АК “Харківобленерго” 21 квітня у результаті проведення процедури закупівлі уклала угоду з ТОВ “Асфель груп” на поставку 179 видів кабелів та проводів на суму 84,6 млн.грн. Поставка має відбутися протягом 2016 року. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

АК “Харківобленерго” очікувала, що вартість закупівлі коштуватиме 80 млн.грн, тобто на 4,6 млн.грн. дешевше, ніж пропозиція переможця.

Якщо, порівнювати ціни, які запропонувало ТОВ “Асфель груп” на окремі види кабелів та проводів з цінами на ці види у відкритих джерелах, то можна знайти практично по всім позиціям завищення цін майже в 2 рази.

Наприклад, Запорізький завод кольорових металів пропонує купити 1 метр проводу ПВС 3х2,5 за 17,56 грн., а ТОВ “Асфель груп” пропонує за 24,96 грн. 1 метр кабеля 4*2,5 все той же Запорізький завод кольорових металів пропонує купити за 20,62 грн., в той час, як ТОВ “Асфель груп” пропонує за 32,94 грн. 1 метр проводу ПВ3нгд 2,5 у відкритих джерелах коштує 5,24 грн. (фото 3), в той час, як ТОВ “Асфель груп” пропонує за 6,96 грн. 1 метр проводу СІПн4 4х25 Київський завод “Катех” пропонує за 26,53 грн., а ТОВ “Асфель груп” – 55,92 грн.
0скрин.jpg

ТОВ “Асфель груп” зареєстроване в Києві і має статутний фонд – 3 тисяч гривень. Власником є Олексій Сірооченко з міста Іллічівськ Одеської області, а керівником – Світлана Бордун.

Єдиним конкурентом ТОВ “Асфель груп” було також київське – ТОВ «ОМК-СВ», зі статутним капіталом – 1 тис грн. Власником є Вадим Ніколенко з Сум.

За останній рік «ОМК-СВ» і «Асфель груп» вигравали тендери у «Черкасиобленерго» (розіграли тендер між собою) та в декількох інших обленерго. Роботу всіх обленерго, де вигравали тендери ці фірми контролюють представники ПАТ «ХК «Енергомережа» Дмитра Крючкова.

Дмитро Крючков є головою правління «Енергомережі» і його неофіційно пов’язують з віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом, представники якого входили до керівних органів «Енергомережі».

Радником голови ХК «Енергомережа» є екс-голова Харківської облради Васілій Салигін.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ЧЕРГОВІ МІЛЬЙОНИ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ НА ХАРКІВЩИНІ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 1,68 млн. грн. ...

ДРУЗІ-МИСЛИВЦІ ВІЦЕ-ГУБЕРНАТОРА ШАХНЕНКА РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТ ДІТСАДКА З ЙОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРАМИ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 7 липня акцептував пропозицію ТОВ «Харківбудсервіс» щодо реконструкції нежитлового ...

НОВА «ПРОКЛАДКА» ОТРИМАЄ ПІВ МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ПІД ХАРКОВОМ

Шелестівська сільська рада 25 жовтня уклала угоду з ТОВ «Екобудшлях» щодо ремонту дороги вартістю ...

«ЕЛЕКТРОВАЖМАШ» ДОКИНУВ ЧЕСЬКІЙ SGEM ЩЕ МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ ЗА РОБОТИ У ТАДЖИКИСТАНІ

Державне підприємство «Електроважмаш» 6 лютого уклало угоду з чешською SGEM Group s.r.o. щодо проведення ...

ПРОКУРАТУРА ЗАХИСТИЛА ЗЕМЛЮ БЕЗЛЮДІВСЬКОГО ПЛЯЖУ ВІД «БОКСЕРІВ» КАРАТУМАНОВА

10 травня 2017 року Господарський суд Харківської області відмовив ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» ...

«ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН» ВІДДАСТЬ УЛЮБЛЕНІЙ КОМПАНІЇ 60 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ВАГОНІВ

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» щодо ремонту вагонів вартістю 60,39 млн. ...