Департамент інфраструктури Харківської міської ради 16 березня 2016 року повідомив про акцепт пропозиції з ТОВ «ТК «Трансавто» щодо річної оренди автомобіля класу В марки Chevrolet Lacetti протягом 2016 року. Рік випуску автомобіля – не пізніше 2008 року, з обсягом двигуна 1,5 – 1,8 куб.м. Сума угоди складає 268224 грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Згідно документації конкурсних торгів послуги надаються винятково для виконання службових обов’язків працівників департаменту інфраструктури Харківської міської ради. Час роботи автомобіля не повинна перевищувати 8 годин на добу. Планується використовувати автомобіль 254 дні. Всього в 2016 році 249 робочих днів.

Планується, що автомобіль буде кожного дня проїжджати 120 км в межах міста Харкова та за необхідності за його межами. Якщо, порахувати, то автомобіль має проїхати 30480 км.

Тобто, запевняється, що у всі робочі дні та ще в 5 неробочих днів автомобіль буде в межах Харкова та по території України їздити по 120 км в день по службовим справам працівників департаменту. Виключаються ситуації, коли не треба їздити 120 км по місту в день.

Якщо, взяти, що в середньому витрати бензину на 100 км складатимуть 11-12 літрів, то витрати на паливо за рік у ТОВ «ТК «Трансавто» мають скласти 62,2 тис.грн. (це 23% від суми угоди).

1 км транспортної послуги Харківській міській раді обійдеться 8,8 грн., 1 день – 1056 грн.

Харківський антикорупційний центр вже писав про те, що Харківська міська рада укладала угоду з ТОВ «ТК «Трансавто» щодо оренди (надання транспортних послуг) 3 автомобілів бізнес-класу протягом 2016 року. Тоді, 1 км транспортної послуги Харківській міській раді обійдеться 10,51 грн.

В середньому, на сьогоднішній день ціна послуги таксі за 1 км в Харкові складає 3,6-4 грн. За останні тижні до цього рівня підтяглися навіть ті служби, які довгий час возили по 3-3,5 грн.

Тобто, послуги перевезення від ТОВ «ТК «Трансавто» для Харківської міської ради обійдуться в 2 рази дорожче, ніж послуги будь-якої служби таксі в місті.

Власником та керівником ТОВ «ТК «Трансавто» є Валерій Дробушко.

Одним з конкурентів ТОВ «ТК «Трансавто» було ТОВ «Вікінг-Авто», яке зареєстроване в Краснокутську. Власниками є Руслан Миргород, Інна Руденко (родичка депутата Харківської міської ради від партії «Відродження», заступника Харківського міського голови з питань ЖКГ, Андрія Руденко), Олександр Соляник та Марина Хорольська. У всіх частки по 25%. Крім Інни Руденко, всі інші прописані в Харківській області і є маловідомими особами.

Валерій Дробушко разом з сім’єю Руденко є одним з найбільших перевізників в місті Харкові.

Другим конкурентом ТОВ «ТК «Трансавто» було обласне комунальне виробничо-експлуатаційне підприємство “Держпром”, яке запропонувало пропозицію майже в два рази дорожчу.

 

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ФІРМА З «ЧОРНОГО СПИСКУ» АМКУ ОТРИМАЛА ПІДРЯД НА РЕМОНТ ШКОЛИ ПІД ХАРКОВОМ

Відділ освіти Харківської райдержадміністрації 12 жовтня уклал угоду з ТОВ «Вентто» щодо капітального ремонту ...

ХАРКІВСЬКА «ПРОКЛАДКА» ОТРИМАЄ 40 МІЛЬЙОНІВ НА ПОСТАЧАННЯ ТРАМВАЙНИХ КУЗОВІВ

Комунальне підприємство «Салтівське трамвайне депо» 20 лютого уклало угоду з ТОВ «Технології електротранспорту» щодо ...

ХНУ ІМ, КАРАЗІНА БЕЗ КОНКУРСУ ЗАМОВИВ РЕМОНТ, ПЕРЕПЛАТИВШИ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА МАТЕРІАЛИ

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна уклав угоду з ФОП Лагутіна Віра Олександрівна щодо ...

УЛЮБЛЕНЦІ КЕРНЕСА З «ПАРКІНГ+» ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ 50 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ДОРІГ НА БАВАРІЇ

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради акцептував відразу три пропозиції ТОВ «Паркінг +» ...

ДЕПУТАТ ОБЛРАДИ ВІД «НАШОГО КРАЮ» ПРИХОВАВ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС ТА БІЗНЕС ДРУЖИНИ

Депутат Харківської облради (фракція «Наш край») Олександр Гусаров не задекларував бізнес як свій так ...

ХАРКІВСЬКИЙ КОП, ЯКИЙ МАЄ БОРОТИСЯ ПРОТИ КОРУПЦІЇ, ПРИДБАВ НОВЕНЬКИЙ MERCEDES ЗА 1,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Начальник відділу оперативно-аналітичного забезпечення Департаменту захисту економіки Нацполіції України у Харківській області Олег Петренко ...