Директор КП «Підземне місто», яке обслуговує підземні переходи, Олексанр Ганус та його дружина мають у власності два автомобілі «Land Rover» та один «Maserati Ghibli».

 

Про це стало відомо з декларації керівника комунального підприємства, яка є у розпорядженні «Харківського антикорупційного центру».

Згідно декларації дохід Гануса у 2015 році склав 92705 грн. й це лише зарплата. Дохід його дружини від підприємницької діяльності був 122 тис грн. За даними ЄДР, дружина надає послуги у сфері забезпечення фізичного комфорту.

Особисто Ганус має у власності три квартири: площею 61,3 кв.м., 146,6 кв.м. та 100,5 кв.м. Дружина нерухомістю не володіє.

Щодо транспорту, то у власності директора «Підземного міста» є два автомобілі «Land Rover», а його дружина володіє «Maserati Ghibli». Вартість останньої складає біля ста тисяч доларів.

Підприємство, яким керує Ганус, не раз становилося об’єктом журналістських розслідувань, зокрема телеканалу «АТН».

За словами підприємців, при КП «Підземне місто» працює близько трьохсот підприємців, частина з яких мають не по одному кіоску. Але в Департаменті споживчого ринку у відповіді на офіційного запит АТН повідомили іншу цифру – 942 договору оренди. За даними ж самого комунального підприємства, у них майно орендується по 43 договорам.

Така плутанина, кажуть самі підприємці, пов’язана з тим, що з частиною підприємців договори не були пролонговані – їх фактично змушували підписувати папери наосліп, на умовах комунальників.

При цьому у відповіді на інформаційні запити АТН, директор підприємства Олександр Ганус повідомив, що 9 місяців 2015 року КП «Підземне місто» перерахувало до бюджету майже 358 тисяч гривень, а за весь 2014 – трохи більше 40 тисяч. Однак, якщо все ж повірити підприємцям, і підрахувати що як мінімум 300 власників кіосків платять по 2000 доларів, то виходить, що «Підземне місто» приносить як мінімум 14 мільйонів.

Тож куди уходять гроші стає зрозуміло.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ЯК НАЙБЛИЖЧЕ ОТОЧЕННЯ РЕКТОРА ТАЦІЯ ЗАРОБЛЯЄ МІЛЬЙОНИ НА БУДІВНИЦТВІ БІБЛІОТЕКИ ЮРАКАДЕМІЇ

З жовтня 2015 по червень 2016 року Національний Юридичний Університет ім. Ярослава Мудрого перерахував ...

ХАРКІВВОДОКАНАЛ ПЕРЕПЛАЧУЄ ЗА ЦЕМЕНТ ТА ЦЕГЛУ В ПІВТОРА-ДВА РАЗИ

Комунальне підприємство “Харківводоканал” 11 січня підписало угоду з ТОВ «Торгівельна компанія Регіон Комплект» щодо ...

ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ ЩОБ ПРИДБАТИ ТРАНСФОРМАТОРИ ВДВІЧІ ДОРОЖЧЕ ВІДХИЛИЛА ШІСТЬ ПРОПОЗИЦІЙ

Регіональна філія “Південна залізниця” публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” 2 грудня уклала угоду з ...

НАРДЕП, ЯКИЙ НАМАГАВСЯ ПОХОВАТИ Є-ДЕКЛАРУВАННЯ, ПРИДБАВ НОВИЙ BMW

Народний депутат України (фракція БПП) Вадим Денисенко придбав автомобіль BMW X5 2015 року випуску.

«ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» ВІДДАСТЬ УЛЮБЛЕНІЙ КОМПАНІЇ 60 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ВАГОНІВ

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів вартістю 60,39 млн. ...

НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ЗООПАРКУ РОЗТЕНДЕРИЛИ ЩЕ 50 МІЛЬЙОНІВ

Комунальний заклад «Харківський зоологічний парк» уклав дві угоди з ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо проведення реконструкції ...