Сьогодні, 6 вересня, суддя Господарсього суду Харківської області Байбак О.І. прийняв рішення задовольнити позов ГО «ХАЦ». Суд скасував незаконне рішення Харківської міської ради та зобов’язав Обслуговуючий кооператив «Житлобуд-1» повернути територіальній громаді м. Харкова земельну ділянку площею 7,5538 га.

Про незаконність безкоштовного отримання Обслуговуючим кооперативом «Житлобуд-1» земельних ділянок площею 28 га, ми вже неодноразово писали. Нагадаємо, що з п’яти позовів в трьох нам відмовили. Один позов був задоволений суддєю Денисюк Т.С., про що ми писали тиждень тому. І от сьогодні ми отримали другий позитивний результат!

Головне і найбільш цінне у цьому рішенні те, що суд першої інстанції вдруге погодився із нашими доводами – Громадські об’єднання мають право самостійно звертатися із позовами про повернення у власність територіальної громади землі, незаконно відчуженої органами місцевого самоврядування.

Сподіваємось, що з Вашою допомогою нам вдасться захистити рішення в апеляції і тоді це може стати прецедентом для всієї України.

P.S. І маленький анонс. Завтра ми викладемо у загальний доступ перше позитивне рішення по цих справах. Чекайте, воно є дуже цікавим.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Малоданилівська ОТГ проводить закупівлі у депутата-порошенківця

Малоданилівська селищна рада уклала дві угоди з ТОВ «Тайга» щодо поточного ремонту дорожнього покриття. ...

Brothers Dobkiny declared the inheritance by father

Народні депутати України Михайло та Дмитро Добкіни отримали спадщину від свого померлого батька Марка ...

The Antimonopoly Committee of Ukraine was interested in the collusion of the two companies, which was written by the Kharkiv Anticorruption Center

Харківське відділення АМКУ встановило змову на тендері Барвінківського виконкому міськради між ТОВ «Промтехбудінвест» та ...

Фірма з «чорного списку» АМКУ та кримінальних проваджень отримала підряд в 1,5 мільйона

КП «Комунальник» з Зміївського району уклала угоду з ТВПП «Ресурс» щодо реконструкції об’єктів озеленення ...

Another regional school ordered expensive repairs

КЗ “Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №7” уклав угоду з ПОР «Орембудсервіс» щодо ...

The Antimonopoly Committee suspects that two entrepreneurs agreed and sent tenders for education departments

Територіальне відділення Антимонопольного комітету підозрює ФОП Герасютенко Вячеслава Олеговича та ФОП Резнікову Світлану Юліївну ...