8 вересня депутати Харківської облради затвердили звернення до Кабміну та Голови Держлісагентства стосовно врегулювання ситуації, що склалася у Харківському облуправлінні лісового та мисливського господарства.

Проект звернення вніс до облради, депутат та голова правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитро Булах.

Нагадаємо, що харківські правоохоронці підозрюють службових осіб обласного управління лісового господарства та мисливства та ДП «Жовтневе лісове господарство» щодо зловживання службовим становищем та заволодіння коштами підприємства у великих розмірах.

Зокрема, правоохоронці підозрюють, що начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Борис Білоус, використовуючи своє службове становище, з метою незаконного сприяння підприємницькій діяльності своєї дружини, яка є засновником ТОВ «Альба».

«На сьогоднішній день, начальником Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства є Білоус Борис Григорович, який неефективно здійснює керівництво підпорядкованого йому Управління, про що головою Харківської обласної державної адміністрації протягом 2015 року направлялись листи на адресу Держлісагенства з питанням, про відповідність Білоуса Б.Г. займаній посаді, однак, вони не знайшли відповідної реакції від тогочасного голови Держлісагенства Ковальчука Олександра Петровича.

Також, беручи до уваги численні факти викладені у засобах масової інформації та згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень було відкрито декілька кримінальних проваджень стосовно зазначеного керівника.

З метою врегулювання вищезазначеної ситуації, що склалась в Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, ми, депутати Харківської обласної ради VII скликання, просимо провести перевірку діяльності зазначеного Управління та його керівництва. За результатами перевірки, у разі необхідності, розглянути питання щодо невідповідності зазначеного керівника займаній посаді», – говориться у зверненні.

0запит.jpg

0запит1.jpg

0запит2.jpg

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Five million to repair a school in Kharkiv got one of the favorites Tatyana Tsibulnik

Управління освіти адміністрації Холодногірського району уклало угоду з ФОП Гребенюк Денис Іванович щодо проведення ...

СУД ЗОБОВЯЗАВ НАБУ РОЗПОЧАТИ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ КЕРІВНИЦТВА КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Солом’янський районний суд м. Києва 14 квітня 2016р. прийняв ухвалу, яка може стати доволі резонансною.

The court ordered the prosecutor’s office to enter in the register information on self-grabbing the land owners of the restaurant “Dubrovsky”

Сьогодні у Червонозаводському суді відбувся розгляд справи за позовом ХАЦ щодо бездіяльності прокурора Харківської ...

The prosecutor’s office was unable to return the communal recreation center “Kommunalnyk” in the Old Salt through the court, which the City Council sold for no cost.

Господарський суд Харківської області відмовив прокуратурі у задоволенні позову щодо повернення у комунальну власність ...

The Antimonopoly Committee of Ukraine has fined two consortium companies of the Kharkiv City Council Deputy

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало за змову на тендерах ТДВ «Спецбуд-3» ...

The police revealed the scheme of how Kharkiv utility companies appropriated budget funds for repairs in residential buildings

Слідчі Новобаварського відділу поліції встановили, що комунальне підприємство “Харківжилбуд” перерахувало протягом 2018 року 831,65 ...