АК “Харківобленерго” 21 квітня у результаті проведення процедури закупівлі уклала угоду з ТОВ “Асфель груп” на поставку 179 видів кабелів та проводів на суму 84,6 млн.грн. Поставка має відбутися протягом 2016 року. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

АК “Харківобленерго” очікувала, що вартість закупівлі коштуватиме 80 млн.грн, тобто на 4,6 млн.грн. дешевше, ніж пропозиція переможця.

Якщо, порівнювати ціни, які запропонувало ТОВ “Асфель груп” на окремі види кабелів та проводів з цінами на ці види у відкритих джерелах, то можна знайти практично по всім позиціям завищення цін майже в 2 рази.

Наприклад, Запорізький завод кольорових металів пропонує купити 1 метр проводу ПВС 3х2,5 за 17,56 грн., а ТОВ “Асфель груп” пропонує за 24,96 грн. 1 метр кабеля 4*2,5 все той же Запорізький завод кольорових металів пропонує купити за 20,62 грн., в той час, як ТОВ “Асфель груп” пропонує за 32,94 грн. 1 метр проводу ПВ3нгд 2,5 у відкритих джерелах коштує 5,24 грн. (фото 3), в той час, як ТОВ “Асфель груп” пропонує за 6,96 грн. 1 метр проводу СІПн4 4х25 Київський завод “Катех” пропонує за 26,53 грн., а ТОВ “Асфель груп” – 55,92 грн.
0скрин.jpg

ТОВ “Асфель груп” зареєстроване в Києві і має статутний фонд – 3 тисяч гривень. Власником є Олексій Сірооченко з міста Іллічівськ Одеської області, а керівником – Світлана Бордун.

Єдиним конкурентом ТОВ “Асфель груп” було також київське – ТОВ «ОМК-СВ», зі статутним капіталом – 1 тис грн. Власником є Вадим Ніколенко з Сум.

За останній рік «ОМК-СВ» і «Асфель груп» вигравали тендери у «Черкасиобленерго» (розіграли тендер між собою) та в декількох інших обленерго. Роботу всіх обленерго, де вигравали тендери ці фірми контролюють представники ПАТ «ХК «Енергомережа» Дмитра Крючкова.

Дмитро Крючков є головою правління «Енергомережі» і його неофіційно пов’язують з віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом, представники якого входили до керівних органів «Енергомережі».

Радником голови ХК «Енергомережа» є екс-голова Харківської облради Васілій Салигін.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СЛІДЧІ ПІДОЗРЮЮТЬ СКАНДАЛЬНО ВІДОМОГО КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА ЖИЛКОМСЕРВІСУ ЯКОВЛЄВА У ПЕРЕПЛАТІ 23 МІЛЬЙОНІВ ЗА СОФТ “ПРОЗОРОГО ОФІСУ”

У Харкові вимальовується традиція – якщо, керівник комунального підприємства Олександр Яковлєв – значить це ...

НА ЦЕНТР ПРОФТЕХОСВІТИ У ДЕРГАЧАХ ВИТРАТЯТЬ ЩЕ 50 МІЛЬЙОНІВ

Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 7 листопада уклав угоду з ТОВ «Промбудінжиніринг» ...

ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ХАРКІВСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ ПРИДБАЛА НОВУ АВТІВКУ ВАРТІСТЮ 7 ЇЇ РІЧНИХ ЗАРПЛАТ

Головний лікар КЗОЗ “Харківська міська поліклініка №11” придбала новий автомобіль Toyota Rav 4.

У КЕРНЕСА ВІДСТЕГНУЛИ РІДНІЙ ФІРМИ РОДИНИ ГЕНПРОКУРОРА ЛУЦЕНКА 200 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

КСП «Інженерні мережі» уклало угоду з «Українські новітні телекомунікації» щодо надання послуг вартістю 195 ...

НА РЕМОНТ НОВОЇ КОТЕЛЬНОЇ В ШКОЛІ НА ХАРКІВЩИНІ ВИТРАТЯТЬ 150 ТИСЯЧ, ВЗИМКУ ТАМ ВИГОРІЛА ПРОВОДКА

Відділ освіти Первомайської РДА уклав угоду з ТОВ «Спецкомплект», щодо проведення ремонтних робіт у ...

ЕЛЕКТРОВАЖМАШ СКУПИВСЯ НА 82 МІЛЬЙОНА ЗА СЕКРЕТНИМИ ЦІНАМИ

ДП «Електроважмаш» уклав декілька угод з ТОВ «НВП «Укрпромвпровадження» щодо постачання товарів загальною вартістю ...