Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради протягом кінця листопада-початку грудня уклав 4 договори з ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» загальною вартістю 4,22 млн.грн. Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель «ProZorro».

Харківський антикорупційний центр вже раніше повідомляв про договір між Департаментом та ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» щодо кап.ремонту під’їзної дороги до мікрорайону Північна Салтівка, 4 за 1,29 млн.грн.

За 763,3 тис.грн. мають зробити капітальний ремонт тротуару по майдану Конституції, 2/2. Планують ремонт 980 кв.м. тротуару (вартість 1 кв.м. – 749,5 грн.).

За 956,5 тис.грн. планують зробити кап.ремонт вулиці Франтішка Крала, 43, 37 А. Встановлять 504 шт. бортових каменів та поребриків (вартість 1 шт. – 379,2 грн.), відремонтують 182 кв.м. тротуару (вартість 1 кв.м. – 526,9 грн.), зроблять 500 кв.м. дорожніх робот (вартість 1 кв.м. – 641,8 грн.) та 408 кв.м. парковки (вартість 1 кв.м. – 670,1 грн.).

1,21 млн.грн. піде на кап.ремонт проспекту Олександрівського, 182, 184. Влаштують 520 кв.м. проїзної частини (вартість 1 кв.м. – 940,5 грн.), влаштують 225 кв.м. заїзної кишені (вартість 1 кв.м. – 633,4 грн.) та відремонтують 649 кв.м. тротуару (вартість 1 кв.м. – 779,4 грн.).

І вже вищезгадані 1,29 млн.грн. на кап.ремонт під’їзної дороги до мікрорайону Північна Салтівка, 4. Мають зробити ремонт внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. Встановити 407 бортових каменів (вартість 1 шт. – 474,4 грн.), зробити 1412 кв.м. дорожніх робіт (вартість 1 кв.м. – 658,6 грн.).

Всі ремонти мають завершити до кінця 2019 року.

Власником та керівником ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» є Олександр Погребняк. Також Олександр Погребняк працює майстром в комунальному підприємстві «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації».

Це комунальне підприємство безпосередньо закріплене та підпорядковане саме Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, яке і замовило кап.ремонт під’їзної дороги.

Що цікаво, Олександр Погребняк спочатку не вніс в щорічну декларацію за 2017 рік корпоративні права в ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт», але на наступний день подав виправлену декларацію.

В 2016 році Погребняк заробив у комунальному підприємстві майже 76 тис.грн.

В 2017 році Погребняк заробив у КП зі всіма компенсаціями 95 тис.грн. ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» дохід Погребняку у 2017 році не приносило. Крім цього у 2017 році Погребняк мав 49 тис.грн. доходу від відчуження рухомого майна.

ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія Профіт» заснували в липні 2017 року. Розмір статутного фонду фірми – 350 тис.грн.

Директором Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради є Володимир Чумаков.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

Правоохоронці відкрили ще одну справу через продаж у Харкові комунального майна за заниженими цінами

Правоохоронці підозрюють чиновників Харківської міськради у розтраті комунального майна, що спричинило збитки в особливо ...

Харківські громадські діячі поділилися з одеськими досвідом боротьби з корупцією

5 сентября в Одессе представители ОО «Харьковский Антикоррупционный центр» встретились с одесскими общественниками из ...

У Харкові Єдину систему відеоспостереження у школах без тендеру створить київський монополіст

КП «Міський інформаційний центр» уклав 4 угоди з ТОВ “НПО Інфотех” щодо будівництва сегментів ...

У Есхарі віддали підрядів на мільйон фірмі місцевого депутата

ТОВ «Стрійсервіс» за рік отримали підрядів без конкурсу Есхарівської селищної ради 1,2 млн. грн. ...

У ЮРИСТА ХАЦ ПРАВООХОРОНЦІ ПРОВЕЛИ ОБШУКИ

2 грудня у квартирі юриста «Харківського антикорупційного центру», члена Громадської Ради при НАБУ Володимира ...

“Харківський антикорупційний центр” запропонував зміни до статуту онкоцентру

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТА ЗНИЖЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ...