Харківський антикорупційний центр публікував статтю про процедуру закупівлі, яку оголосив Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації.


Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури 9 листопада 2015 року уклав угоду з ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” на виконання робіт з підключення до централізованого водопостачання села Дар-Надежда Сахновщинського району Харківської області на суму 4,3 млн.грн. Роботи мали бути виконані протягом 2015 року. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Будівництво системи централізованого водопостачання в селі Дар-Надежда Сахновщинського району Харківської області – це один з проектів регіонального розвитку, який фінансувався з Державного фонду регіонального розвитку.

Вже за виконання робіт з підключення до централізованого водопостачання села Дар-Надежда Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації перераховано ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” 2,85 млн.грн. (листопад-грудень 2015 року).

Всього за жовтень-грудень 2015 року Департаментом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури перераховано ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” 8,21 млн.грн.

Так, як роботи мали бути виконані до кінця року 5 січня 2016 року на сайтах ХОДА та офіційного видання Харківської обласної влади “Слобідський край”, посилаючись на директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, повідомили про завершення робіт по будівництву системи централізованого водопостачанню села Дар-Надежда та підключення села до цієї системи.

Фото, яке виставили на сайті ХОДА, не відповідає місцю розташування і за словами місцевих жителів водонапірної башти поки, що немає (фото 1). Також, жителі села розповідають що, про 2000 метрів водопроводу взагалі не може бути й мови.

А, тепер, просто варто подивитися, як же зараз, на 10 лютого 2016 року (фото 2-8), виглядає система централізованого водопостачання в селі Дар-Надежда Сахновщинського району Харківської області. Як при такому стані монтажу село може бути підключено до системи водопостачання? Цікаво, чи є на цьому місці свердловина глибиною 300 м, як повідомив в своєму звіті Сергій Магдисюк.

За фотоматеріали Харківський антикорупційний центр висловлює подяку Олексію Голікову.

Також, 2 листопада 2015 року Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації уклав угоду з ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” на будівництво каналізаційного колектору по вул.Чалого, вул. Загорулько, вул. Урицького в м.Богодухові на суму 4,64 млн.грн.

На обох тендерах у ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” єдиним конкурентом було підприємство, яке тісно пов’язане з ним – ТОВ «Лорем плюс».

ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” належить Ігорю Морусу, котрий є бізнес-партнером колишнього прокурора Харківської області Василя Синчука по фірмі «Рекреація Плюс», що зареєстрована у селі Хотімля Вовчанського району. Також на Ігоря Моруса записані частки у багатьох фірмах, де власником є син прокурора Олександр Синчук.
Відомо, що віце-президентом ТОВ «Констракшн груп Інтернешнл» є Євген Гутков, колишній депутат Харківської міськради. Разом із Олександром Синчуком вони стали співзасновниками обслуговуючого кооперативу «ЖБК Морошка».

В документації конкурсних торгів ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” вказувало контактний телефон такий самий, як до недавнього часу в ЄДР мало ТОВ “Лорем плюс”.
Керівником ТОВ «Лорем плюс» є Станіслав Можевітін. Він відомий як один з засновників обслуговуючого кооперативу «ЖБК Улітка», який був зареєстрований за тією ж адресою, що і «ЖБК Морошка». «ЖБК Улітка» вже припинив своє існування, але партнерами Можевітіна у цьому кооперативі були син власника ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» Денис Морус та син колишнього прокурора Харківської області Василя Синчука – Олександр Синчук.

Також, Харківський антикорупційний центр вже писав про дуже сумнівний тендер, який намагався провести Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Університет акцептував пропозицію ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» щодо реконструкції будівель НДІ астрономії на суму 7,07 млн. грн., хоча очікувана вартість закупівлі складала 5,19 млн.грн.
https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1634773706798849

Але, 4 листопада 2015 року стало відомо, що угоду між університетом та ТОВ “Констракшн груп інтернешнл” так і не було укладено.
https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1652586618350891
ТОВ фірми «Констракшн груп інтернешнл» повідомив комітет конкурсних торгів про відмову від підписання договору у зв’язку з важким фінансовим становищем.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НА ХАРКІВЩИНІ РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТІ ВІКОН В ШКОЛАХ

Відділ освіти Дергачівської РДА уклав дві угоди з ТОВ «Оксі-Артбуд» щодо проведення ремонтних робіт ...

ФАВОРИТИ ОДА ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ 50 МІЛЬЙОНІВ НА РЕМОНТ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав дві угоди з ТОВ «Будівельник» щодо ремонтних робіт ...

НОВА «ПРОКЛАДКА» ОТРИМАЄ ПІВ МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ ДОРОГИ У СЕЛІ ПІД ХАРКОВОМ

Шелестівська сільська рада 25 жовтня уклала угоду з ТОВ «Екобудшлях» щодо ремонту дороги вартістю ...

ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКРАДИ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ ВІДДАВ ПІДРЯДИ ФІРМІ БУХГАЛТЕРКИ КОСІНОВИХ

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав ряд угод з ТОВ «Енергосервіс ПМК» щодо проведення ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ НЕ ПОВІДОМИВ НАЗК ПРО ПРИДБАННЯ КВАРТИРИ В ЦЕНТРІ ХАРКОВА

Депутат Харківської міськради (фракція «Відродження») Олексій Навроцький у лютому 2017 року придбав квартиру площею ...