Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 12 серпня уклав угоду з ТОВ «Старсен» щодо виконання робіт з благоустрою вартістю 577,6 тис. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За ці кошти приватники мають виконати благоустрій прилеглої території до будівлі кімнат відпочинку технічного персоналу метрополітену.

Власником ТОВ «Старсен» є Іван Кравцов, а директором – Сергій Греков. У 2012 році єдиним засновником і власником підприємства був Олександр Стаматін, син генерального директора КП «Харківський метрополітен» В’ячеслава Стаматіна та віце-мера Марини Стаматіної, яка також є бізнес-партнером цивільної дружини Геннадія Кернеса – Оксани Гайсинської, після того, як Кернес переписав весь свій бізнес на неї.

Також на Івана Кравцова записані ще ТОВ «Турнікет-М» та ТОВ «Інвест-тур», які також постійно отримують від метрополітену замовлення без тендерної процедури. Крім цього, на Івана Кравцова записана ПВФ «Ніка», власником якої до 2011 року був В’ячеслав Стаматін.

Це вже четвертий підряд, який за останній час отримало ТОВ «Старсен від метрополітену без проведення конкурсу. Зокрема, ця фірма отримала підряд на ремонт покрівлі бази відпочинку метрополітену у Лісопарку.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ ПЕРЕРАХУЄ ЧЕСЬКІЙ ПРОКЛАДЦІ ЗА ПОСЛУГИ ДОДАТКОВО 400 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

Державне підприємство «Електроважмаш» 31 серпня уклало угоду з чешською SGEM Group s.r.o. щодо надання ...

БІЗНЕС-ОТОЧЕННЯ РАДНИКА РАЙНІНА ЗБИРАЄТЬСЯ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО 1,5 ГА ЗЕМЛІ ВІД МЕРІЇ КЕРНЕСА ЗА «КООПЕРАТИВНОЮ СХЕМОЮ»

Депутати Харківської міськради на наступній сесії планують безкоштовно передати у власність ЖБК «Сінтобуд» земельну ...

МЕР УМАНІ ПРИДБАВ РУШНИЦЮ ВАРТІСТЮ У СВОЮ РІЧНУ ЗАРПЛАТУ

Мер Умані Олександр Цебрій придбав рушницю вартістю 80845 гривень.

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ ПЕРЕРАХУЄ ЧЕСЬКІЙ ПРОКЛАДЦІ ЗА ПОСЛУГИ 400 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ

Державне підприємство «Електроважмаш» 30 серпня уклало угоду з чешською SGEM Group s.r.o. щодо надання ...

ПРАВООХОРОНЦІ ПІДОЗРЮЮТЬ ЩО ПОНАД 100 МІЛЬЙОНІВ КОШТІВ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» БУЛИ РОЗКРАДЕНІ РОДИЧАМИ ЧЛЕНА ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб АК «Харківобленерго» та декількох приватних підприємств щодо зловживання службовим ...

У ХАРКОВІ ЗАДОРОГО ПРИДБАЛИ ДЕСЯТЬ ВЖИВАНИХ ЧЕСЬКИХ ТРОЛЕЙБУСІВ

КП «Тролейбусне Депо № 2» уклав дві угоди з чеською MVO Invest s.r.o. щодо ...