Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб ПАТ «Укргазвидобування» щодо порушення закону при проведенні державних закупівель та підписанні договорів з ТОВ «Промфінанс Груп» на суму 43,90 млн грн.

Про це повідомляється в ухвалі Київського районного суду від 22 серпня.

За даними порталу «Наші Гроші», філія Управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобування» 19-22 червня 2015 року за результатами тендерів уклала угоди з ТОВ «Промфінанс Груп» на закупівлю хімії на загальну суму 43,90 млн грн.

Було замовлено постачання 803 тонн антифризу на суму 28,90 млн грн. (ефір метил-трет-бутиловий по 36 тис грн./т), а також 600 тон компоненту моторного палива альтернативного марки Б по 25 тис грн./т, усе з поставкою в Харківській область.

Пропозиція «Промфінанса» не була найдешевшою на торгах по антифризу: подавався ще третій учасник, ТОВ «Меледа», яке пропонувало антифриз на 80 тис грн. дешевше, однак пропозиція була відхилена за неповний пакет та незавірені належним чином документи.

Таким чином, єдиним конкурентом фірми на обох виграних тендерах стало полтавське ТОВ «Індустріальні системи автоматизації» Миколи Звягольського, основним видом діяльності котрого є торгівля комп’ютерним обладнанням.

Правоохоронці вважають, що пропозиція ТОВ «Індустріальні системи Автоматизації» не могла відповідати встановленим кваліфікаційним критеріям щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази; наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів й повинна бути відхилена, а тендер скасований.

Тож на думку правоохоронців, тендерний комітет провів торги з порушенням. Крім того, ціни по яким відбулася закупівля були завищеними.

Правоохоронці хотіли отримати доступ до фінансової документації підприємств, але суддя відхилив клопотання.
Фірму «Промфінанс Груп» заснували у листопаді 2014 року, першим власником було ТОВ «Бізнес Пропозиції» Катерини й Володимира Пальчиків (з Остера Чернігівської обл.), останній же був директором.

На момент проведення торгів фірма була записана на Вікторію Вікторівну Донських з Кременчука Полтавської обл. На початку 2013 р. вона упродовж кількох місяців очолювала дніпропетровську страхову фірму «Укрінтерполіс».

З квітня 2016 року засновником та директором фірми є Олег Басистий. Останній в 2012 році під час парламентських виборів був довіреною особою нардепа-порошенківця, ззамголови фракціїї БПП Олександра Третякова.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ПРИДБАЄ ГУМУ ПО СЕКРЕТНИМ ЦІНАМ У ФІРМИ, ЯКА ТОРГУЄ АГРОПРОДУКЦІЄЮ

Державне підприємство «Завод «Електроважмаш» 2 лютого уклав угоду з ТОВ «Стандарт-Трейд» щодо постачання гуми ...

У КЕРНЕСА ПЕРЕПЛАТЯТЬ ПОНАД 2,5 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЗА РЕЙКИ ДЛЯ МЕТРОПОЛІТЕНУ

КП «Харківський метрополітен» оголосив в листопаді закупівлю залізничних рейок Р-50 на очікувану суму 15,012 ...

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ ІМЕНІ ГІРШМАНА ЗАРОБЛЯЄ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРИМІЩЕНЬ КЛІНІКИ, ЯКУ ОЧОЛЮЄ

Головний лікар Харківської міської клінічної лікарні № 14 ім. Гіршмана Михайло Ковтун заробляє за ...

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАВ В ПОДАРУНОК ВІД ПРОРЕКТОРА ВНЗ ПРИМІЩЕННЯ ВАРТІСТЮ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН

Заступник голови адміністрації Немишлянського району з питань житлово-комунального господарства Юрій Марцишенко в 2016 році ...

ФІРМА ПРАЦІВНИКА КП ЗАДОРОГО ВІДРЕМОНТУЄ ПАРК «ЖИХОР»

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Раджет» щодо капремонту парку вартістю ...

НА ВІДКРИТИЙ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ “ДОКИНУЛИ” ЩЕ 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Тільки в четвер, 22 грудня, стало відомо про те, що вартість реконструкції майдану Павлівського ...