус и Синчук-молодший и зараз є партнерами по фірмі «Стелс ХХІ», яка розташована за тією ж адресою, що й «Констракшн інтернешнл Груп».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СУДДЯ САДОВСЬКИЙ ПОВТОРНО ВІДМОВИВ ПРОКУРАТУРІ У ДОЗВОЛІ НА ВИЇМКУ ДОКУМЕНТІВ ПО СПРАВІ ЩОДО ПРОДАЖУ ЗАДЕШЕВО МЕРІЄЮ КЕРНЕСА ПРИМІЩЕНЬ НА СУМСЬКІЙ

Суддя Київського районного суду Костянтин Садовський повторно відхилив клопотання прокуратури щодо надання дозволу на ...

Operation “Yalynka”, or Another scheme of the city council

Головна площа Харкова засяяла новорічними вогнями, встановлена нова найвища в Україні ялинка, на ярмарці ...

УКРАЇНСЬКИЙ НАРДЕП ПРИДБАВ ЗЕМЛЮ У НІМЕЧЧИНІ

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенко» Борислав Розенблат придбав земельну ділянку у Німеччині.

ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО ФІРМА ЕКС-ВІЦЕ-МЕРА ПОПОВА ОТРИМАЛА ГРОШІ ЗА РОБОТИ, ЯКІ ВИКОНАЛИ СПІВВРОБІТНИКИ МЕТРО

Харківські правоохоронці підозрюють, що ТОВ «Інекс-пульт» отримало понад 1 млн. грн. за роботи по ...

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙСУД МІСТА КИЄВА ВІДСТОРОНИВ ГОЛОВНОГО АРХІТЕКТОРА ХАРКОВА СЕРГІЯ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО ВІД ПОСАДИ НА ЧАС РОЗСЛІДУВАННЯ СПРАВИ ПО ВИДІЛЕННЮ ЗЕМЛІ ЗА “КООПЕРАТИВНОЮ” СХЕМОЮ

Заступник директора Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану, головний архітектор міста Сергій Чечельницький відсторонений ...