Стали відомі результати перевірки Володимира Норчака на виконання вимог Закону України “Про очищення влади”. Основ’янська ОДПІ міста Харкова ГУ ДФС у Харківській області зазначає, що дані в майновій декларації 2014 року Володимира Норчака відповідають дійсності та доходи отримані Володимиром Норчаком в 2014 році – були із законних джерел.

Харківський антикорупційний центр дуже багато писав про невідповідності в майновій декларації за 2014 рік Володимира Норчака.

Ми подавали звернення до Харківської ОДА, ГУ ДФС у Харківській області в якому вимагали відповідальних за перевірку даної особи, взяти до уваги ті факти, які ми опублікували стосовно Володимира Норчака.

Основ’янська ОДПІ міста Харкова ГУ ДФС у Харківській області обіцяла перевірити та врахувати інформацію, яку надав Харківський антикорупційний центр стосовно Володимира Норчака.

Володимир Норчак за рік витратив в 20 разів більше, ніж заробив та зміг придбати нерухомість за цінами 1992 року.

Володимир Норчак був призначений з 26 жовтня 2015 року заступником директора Департаменту капітального будівництва ХОДА, а до цього 1 місяць 11 днів займав посаду начальника кошторисно-договірного відділу управління організації будівництва Департаменту капітального будівництва ХОДА.

Сукупний дохід Володимира Норчака та членів його сім’ї за 2014 рік склав всього 13 188 грн. У Володимира Норчака та його дружини на утриманні знаходиться 3 дітей. Таким чином, на кожного з членів родини Володимира Норчака припадає всього 219,8 грн. на місяць.

Згідно інформації з резюме Володимира Норчака, з лютого 2014 року по лютий 2015 рік Володимир Норчак працював в Росії, в Смоленській області, в ТОВ “Гагарінський машинобудівний завод”. Виходить, що Володимир Норчак працював в Росії за 1000 гривень в місяць.

Проте, Володимир Норчак задекларував в 2014 році придбання земельної ділянки площею 1620 кв.м. за 30000 грн., квартири площею 62,8 кв.м. за 12013 грн., інше нерухоме майно площею 5195 кв.м. за 18000 грн. та легковий автомобіль Toyota Lexus LS430 2003 року за 200000 грн.

Таким чином, загальна сума витрат чиновника на придбання рухомого та нерухомого майна в 2014 році склала 260 013 гривень, тобто майже в 20 разів більше, ніж сукупний сімейний дохід за цей рік.

Також, відомо, що Карина Норчак, донька Володимира Норчака, навчається в Польші. Карина Норчак та син Ігора Райніна, Анатолій, є друзями в соціальних мережах та реальному житті.

Згідно з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Володимира Норчака за 2014 рік, Володимир Норчак на 31 грудня 2014 року не має ніяких корпоративних прав.

Але згідно з Витягом з Єдиного державного реєєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на 31 грудня 2014 року, Володимир Норчак був власником ТОВ “Торговий Дім “Профі Центр” (внесок до статутного фонду підприємства – 31000 грн.), ПП “Буд-Компетенція” (внесок до статутного фонду підприємства – 1700 грн.), ПП «Ремонтно-будівельна компанія «Еліт» (внесок до статутного фонду підприємства – 100 грн.).

Основ’янську ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС у Харківській області перейменували (реорганізували) в Східну ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС у Харківській області.

Нагадаємо, що в.о. керівника Східної ОДПІ м.Харкова ГУ ДФС у Харківській області є Михайло Макаренко.

Михайло Макаренко має у приватній власності земельну ділянку площею 0,9 га на території Мартівської селищної ради Печенізького району. Його сусідом є колишній голова податкової Харківщини Станислав Денисюк.

Дружиною Михайла Макаренко є Ольга Гапон, в.о. начальника ДПІ у Зміївському районі ГУ ДФС у Харківській області (з 2011 року). В майновій декларації Ольги Гапон за 2011 рік, загальний сукупний дохід Ольги Гапон склав 63813 грн., загальний сукупний дохід Михайла Макаренка 83709 грн. В цій же декларації зазначено, що Михайло Макаренко саме у 2011 році придбав Toyota Camry (3495 куб.см.) 2011 року випуску.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ЧУГУЄВІ ВЖЕ ТРИ РОКИ СУДЯТЬ ЧИНОВНИКА ХАРКІВСЬКОЇ ОДА, ЯКИЙ ПІДПИСУВАВ АКТИ З ЗАВИЩЕНИМИ ЦІНАМИ

В Чугуївському міському суді фактично не просувається розгляд справи стосовно начальника управління організації будівництва ...

РОДИНА ГОЛОВНОГО АРХІТЕКТОРА ХАРКОВА СЕРГІЯ ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКОГО ПРИДБАЛА КВАРТИРУ ТА АВТІВКУ БІЛЬШ НІЖ ЗА 2 МІЛЬЙОНИ

В 2016 році головний архітектор Харкова Сергій Чечельницький придбав квартиру площею 69,9 кв.м. вартістю ...

ФІРМА З ОТОЧЕННЯ ДЕПУТАТА МІСЬКРАДИ СИРОТИ ОТРИМАЄ 6 МІЛЬЙОНІВ ВІД КП «ЖИЛКОМСЕРВІС»

Комунальне підприємство «Жилкомсервіс» уклало угоду з ТОВ «СБ «Рембудсервіс» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

САЛТІВСЬКЕ ТРАМВАЙНЕ ДЕПО ЗАКУПОВУЄ КУЗОВИ У ФІРМИ ЛЮДЕЙ ДОБКІНА

КП «Салтівське трамвайне депо» 1 серпня уклало угоду з ПП «НП-Трейдінг» щодо постачання кузовів ...

ОТОЧЕННЯ ДОБКІНА ОТРИМАЄ ЩЕ 4 МІЛЬЙОНИ ВІД КП ЗА ОРЕНДУ ВЖИВАНИХ ТРАМВАЇВ ТА ТРОЛЕЙБУСІВ

Харківські комунальні підприємства уклади угоди з ТОВ «АМК Сервіс» щодо оренди трамваїв та тролейбусів ...

ХАРКОВІ ТРАМВАЙНІ ДЕПО ЗАДОРОГО КУПИТЬ ЗАПЧАСТИНИ ПО НЕПРОЗОРІЙ СХЕМІ

Харківські трамвайні депо 17 лютого уклали дві угоди з ФОП Авер’янов Павло Павлович щодо ...