Департамент житлового господарства Харківської міської ради 25 вересня 2015 року уклав договір за результатами тендеру з Торгівельно-виробничим приватним підприємством «Ресурс» на знос сухих та аварійних дерев на суму 630000 грн. Вирубка дерев має завершитися до кінця 2015 року. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Планується вирубка сухих та аварійних дерев, розташованих на території приватного секторуі об’ємом 750 куб. м. Кількість дерев не вказана. Вартість вирубки одного кубічного метра деревини таким чином, складає– 840 грн.

У відкритих джерелах є дані про гуртові ціни на рудстійку по 300-500 грн. (див. фото). Тобто, деревину, вже порізану на кругляк.

Засновником, кінцевим бенефіцірним власником, керівником та підписантом торгівельно-виробничого приватного підприємства “Ресурс” є Тарновецький Ігор Ністорович. Єдиним конкурентом було приватне підприємство “ВТНС”, з пропозицією – 693600 грн. Засновником, кінцевим бенефіцірним власником, керівником та підписантом “ВТНС” є Запорожській Віталій Іванович.

Це вже не перший випадок, коли Департамент житлового господарства Харківської міської ради укладає угоди на знос сухих та аварійних дерев за ціною 840 грн. за 1 куб.м. 18 серпня 2015 року Департамент житлового господарства Харківської міськради за результатами тендеру уклав договір з ПП «Престиж Буд Сервіс» на вирубку дерев на суму 3,97 млн грн. (1 куб. м – 840 грн.).

У лютому 2015 року Департамент житлового господарства Харківської міської ради замовляв послуги з вирубки дерев вже знайомому торгівельно-виробничому приватному підприємству «Ресурс» Ігора Ністоровича Тарновецького. Сума договору тоді складала 3,97 млн грн., а 1 куб.м. вирубки сухих та аварійних дерев тоді коштував, як і зараз 840 грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Operation “Yalynka”, or Another scheme of the city council

Головна площа Харкова засяяла новорічними вогнями, встановлена нова найвища в Україні ялинка, на ярмарці ...

КЕРІВНИК ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА У ХАРКОВІ, ЯКИЙ ДОПОМАГАВ РОЗКРАДАТИ МАЙНО, ОТРИМАВ 4 РОКИ УМОВНО

У Харкові засудили директора ДП «Торговий дім «Облагрохімія» Ігора Колбатікова, який способствував втратою держпідприємством ...

В ЦЕНТРІ ХАРКОВА ПОБУДУЮТЬ НОВІ ЗЛИВОВІ КАНАЛІЗАЦІЇ МАЙЖЕ ЗА 40 МІЛЬЙОНІВ

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклало ...

Chumakov and Kernes’ Czech companies

Officials of Kharkiv city hall and their relatives actively began to register firms in ...