Суддя, що розглядає позов Харківського антикорупційного центру до «ЖБК Житлобуд-1», отримала квартиру у подарунок від кінцевого бенефіціарного власника цього кооперативу.

В даний час в провадженні Господарського суду Харківської області знаходиться п’ять позовів ХАЦ до Харківської міської ради та обслуговуючого кооперативу «ЖБК Житлобуд-1» про скасування незаконного безкоштовного виділення 28 га землі цьому кооперативу. Один з позовів розглядає суддя Денисюк Тетяна Станіславівна.

Як ми вже сьогодні повідомляли, у попередньому судовому засіданні представник ХАЦ заявив відвід даному судді, оскільки їй подарували дві квартири у будинку за адресою вул. Римарська, 25 і цей будинок був побудований саме ПАТ «Трест «Житлобуд-1» (подробиці за посиланням – https://goo.gl/vqZxsn). Тому неможливо було виключити сумнів у неупередженості судді. Однак суддя у власному відводі відмовила.

Харківському антикорупційному центру вдалося з’ясувати, що наші сумніви були небезпідставними.

Одним із засновників відповідача по цій справі на момент виділення земельної ділянки – ОК «ЖБК Житлобуд-1» було ТОВ «Харківжитлобуд-1» (фото 2-3). В свою чергу одним із засновників ТОВ «Харківжитлобуд-1» (фото 4-5) була (на 23.12.2015) і є Харченко Олена Олександрівна, донька Олександра Харченко. Разом із батьком вони були і кінцевими бенефіціарами ОК «ЖБК Житлобуд-1». Так, і таке буває, якщо у обслуговуючого кооперативу засновниками є 3 юридичні особи.

Саме Харченко Олені Олександрівні належала 2-кімнатна квартира площею 106,8 кв.м. за адресою: м. Харків, вул. Римарська, 25, кв. 38 (фото 6-7).

23 червня 2011 року Харченко Олена Олександрівна подарувала 46/100 цієї квартири Денисюк (на той час Васильєвій) Тетяні Станиславівні.

А, вже 23 січня 2012 року Денисюк (Васильєва) Тетяна Станіславівна була призначена суддею Господарського суду Харківської області і в даний час розглядає позов до підприємства своєї дарувальниці.

Нагадаємо, що відповідно до вимог закону, за наявності сумнівів у її неупередженості, суддя була зобов’язана взяти самовідвід. Однак Денисюк Тетяна Станіславівна не тільки не взяла самовідвід, але й відмовилась задовольнити заявлену заяву про свій відвід.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У КЕРНЕСА ЗАМОВИЛИ РЕКОНСТРУКЦІЮ 35 СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ ЗА ЧОТИРИ МІЛЬЙОНИ

Комунальне підприємство «Спорт для всіх» 22 вересня уклало 35 угод з ТОВ «Рать» щодо ...

ХАРКІВСЬКА «ПРОКЛАДКА» ОТРИМАЄ 2 МІЛЬЙОНИ НА РЕМОНТНІ РОБОТИ НА ТЕРИТОРІЇ ЕЛЕКТРОДЕПО

КП «Харківський метрополітен» 10 березня уклало угоду з ТОВ «Будсервіс-16» на ремонтні роботи вартістю ...

ДРУЖИНА ЕКС-РЕГІОНАЛА ОТРИМАЛА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В ЗМІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРЕЗ СЕКРЕТНЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗАСТУПНИКА РАЙНІНА

Харківська облдержадміністрація передала в оренду Фесенко Олені Миколаївні земельну ділянку площею 0,7162 га на ...

НАЧАЛЬНИК ДЕПАРТАМЕНТУ НАЦПОЛІЦІЇ ПРИДБАВ НОВУ АВТІВКУ ВТРИЧІ ЗАНИЗИВШИ ЇЇ ВАРТІСТЬ

Начальник департаменту превентивної діяльності національної поліції України Ігор Бабич придбав автомобіль «KIA Sportage» 2017 ...

СУД ОШТРАФУВАВ ЧИНОВНИЦЮ МЕРІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ДЕКЛАРУВАННЯ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ХАЦ

Суд оштрафував головного спеціаліста відділу підприємств комунальної власності управління тарифної політики Департаменту економіки та ...