КП «Харківводоканал» планує підписати угоду з ТОВ «УкрЄвроМаз» щодо постачання двох самоскидів загальною вартістю 2,81 млн. грн.

Звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

Комунальники збираються придбати автомобіль-самоскид вантажний МАЗ-5550С3-520-000 або еквівалент. Але фактично технічна документація була виписана під конкретну модель.

У електронних торгах прийняли участь три компанії. ТОВ «Техноторг-Дон», ТОВ «Сучасні вантажівки» та ТОВ «УкрЄвроМаз».

За результатами аукціону найменша пропозиція була у ТОВ «Техноторг-Дон» – 2,44 млн. грн., але її відхилили. Ця фірма записана на Ігора Калюжного та Євгена Березовського та є засновником ТОВ «Торговий дім «МТЗ-Беларус-Україна», де їх партнерами є завод МТЗ та «Гомсельмаш».

Була відхилена через невідповідність запропонованої моделі тій, що вимагав замовник.

Пропозиція ТОВ «Техноторг-Дон» була найдешевша – 2,4 млн. грн.

ТОВ «Сучасні вантажівки» пропонували поставити техніку за 2,769 млн. грн., але їх пропозицію також відхилили через те, що вони не надали фото автомобіля, його паспорт та копію статуту підприємства. 

Кінцевим бенефіціаром фірми «Сучасні вантажівки» є Ольга Мещаніна, а засновниками – ТОВ «Ріалто» та ВАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект».

У кінці 2013 року 8,5% акцій фонду мав белізький офшор «Пальміра Фінанс ЛТД», а 91,5% – ТОВ «Дженерал Істейт» тієї ж Мещаніної і 75-річної Світлани Новікової.

За даними «Smida», нині фонд належить ТОВ «Український центр проектування фiнансових груп».

Згідно держреєстру остання фірма зараз називається «Перша українська платіжна система» і належить Андрію Журжію – нардепу від «Самопомічі».

На фонд «Коннект» також записане ТОВ «СВА Автек». Співвласницею компанії є 71-річна Парасковія Мещаніна – родичка Євгена Мещаніна, якого називають власником групи компаній «Автек».Тож організатори торгів визначили переможцем ТОВ «УкрЄвроМАЗ».

Щодо переможця то «УкрЄвроМаз» записане на Ірину Саханду, директором є Борис Саханда. Фірма є дилером компанії «МАЗ». Минулого року він балотувався до Вишневської міськради від партії «Сила людей».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

РОДИНА ІНСПЕКТОРА МИТНИЦІ ПРИДБАЛА БУДИНОК МАЙЖЕ ЗА ПІВТОРА МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ, ХОЧА ГРОШЕЙ НА ЦЕ НЕ МАЛА

Родина головного державного інспектора Харківської митниці ДФС Наталії Соломки в 2016 році придбала будинок ...

СУД ОШТРАФУВАВ ЧИНОВНИЦЮ МЕРІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДЕКЛАРУВАННЯ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ХАЦ

Суд оштрафував головного спеціаліста відділу підприємств комунальної власності управління тарифної політики Департаменту економіки та ...

У ХАРКОВІ ПЕРЕПЛАТИЛИ НА ЗАКУПІВЛІ ТРАМВАЙНИХ РЕЙОК

Харківське комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс» 12 жовтня закупило 60 трамвайних жолобчастих рейок у ТОВ «Донецькспецсталь» ...

ФІРМА З ОРБІТИ МУСЄЄВА ПЕРЕД ЛІКВІДАЦІЄЮ ОТРИМАЛА 50 ПІДРЯДІВ НА РЕМОНТИ

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав 51 угоду з ТОВ «СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ “ПРОЕКТНО БУДІВЕЛЬНИЙ МОНТАЖНИЙ ...

ПРОКУРАТУРА ПОЧАЛА СУДИТИСЯ З «МЕТАЛІСТОМ» ЗА БОРГИ ОРЕНДУ ЗЕМЛІ ПІД БАЗОЮ У ВИСОКОМУ

Харківська місцева прокуратури № 6 Харківської області подала позов до ТОВ «Металіст Холдинг» щодо ...