Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради 9 вересня 2015 повідомило про акцепт пропозиції з ТОВ “Дорожньо-будівельна компанія “Уровень” на будівництво велодоріжки вздовж Білгородського шосе (від вул. Дерев’янка до просп. Академіка Курчатова) на 14013672 грн. Будівництво має розпочатися в жовтні і завершитися до кінця 2016 року.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Згідно з техзавданням, велодоріжка має бути побудована вздовж Білгородського шосе міста Харкова, довжиною 7,63 км. Велодоріжка має починатися від вул.. Дерев’янко і закінчуватися перетинанням з просп. Академика Курчатова в сел. П’ятихатки. Ширина велодоріжки планується – 3 м, з двома полосами. Будівництво велодоріжки включає в себе підготовчі роботи, земляні роботи, благоустрій території, посів газонів.

Якщо, порахувати, то 1 км велодоріжки Харкову буде коштувате 1,84 млн.грн. Наприклад, будівництво 1 км велоінфраструктури в Києві та Львові коштує від 600 тис.грн. до 1 млн грн (залежно від типу велодоріжки).

Власниками ТОВ “Дорожньо-будівельна компанія “Уровень” є депутат Чугуївської райради Валерій Пєвнєв, обраний від Партії регіонів, та компанія з управління активами «Фінекс-капітал» Ігоря Когута та Лади Крімерман. Ігор Когут та Лада Крімерман також є партнерами сина Генадія Кернеса Даніїла Прівалова та Ольги Солоп по ТОВ «Фірма Діана», яке володіє Сумським ринком. Ольга Солоп є керівником ТОВ “Санстріт”, власником якого є Віргінський офшор “Валдхелм Tрейдінг корп.”. Саме Віргінський офшор “Валдхелм Tрейдінг корп.” є одним з власників ТОВ “Паркінг+”, одного з конкурентів на цьому тендері ТОВ “Дорожньо-будівельна компанія “Уровень”. ТОВ “ДБК “Уровень” фігурувало серед підозрілих контрагентів по реконструкції парку Горького у Харкові, список яких склав УБОЗ ГУМВС України в Харківській області.

На сьогодні список власників ТОВ “Паркінг+” виглядає так – Давидова Галина Петрівна, Компанія “Валдхелм Tрейдінг корп.” (офшор з Віргінських островів) та Блінкін Вячеслав Юрійович. Директором та співзасновником ТОВ “Паркінг+” до січня 2010 року був Володимир Миколайович Чумаков. У січні 2010 року його призначили радником мера Харкова Геннадія Кернеса з питань ЖКГ, тоді ж фірму перереєстрували на Галину Давидову. В травні того ж року Володимира Чумакова призначили головою Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, котрий він очолює і понині.

Другим конкурентом ТОВ “ДБК “Уровень” було приватне підприємство фірма “Бріз СПД”, з пропозицією на 12 662 838 грн., що на 1,35 млн.грн. дешевше, ніж пропозиція переможця. Інформації про відхилення пропозицій конкурсних торгів не було, відповідних протоколів також не викладено, але пропозицію ПП “Бріз СПД” не було взято до уваги. ПП “Бріз СПД” відоме тим, що брало участь в тендерах, після яких рішенням Антимонопольного комітету штрафувавалися всі учасники торгів, окрім ПП «Бриз СПД», за антиконкурентну поведінку. Серед учасників торгів були ТОВ «Паркінг+», КП «Шляхрембуд», ТДВ «Спецбуд-3», ТОВ «Дортехстрой». Але, Харківський апеляційний господарський суд відмінив рішення Антимонопольного комітету про накладення штрафу в тому числі і на ТОВ «Паркінг+».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ДЛЯ АВАКОВА СТВОРИЛИ НА КІПРУ ДВІ НОВІ ФІРМИ, ЗАСНОВНИКИ ЯКИХ ТІ САМІ, ЩО Й У ФІРМИ, ЯКА ПРИДБАЛА МАЙНО БАНКА «БАЗІС»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вказав, що є кінцевим бенефіціаром двох кіпрських фірм ...

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАЛИШИВ ДРУЗЯМ КЕРНЕСА “КООПЕРАТИВНУ” ЗЕМЛЮ НА СУМСЬКІЙ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ

Сьогодні в багатьох харківських ЗМІ з’явились фотографії торгового центру, який планують побудувати на перетині ...

ГУРТОЖИТОК НА СОЇЧА ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЗА 13 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з КП «Харківспецбуд» щодо ремонту гуртожитку вартістю ...

У КЕРНЕСА ПРИХОВУЮТЬ ДАНІ ПРО ВИПЛАТУ КРЕДИТУ ПАРКОМ ГОРЬКОГО БАНКУ ПУТІНА

У Харківській міськраді відмовилися повідомити, щодо суми коштів, яку на даний час заборгував КП ...

ТІТУШКИ НАМАГАЮТЬСЯ ЗБИРАТИ ПЛАТУ ЗА ПРОЇЗД ДО БЕЗЛЮДІВСЬКОГО ВОДОЙОМУ, ХОЧА СУД ЙОГО ПОВЕРНУВ ДЕРЖАВІ

Незважаючи на судові рішенні, щодо повернення у власність держави Нагор’євського водосховища у Безлюдовці, хлопці ...

ДЕПУТАТА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ПОПОВИЧА ПОКАРАЛИ ЗА ГОЛОСУВАННЯ НА КОРИСТЬ СВОЄЇ ФІРМИ НА СЕСІЇ МІСЬКРАДИ

Суд визнав винним депутата Харківської міськради від фракції «Відродження» Івана Поповича у вчиненні адміністративного ...