city.kharkov.ua

city.kharkov.ua

КП «Харківводоканал» 29 вересня підписало дві угоди на 8 мільйонів гривень (без проведення тендеру, що було і необов’язковим для природного монополіста) з ТОВ «НПП Промінвестпроект» щодо реконструкції водоводів в різних частинах міста.

Угоди опубліковані в електронній системі ProZorro.

Оплата робіт здійснюється за рахунок коштів бюджету міста Харкова. Гарантійний строк експлуатації об’єкта робіт становить 10 років.

За 4,14 млн.грн. відремонтують водовід в районі перетинання пр. Перемоги-пр. Л.Свободи і за 3,86 млн.грн. відремонтують водовід по вул. Героїв праці, 2-В. Реконструкція водоводів має завершитись до кінця поточного року.

Власниками ТОВ «НПП Промінвестпроект» є харків’яни Кирило (керівник та підписант) та Валентина Козенко і Олександр Коваль з Одеси. Підприємство отримує досить багато підрядів по Харкову і області без тендерної процедури.

Наприклад, в травні 2016 року Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА перерахував 308,2 тис. грн. ТОВ «НПП Промінвестпроект» на проектно-кошторисну документацію щодо реконструкції очисних споруд у Первомайському.

За період з вересня 2015 по вересень 2016 року Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА за реконструкцію систем водопостачання та очисних споруд перерахував ТОВ «НПП Промінвестпроект» 2,89 млн.грн.

За аналогічний період Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради перерахувало 3,9 млн.грн. ТОВ «НПП Промінвестпроект» за реконструкцію водопровідних мереж по вулицям Чоботарській, Великопанасівській (в минул. Котлова), Дмитрівській, Малопанасівській, реабілітацію саду Шевченка, а також за реконструкцію Лопанської греблі.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СТАМАТІНУ «ПІД ЯЛИНКУ»: МІЛЬЙОННІ ПЕРЕПЛАТИ ЗА ТОВАРИ У МЕТРОПОЛІТЕНІ

Харківський метрополітен під кінець року уклав цілу купу договорів з ФОПами значно переплативши за ...

СУД ВІДМОВИВ СЛІДЧОМУ В ДОСТУПІ ДО ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВОЛОДІННІ ОНКОЦЕНТРУ

28 січня співкоординатор Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах публікував інформацію про звернення слідчого Київського ...

ДИРЕКТОР ТЕПЛОМЕРЕЖ АНДРЄЄВ ПОЗИЧИВ СКП «ХАРКІВГОРЛІФТ» 100 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

Директор комунального підприємства «Харківські теплові мережі» Сергій Андрєєв надав у борг КСП «Харківгорліфт» 100 ...

НОВИЙ ГОЛОВА ДЕРГАЧІВСЬКОЇ РДА ВКАЗАВ В ДЕКЛАРАЦІЇ 300 ТИС. ДОЛАРІВ ГОТІВКИ, АЛЕ ПРИХОВАВ ДЕ ЖИВЕ

Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков, який 6 червня був призначений на цю посаду, не ...

ОСВІТЯНИ НА ХАРКІВЩИНІ ПРИДБАЮТЬ ГАЗ У ЛЮДИНИ ОЛЕКСАНДРА ЯНУКОВИЧА

Відділ освіти Красноградської РДА уклав угоду з ТОВ «Газінвест-Трейдінг» щодо постачання природного газу вартістю ...