Обслуговуючий кооператив «Житлово-Будівельний кооператив «Мирт» володіє земельною ділянкою на вул. Римарській у Харкові площею 0,4957 га. Серед засновників кооперативу є люди з бізнес-оточення мера Геннадія Кернеса та один з топ-менеджерів АТ «Інвестор» міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це стало відомо під час аналізу Кадастрової карти України.
В червні 2009 року харківські депутати передали у власність ОК «ЖБК «Мирт» земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Землю передали абсолютно безкоштовно за кооперативною схемою.

http://www.gov.lica.com.ua/b_text.php…

Засновниками кооперативу були і є Олександр Тімій, Ілля Співак, Юрій Петриков та Дмитро Кручін. Цікаво, що контактний номер кооперативу- 7314403, який вказаний у ЄДР, такий саме, як у НПК «Холдінг». Остання фірма до минулого року належала меру.

Ілля Співак є серед засновників ТОВ «Саліма». Його партнером у цьому бізнесі є комерційний директор Парку Горького Андрій Шаптала. Крім того, він є засновником декількох кооперативів, які отримували землю, у тому числі й у Лісопарку.

http://nashigroshi.org/…/vyshka-zalyshyla-otochennyu-kerne…/

Олександр Тімій також є засновником багатьох кооперативів, які отримували безкоштовно землю від міськради. Наприклад, в ОК «ЖБК «Морозівський» його партнером є Андрій Челобітчиков. Батько Челобітчикова є партнером дружини Кернеса Оксани Гайсинської по ТОВ «Рівлад ЛТД». Раніше ця фірма належала особисто Кернесу.

Юрій Петриков відомий, як один з топ-менеджерів АТ «Інвестор» Арсена Авакова.

https://www.stockworld.com.ua/…/…/irregularxml/138262/shownx

Крім того, він є керівником декількох фірм – «Феон» та «Некар». Обидва підприємства знаходяться у стадії ліквідації. Засновником обох є ТОВ «Базкар», яке записане на кіпрську компанію «Доверленд інвестментс лімітед».

Про останню ми нещодавно згадували, як ту, що контролює частку українського бізнесу Арсена Авакова.

https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1712969735645912?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D

Дмитро Кручин відомий, як економіст ЗАТ «Теплоелектроцентраль-3». Ця структура належала Арсену Авакову та орендувала харквську ТЕЦ. Але після приходу до влади Януковича міська влада повернула ТЕЦ до комунальної власності.

http://nv.ua/…/kak-razvivaetsja-biznes-i-drugie-vnutrennie-… 

Тож бачимо, що незважаючи на погані особисті відносини, робити бізнес у Кернеса та Авакова разом теж вдається. Цікаво, що за рішенням сесії будівництво мало відбутися до кінця 2012 року, але й зараз на цій ділянці воно не розпочалося.

 

013227844_1725443041065248_4449505359258281658_o.jpg

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«ЗАВОД «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ПРИДБАВ МІДЬ У «СУМНІВНІЙ» ФІРМИ ЗА СЕКРЕТНИМИ ЦІНАМИ

Державне підприємство «Завод «Електроважмаш» уклало угоду з ТОВ «Українська промислова група ЛТД» щодо постачання ...

КЕРІВНИК РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ НА ХАРКІВЩИНІ НАСКИРДУВАЛА 2,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ГОТІВКОЮ

Кандидат на посаду начальника Управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Харківської ...

КАЧАНІВСЬКА КОЛОНІЯ КУПУЄ ДОРОГИЙ ЦУКОР БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ

Державна установа «КАЧАНІВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№54)» уклала угоду з ТОВ «АГРОПРОДІНВЕСТ 2017» щодо постачання ...

В ЦЕНТРІ ХАРКОВА ПОБУДУЮТЬ НОВІ ЗЛИВОВІ КАНАЛІЗАЦІЇ МАЙЖЕ ЗА 40 МІЛЬЙОНІВ

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало ...