З жовтня 2015 по червень 2016 року Національний Юридичний Університет ім. Ярослава Мудрого перерахував ТОВ “Енергосервiс ПМК” 1,58 млн.грн. за будівництво бібліотеки по вул. Пушкінській, 84, 84-а.

В платіжках йде посилання на 3 договори, які були підписані 10 та 18 квітня 2014 року та дві додаткові угоди, які підписали в квітні 2015 та 2016 рр., відповідно. Жодної інформації у Віснику державних закупівель про те, що ТОВ “Енергосервiс ПМК” перемагав на тендерах, які оголошував НЮУ ім. Ярослава Мудрого, немає.

Національний Юридичний Університет ім. Ярослава Мудрого з ТОВ “Енергосервiс ПМК” уклав 10 квітня 2014 року договір на 3,53 млн.грн. та 18 квітня 2014 року два договори на 3,19 млн.грн. та 1,86 млн.грн. Всі 3 договори на будівництво бібліотеки загальною сумою 8,58 млн.грн. (фото 4).

Виглядає це дивним, бо в вересні 2014 року НЮУ імені Ярослава Мудрого уклав угоду за результатами тендеру з ТОВ «Будівельник» на будівництво бібілотеки по вул. Пушкінській, 84, 84-а. Вартість угоди тоді склала 11,67 млн грн. В жовтні 2015 року НЮУ імені Ярослава Мудрого також за результатами тендеру уклав додаткову угоду з ТОВ «Будівельник» щодо будівництва другої черги бібліотеки вартістю 4,01 млн грн.

Власником ТОВ «Енергосервіс ПМК» зараз є Катерина Спіцина, а керівником та підписантом з самого заснування фірми є Станіслав Фролов. Однак першим засновником ТОВ «Енергосервіс ПМК» була Світлана Косінова, мати Станіслава Косінова.

Катерина Спіцина вказана також бухгалтером в ТОВ “Харківського завод будівельних матеріалів Астор”, де серед інших кінцевими беніціарами є Світлана Косінова та Оксана Тацій.

При всьому цьому, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого у червні 2016 року придбав у Харківського заводу будівельних матеріалів «Астор» бетон на суму 30 тис. грн.

Тетяна Миколаївна Спіцина (ймовірно родичка Катерини Спіциної) на виборах до Верховної Ради в 2014 році була довіреною особою кандидата в депутати по 169-округу Станіслава Косінова. Тетяна Спіцина вказала місце своєї роботи ТОВ “Енергосервіс”.

Також Тетяна Спіцина входила до співзасновників Благодійного фонду «Українська Слобожанщина», який володіє рекреаційними землями на Харківщині. Серед інших засновників фонду – члени родини Косінова.

«Енергосервіс ПМК» відоме також тим, що реконструювала харківську фан-зону на майдані Свободи за 22,80 млн грн., отримало підряд на реконструкцію скверу «Перемоги» і отримало два мільйони за встановлення світлофорів.

Станіслав Косінов одружений на Оксані Тацій, доньці Василя Тація, ректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

ХАЦ повідомляв, що 22 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман призначив Станіслава Косінова виконуючим обов’язки першого заступника Голови Державної аудиторської служби України. З 2002 по 2006 рік Косінов був народним депутатом України від партії Володимир Литвина. Потім протягом шести років очолював територіальне відділення відділення Рахункової Палати. У 2012 році Косінов очолив ДФІ у Харківській області, де й працював до теперішнього часу.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НАРДЕП КАЦУБА ПРОДАВ БІЗНЕС РОДИЧЦІ СВОГО ПОМІЧНИКА

Народний депутат України, який був обраний по мажоритарному округу на території Дергачівського та Харківського ...

КП «КОМБІНАТ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ» ЗАДОРОГО ОРЕНДУЄ АВТІВКИ У СВОГО ДИРЕКТОРА

Комунальне підприємство «Комбінат дитячого харчування» орендує техніку у свого директора Надії Тимофєєвої.

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ПРОДАВ ФІРМІ ВЛАСНОЇ ДРУЖИНИ НЕВІДОМОЇ НЕРУХОМОСТІ НА 8 МІЛЬЙОНІВ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман задекларував дохід від відчуження нерухомого майна на суму 8,03 млн. ...

ОФШОРЛІКС ПІДТВЕРДИВ ЗВ’ЯЗОК ЮРІЯ ЄНАКІЄВСЬКОГО З ОДЕСЬКИМ РИНКОМ “7-КІЛОМЕТР”.

Багато ЗМІ неодноразово повідомляли про можливу причетність Юрія Іванющенка (Юри Єнакієвського) до володіння часткою ...

ХАРКІВСЬКА СУДДЯ ЗА ПОДАРОВАНІ КОШТИ ПРИДБАЛА ЕЛІТНУ АВТІВКУ

Суддя Господарського суду Харківської області Інні Чистякова придбала новенький автомобіль Toyota Camry 2017 року ...

ДИРЕКТОР КП КЕРНЕСА ВІДДАВ ПІДРЯД НА РЕМОНТ БУДИНКУ ФІРМІ ЗІ СВОГО ОТОЧЕННЯ, ЯКА ФІГУРУЄ У СПРАВІ ЩОДО ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ «ЖИЛКОМСЕРВІСА»

КП «Харківспецбуд» уклало угоду з ТОВ «Буд-Девелопмент Україна», щодо капітального ремонту житлового будинку на ...