ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» 11 квітня уклала дві угоди щодо капитального ремонту обладнання турбінного та котельного відділень загальною вартістю 49,52 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». 

Роботи мають бути виконані до кінця року.

Зокрема, «Харківська ТЕЦ-5» уклала угоду з ТОВ «НМУ “ЕЛЕКТРОПІВДЕНМОНТАЖ», щодо капітального ремонту обладнання турбінного відділення в 1,2 та 3 блоках вартістю 24,51 млн. грн.

Засновниками цього підприємства є Василь Бойчук, Олександр Валковський, Любов Котик, Олександр Толстов, Іван Філоненко та Едуард Шалімов.

Їх єдиними конкурентами на тендері була полтавська фірма ТОВ «Квант-Сервіс». Їх пропозиція була дорожчою. Зараз засновником фірми є Олег Ващенко, а директором є Гнітько Едуард. Раніше він був серед засновників. Також серед засновників був Юрій Капустян.

Цікаво, що за думкою правоохоронців ця фірма має ознаки фіктивності та фігурує у декількох кримінальних провадженнях.

Крім того, «Харківська ТЕЦ-5» уклала угоду з ТОВ «Кремпуть» щодо капітального ремонту обладнання котельного відділення блоків 1,2,3 і вартістю 25,10 млн. грн.

Засновником підприємства є Володимир Микитась, а директором Юрій Крутов. Останній також є директором ТОВ «Юстас-Концесія» та є фігурантом справи щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. 

Єдиним конкурентом під час торгів було також кременчужське ТОВ «Ера-Т». Засновником та директором підприємства є Олена Максименко. Раніше засновником цього підприємства був Анатолій Лейко. Він також є засновником ТОВ «Інвестхолд».

Це підприємство антимонопольники вже спіймали на тендерному зговорі на торгах, які проводило саме ПРАТ «Харківська ТЕЦ-5». А переможцем тоді було ТОВ «Юстас-Концесія». 

Нагадаємо, що ТОВ «Укрістгаз» у 2012 році придбало «Харківську ТЕЦ-5». Тоді цю компанію пов’язувализ оточенням Юрія Бойка та Дмитра Фірташа.

Директором ТОВ «Укрістгаз» є Володимир Крупко, який є сином екс-міністра Кабінету міністрів Петра Крупка, що працював в обох урядах Юлії Тимошенко.

Це підприємство зареєстроване на австрійську компанію «Ітонс холдинг гмбх». Компанію «Укрістгаз» пов’язували з оточенням Юрія Бойка та Дмитра Фірташа. Австрійська фірма належить кіпрській компанії «San Posidanius Investments Limited» (Кіпр) і офшору «Ithuba Natural Resources Fund» (Кайманові острови).

Кінцевим бенефіціаром ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» держреєстрі вказаний кіпріот Дімітріс Іоанідіс. Він є партнером Вадима Новинського в «Азов петролеум ЛЛС».

Крім того, ТОВ «Укрістгаз» володіє 75 % ПАТ «Волиньобленерго». Ще 21% акцій обленерго має кіпрська «Garensia Enterprises Limited», яку ЗМІ пов’язують із Костянтином Григоришиним.

Нещодавно керівники ТЕЦ-5 вирішили викачати з харків’ян додаткові мільйони через дорогу закупівлю мазуту.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАЦ ПОДАВ ЗАЯВУ ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ ДИРЕКТОРОМ КП «КОМБІНАТ ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ»

Харківський антикорупційний центр вже публікував розслідування про те, що харківське Комунальне підприємство «Комбінат дитячого ...

У ХАРКОВІ ПРОКУРАТУРА ВІДСУДИЛА ПРИМІЩЕННЯ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА ВАРТІСТЮ 18 МІЛЬЙОНІВ

Господарський суд області задовольнив заяву заступника прокурора області щодо повернення у власність держави нерухомого ...

ХАРКІВСЬКИЙ ЗООПАРК ЗАМОВИВ 16 ПРОЕКТІВ ЩОДО РЕКОНСТРУКЦІЮ МАЙЖЕ НА 5 МЛН. ГРН.

КО «Харківський зоологічний парк» уклав у листопаді-грудні вже 16 угод щодо розробки проектів для ...

НА ВІДКРИТИЙ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ МАЙДАН ПАВЛІВСЬКИЙ “ДОКИНУЛИ” ЩЕ 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Тільки в четвер, 22 грудня, стало відомо про те, що вартість реконструкції майдану Павлівського ...

В ОДЕСІ ТА ЗАПОРІЖЖІ ЗАКУПИЛИ ВДВІЧІ ДЕШЕВШЕ ЧЕСЬКІ КУЗОВИ ДЛЯ ТРАМВАЙНИХ ВАГОНІВ, НІЖ У ХАРКОВІ

Харківське комунальне підприємство “Салтівське трамвайне депо” в лютому 2017 року придбало у ТОВ «Технології ...

ЧИНОВНИКІВ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПІДОЗРЮЮТЬ У РОЗКРАДАННІ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Слідчі Київського відділу поліції НП в Харківській області підозрюють службових осіб Департаменту комунального господарства ...