Генеральна прокуратура України відкрила провадження щодо реалізації Проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», у тому числі у Харкові.
Про це йдеться у ухвалах Печерського районного суду м. Києва від 27 листопада 2018 року.

Провадження відкрито по ч. 3 ст.191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Між Україною в особі Міністерства фінансів України та Міжнародним банком реконструкції та розвитку укладено 2 угоди про позику № TF016327 від 26.05.2014 на загальну суму 50 млн. доларів США та № 8387-UA від 26.05.2014 на загальну суму 332 млн. доларів США.

Предметом даних угод є виконання Проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України».

В рамках цього проекту на комунальному підприємстві «Харківські теплові мережі» мали бути виконані роботи з підвищення енергоефективності та надійності системи централізованого та децентралізованого теплопостачання за рахунок оновлення основних виробничих засобів, автоматизація виробничих процесів, скорочення паливно-енергетичних ресурсів та інше.

Зараз слідчі перевіряють контрагентів теплових мереж. Зокрема, представництва АБ «Ексіс Індастріз» (Литва), дніпровського ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Екопрон-Юг» тощо.

Раніше вже були відкриті кримінальні провадження стосовно діяльності «Харківських теплових мереж».

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

У Есхарі віддали підрядів на мільйон фірмі місцевого депутата

ТОВ «Стрійсервіс» за рік отримали підрядів без конкурсу Есхарівської селищної ради 1,2 млн. грн. ...

Селищна рада під Харковом купує сковороду за 55 тисяч

Покотилівська селищна рада уклала угоду з ФОП Дюкова-Кочержиа Л.М. щодо придбання сковороди за 54750 ...

Під Харковом масово змінили цільове призначення земельних ділянок, які нещодавно придбав нардеп Кацуба

Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков одразу змінив цільове призначення 13 земельних ділянок. Призначення змінили ...

Харківські тепломережі спишуть мільйон гривень на імітацію колекторських послуг

8 жовтня 2018 року КП «Харківські теплові мережі» уклало договір з ТОВ «Юридична фірма ...

Правоохоронці підозрюють фірми голови батьківського комітету гімназії, які отримували мільйони на ремонт шкіл, у виведенні коштів через “конвертцентр”

Харківські правоохоронці підозрюють ПП «Будагроспектр» та ПП «Будтериторія Україна» у користуванні послугами «конвертаційного центру», ...

“Харківський антикорупційний центр” запропонував зміни до статуту онкоцентру

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТА ЗНИЖЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ...