Антимонопольний комітет України не знайшов зв’язків та антиконкурентних узгоджених дій між ТОВ “Констракшн Груп Інтернешнл” та ТОВ “Жилкомунбуд” на тендері, який проводив ХНУ імені В.Н. Каразіна щодо реконструкції будівель НДІ астрономії з будівництвом учбово-лабораторного корпусу. 20 липня між ТОВ “Констракшн Груп Інтернешнл” та ХНУ імені В.Н. Каразіна була укладена угода.

АМКУ вважає, що в зверненні депутата Харківської облради Дмитра Булаха від 8 липня (надійшло в АМКУ 13 липня) не було інформації та підтверджених матеріалів, які б свідчили про ознаки антиконкурентних узгоджених дій між ТОВ “Констракшн Груп Інтернешнл” та ТОВ “Жилкомунбуд”. Крім, того АМКУ за результатами аналізу, прийшло до висновку, що ТОВ “Констракшн Груп Інтернешнл” та ТОВ “Жилкомунбуд” не пов’язані між собою.

“Харківський антикорупційний центр” повідомляв раніше, що одноосібний власник ТОВ “Констракшн Груп Інтернешнл” Ігор Морус та одноосібний власник ТОВ “Жилкомунбуд” Микола Канівець, спільно володіють фірмою ТОВ “Інтер-Ліфт”.

Канівець є засновником декількох фірм, які знаходяться за цією ж адресою – Чернишевська, 40. ТОВ “Інтер-Ліфт” та ТОВ “Констракшн Груп Інтернешнл” мають спільну адресу – Чернишевська, 40.

Крім того, раніше Ігор Морус був власником в ТОВ «Жилкомунбуд».

Цікаво, що минулого року ХНУ ім. Каразіна вже проводив тендер на ці роботи. Тоді перемогу також одержало ТОВ «Констракшн Груп Інтернешнл», який «переміг» пов’язану з ними фірму «Лорем плюс». Після публікації інформації про спотворення результатів торгів, результати торгів було відмінено. Минулого року хотіли побудувати лабораторію за 7,07 млн.грн. Тобто на 1,5 млн.грн. дорожче ніж зараз.

0амкудокумент1.jpg

0амкудокумент2.jpg

0амкудокумент3.jpg

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ХАРКОВІ ПЕРЕПЛАТЯТЬ МІЛЬЙОН НА ПРИДБАННІ ДЕРЕВ

СКП «Харківзеленбуд» уклав угоду з ФОП Островерх Микола Іванович щодо придбання дерев вартістю 3,37 ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗАДЕКЛАРУВАВ КВАРТИРУ ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ ХАЦ

Депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Олексій Навроцький, який у лютому 2017 року придбав квартиру ...

ДИРЕКТОР КП КЕРНЕСА ВІДДАВ ПІДРЯД НА РЕМОНТ БУДИНКУ ФІРМІ ЗІ СВОГО ОТОЧЕННЯ, ЯКА ФІГУРУЄ У СПРАВІ ЩОДО ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ «ЖИЛКОМСЕРВІСА»

КП «Харківспецбуд» уклало угоду з ТОВ «Буд-Девелопмент Україна», щодо капітального ремонту житлового будинку на ...

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» КУПУЄ СРІБЛО У РОСІЯН ЧЕРЕЗ БРИТАНСЬКУ «ПРОКЛАДКУ»

ДП «Електроважмаш» 6 березня уклав угоду з компанією «Industrial Fields Limited» (Велика Британія) про ...

ПАНЮТІНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД ВІДДАВ ПОНАД СТО МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА ЗАПЧАСТИНИ ФІРМІ З ТРЬОХ ЛЮДЕЙ

Філія «Панютинський вагоноремонтний завод» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» уклала з ТОВ «Технорейлгруп» договір ...