Глава Національної телекомпанії України Зураб Аласанія заявив, що торги відносно закупівлі харківською філією НТКУ серіалу та програми у фірми до якої він має відношення, будуть відмінені через конфлікт інтересів.

Так, Філія Національної телекомпанії України «Харківська регіональна дирекція») 22 липня акцептувало пропозицію ТОВ «Медіа-група Український час» вартістю 300 тис.грн., щодо закупівлі двох аудіовізуальних творів.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Закупівлю провели за переговорною процедурою. 
В обґрунтуванні закупівлі говориться, що ТОВ «Медіа-група Український час» має права на розповсюдження і демонстрування телевізійного серіалу “Пані покоївка”  (“Una Maid en Manhattan”), Колумбія — Іспанія – США, 2011 року випуску та телевізійної програми «Квиток до пригод» («Passport to Adventure»), США, 2005 – 2009 років випуску.

Для порівняння філія Національної телекомпанії України «Івано-Франківська регіональна дирекція «КАРПАТИ» за 32 тис. грн. придбало 45 документальних фільмів, 22 художні фільми та 7 мультсеріалів на 130 серій, НТКУ за 167 тис. грн. придбало 17 аудіовізуальних творів.

Засновниками ТОВ «Медіа-група Український час» є керівник НТКУ Зураб Аласанія та Михайло Пінтусевич-Бабічев. Останній був помічником нардепа Олександра Фельдмана, а також є засновником приватної фірми «Сім’я від А до Я». Ця фірма у реєстрі виробників фільмів вказала таку ж саму адресу, що й ТОВ «Медіа-група Український час» у ЄДР.

Варто відзначити, що ПФ «Сім’я від а до Я» цього року продала права комунальному підприємству «Львів ТБ» на показ серіалу «Чужі гріхи» на 168 серій за 21,4 тис.грн. Це в рази дешевше, ніж за показ серіалу хочуть заплатити у Харкові.

Журналіст «ХАЦ» попросив Зураба Аласанію прокоментувати дану закупівлю.

Голова НТКУ повідомив, що не знав про цю угоду. Після розмови з головою харківської філії, Аласанія заявив, що у протоколі про акцепт була помилка й сума договору планувалася 30 тис.грн. Але, все одно буде складено протокол про відміну торгів, адже він бачить «конфлікт інтересів».
Крім того, він пообіцяв, що у самий найближчий час вийде з засновників ТОВ «Медіа-група Український час».

Зураб Аласанія також нагадав, що обласні філії є фінансово незалежними від НТКУ.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» ВІДДАСТЬ УЛЮБЛЕНІЙ КОМПАНІЇ 60 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ВАГОНІВ

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів вартістю 60,39 млн. ...

СУД ЗАХИСТИВ КОТЕДЖНЕ СЕЛИЩЕ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ ТА ОБЛАСНОЇ РАДИ В ЛІСОПАРКУ, ЯКЕ НЕ МАЛО ЖОДНИХ ПІДСТАВ, ЩОБ ТАМ З’ЯВИТИСЯ

10 лютого 2016 року Харківським апеляційним господарським судом прийнято постанову по справі за позовом ...

УЛЮБЛЕНІ ПІДРЯДНИКИ ШАХНЕНКА ВИГРАЛИ ТОРГИ НА БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ. ВАРТІСТЬ ДЕТАЛЕЙ ЗАВИЩЕНА В 6 РАЗІВ

Губарівська сільська рада уклала угоду з ТОВ «Індіго Груп» щодо будівництва школи вартістю 11,162 ...

ФІРМА, СТВОРЕНА ПІСЛЯ ОГОЛОШЕННЯ ТЕНДЕРУ, ПОСТАВИТЬ ПАЛИВА НА 2,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ КОМУНАЛЬНИКАМ КЕРНЕСА

КП «Харківблагоустрій» 10 лютого уклало угоду з ТОВ «БМБ-ТРЕЙДІНГ» щодо постачання палива вартістю 2,54 ...

ХАРКІВОБЛЕНЕРГО ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВИВЕДЕННІ МАЙЖЕ 12 МІЛЬЙОНІВ ЧЕРЕЗ СХЕМУ МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ.

Слідчі Національної поліції в Харківській області підозрюють службових осіб АК «Харківобленерго» та первинної профспілкової ...

ПОЛІЦІЯ РОЗСЛІДУЄ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ СТОСОВНО ПІДРОБКИ ДОКУМЕНТІВ З МЕТОЮ САМОВІЛЬНОГО ЗАЙНЯТТЯ ЗЕМЛІ ЯХТ-КЛУБОМ

Вовчанський відділ поліції продовжує розглядати кримінальну справу щодо самовільного зайняття Харківським обласним центральним Яхт-клубом ...