city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

КП «Харківводоканал» 29 вересня підписало дві угоди на 8 мільйонів гривень (без проведення тендеру, що було і необов’язковим для природного монополіста) з ТОВ «НПП Промінвестпроект» щодо реконструкції водоводів в різних частинах міста.

Угоди опубліковані в електронній системі ProZorro.

Оплата робіт здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Харкова. Гарантійний строк експлуатації об’єкта робіт становить 10 років.

За 4,14 млн.грн. відремонтують водовід в районі перетинання пр. Перемоги-пр. Л.Свободи і за 3,86 млн.грн. відремонтують водовід по вул. Героїв праці, 2-В. Реконструкція водоводів має завершитись до кінця поточного року.

Власниками ТОВ «НПП Промінвестпроект» є харків’яни Кирило (керівник та підписант) та Валентина Козенко і Олександр Коваль з Одеси. Підприємство отримує досить багато підрядів по Харкову і області без тендерної процедури.

Наприклад, в травні 2016 року Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА перерахував 308,2 тис. грн. ТОВ «НПП Промінвестпроект» на проектно-кошторисну документацію щодо реконструкції очисних споруд у Первомайському.

За період з вересня 2015 по вересень 2016 року Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА за реконструкцію систем водопостачання та очисних споруд перерахував ТОВ «НПП Промінвестпроект» 2,89 млн.грн.

За аналогічний період Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради перерахувало 3,9 млн.грн. ТОВ «НПП Промінвестпроект» за реконструкцію водопровідних мереж по вулицям Чоботарській, Великопанасівській (в минул. Котлова), Дмитрівській, Малопанасівській, реабілітацію саду Шевченка, а також за реконструкцію Лопанської греблі.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

БІЛЯ РЕЗИДЕНЦІЇ КЕРНЕСА ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ РОБЛЯТЬ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради уклав угоду з комунальним підприємством «Шляхрембуд» ...

ДИРЕКТОРКА ХАРКІВСЬКОГО КП ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ ВАРТІСТЮ 10 РІЧНИХ ЇЇ ЗАРПЛАТ

Директорка КП «Інкоммедсервіс» Ольга Сухомлін придбала новий автомобіль Hyundai Tukson.

НА ТЕНДЕРІ – ДОРОЖЧЕ, НІЖ НА САЙТІ

ДП “Зміївське лісове господарство” за результатами тендеру 10 вересня 2015 року уклало угоду з ...

НА ХАРКІВЩИНІ РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТІ ВІКОН В ШКОЛАХ

Відділ освіти Дергачівської РДА уклав дві угоди з ТОВ «Оксі-Артбуд» щодо проведення ремонтних робіт ...

«ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» ПЕРЕПЛАТИТЬ ЗА ВОГНЕГАСНИКИ ПОНАД 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» уклала угоду з ТОВ «ІСТ ЛОУД ГРУП» ...

ОПЕРНИЙ ТЕАТР БЕЗ КОНКУРСУ НА РЕМОНТ ЛІХТАРІВ ВІДДАСТЬ 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ФІРМІ СТВОРЕНІЙ ТИЖДЕНЬ ТОМУ

ДП «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» уклав угоду з ...