Харківські правоохоронці підозрюють керівника Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Бориса Білоуса у зловживанні службовим становищем з метою сприяння підприємницькій діяльності своєї дружини.

Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду м. Харкова від 18квітня.

Правоохоронці підозрюють, що службові особи ДП «Жовтневе лісове господарство» діючи у змові з посадовими особами Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства заволоділи грошовими коштами лісового господарства у великих розмірах.

Крім того, правоохоронці встановили, що начальник управління лісового та мисливського господарства незаконно сприяє підприємницькій діяльності своєї дружини Валентини Білоус, яка є засновником ТОВ «Альба».

Це підприємство здійснює свою господарську діяльність з виробництва дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів на території ПАТ «Мерчанська меблева фабрика». На думку правоохоронців, Білоус надає незаконні розпорядження щодо списання деревини, а також щодо продажу її за заниженими цінами через посередників, контрагентам ДП «Жовтневе лісове господарство», зокрема ТОВ «Альба».

Суд задовольнив клопотання прокуратури й дозволив правоохоронцям доступ до речей та документів ДП «Жовтневе лісове господарство» та ТОВ «Альба», які стосуються періоду з жовтня 2014 року по теперішній час.

За даними «Наших Грошей», родина Білоусів є акціонерами ПАТ «Мерчанська меблева фабрика». Валентина Білоус володіє часткою в 14,98%, Борис Білоус – 11,29%, а його брат Іван Білоус – 13,59% акцій компанії.

http://nashigroshi.org/…/na-holovnoho-lisnyka-harkivschyny…/

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ЩЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 5 млн. грн. ...

«ХАРКІВВОДОКАНАЛ» ЗАПЛАТИТЬ ПОНАД 4 МІЛЬЙОНИ ЗА РЕМОНТ МАЙСТЕРНЬ

КП «Харківводоканал» 26 серпня підписав договір з ТОВ «Добробудь» щодо ремонту майстерень вартістю 4,4 ...

У ХАРКОВІ СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ВИТРАТИТЬ 5 МІЛЬЙОНІВ НА ЗАГОРОДКИ ДЛЯ ОБВИНУВАЧЕНИХ, НА АУКЦІОН НЕ ДОПУСТИЛИ ЧОТИРИ ФІРМИ

Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області уклало угоду з ТОВ «Талмікс» ...

У МЕРІЇ УКЛАЛИ ВЖЕ ДРУГИЙ ЗА ЦЕЙ РІК ДОГОВІР НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ БІЛЯ РЕЗИДЕНЦІЇ КЕРНЕСА

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради уклав угоду з комунальним підприємством «Шляхрембуд» ...

АНТИМОНОПОЛЬНИКИ ВИЯВИЛИ ТЕНДЕРНУ ЗМОВУ ТРАНСПОРТНИХ ФАВОРИТІВ КЕРНЕСА

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило антиконкурентні узгоджені дії між транспортними фаворитами ...

КОТВІЦЬКИЙ ОТРИМАВ ЩЕ ПОНАД 10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДИВІДЕНДІВ ВІД ГАЗОВОГО БІЗНЕСУ

За останній місяць народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще ...