Департамент культури Харківської міськради у квітні 2016 року перерахував ТОВ «Добробудъ» 1,75 млн. грн. за ремонтні роботи.

Про це стало відомо з даних Офіційного порталу публічних фінансів України «Е-data».

Зокрема, гроші перераховували за капремонт бібліотеки ім. Чехова у Орджонікідзевському районі, ремонт покрівлі літературного музею, ремонт системи опалення та покрівлі у дитячій музичній школі № 6, ремонт у дитячій бібліотеці Фрунзенського району тощо.

Фірма «Добробудъ» щомісяця отримує підряди саме від Департаменту культури, який очолює Світлана Бабицька. Тендери на ці підряди Департамент не проводить.

ТОВ «Добробудъ» записана на Анатолія Кнігіна, директором є Юрій Козьміних. Раніше серед засновників цієї фірми був Антон Афанасьєв, Олег Меть, Олександр Лепетило та Сергій Рудика.

Рудика та Афанасьєв разом з помічником нардепа Анатолія Денисенко (будівельна корпорація «Авантаж») Владиславом Кутовим володіють ТОВ «Дока-Буд».

Варто відзначити, що раніше Кнігін був засновником ТОВ «Авєга», яке у грудні отримувало кошти від Департаменту культури за виконання проектних робіт. Зараз ТОВ «Авєга» переписана на Сергія Цомаха. Саме ця фірма робить проекти робіт для Департаменту. За виконання проектів у квітні «Авєга» отримала 23 тис. грн. 

Крім того, ФОП Цомах Ігор Миколайович отримав від Департаменту 199 тис. грн. за поставку декорацій «Церква» та «Писанка Великодня»

013096232_1720946048181614_7042035819262043574_n.png

023151563_1720946131514939_1074884792045654532_n.jpg

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ХАРКОВІ КОМУНАЛЬНЕ ДЕПО ЗАПЛАТИТЬ 19 МІЛЬЙОНІВ ЗА РЕМОНТ ТРАМВАЇВ «ПРОКЛАДЦІ». РОБОТУ ВИКОНУЄ ЗАЗВИЧАЙ ІНШЕ КОМУНАЛЬНЕ ДЕПО

КП «Жовтневе трамвайне депо» уклало угоду з ТОВ «Технології Електротранспорту» на капітальний ремонт трамваїв ...

«ЗАВОД «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ПРИДБАВ МІДЬ У «СУМНІВНІЙ» ФІРМИ ЗА СЕКРЕТНИМИ ЦІНАМИ

Державне підприємство «Завод «Електроважмаш» уклало угоду з ТОВ «Українська промислова група ЛТД» щодо постачання ...

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ЩЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 5 млн. грн. ...

СУД ЗАБРАВ ПРИМІЩЕННЯ В ХНУРЕ У ФІРМИ…ПРОФЕСОРА ХНУРЕ

Рішенням Господарського суду Харківської області було розірвано договір оренди нежитлових приміщень на першому поверсі ...

ДИРЕКТОР КП ВІДДАЄ ПІДРЯДИ НА РЕМОНТ БУДИНКІВ ФІРМІ ЗІ СВОГО ОТОЧЕННЯ, ЯКА ФІГУРУЄ У СПРАВІ ЩОДО ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ «ЖИЛКОМСЕРВІСА»

КП «Харківспецбуд» уклало 6 угод з ТОВ «Буд-Девелопмент Україна», щодо поточного ремонту житлових будинків ...

У КЕРНЕСА ГОТУТЬСЯ ЗНОВУ РОЗДАТИ БЕЗКОШТОВНО ГЕКТАРИ ЗЕМЛІ ПО КООПЕРАТИВНІЙ СХЕМІ. СЕРЕД ЩАСЛИВЧИКІВ ЛЮДИ АРІХА та ХАРЧЕНКО

Депутати Харківської міськради планують на сесії 14 липня надати дозвіл обслуговуючим кооперативам на розробку ...