Харківський топ-податківець Сергій Мережко звільняється з органів ДФС.

Це стало відомо з його декларації, яку він подав 22 жовтня перед звільненням.

Начальник Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Харківській області Сергій Мережко задекларував, що він та його сім’я мають у Харкові у власності 3 квартири загальною площею 168,1 кв.м., 3 житлових будинки загальною площею 323,2 кв.м., 2 земельні ділянки площею 1600 кв.м., нежитлове приміщення площею 634,3 кв.м. та гараж площею 18 кв.м.

Сергій Мережко користується на праві доручення Lexus LX 450 2016 року випуску вартістю 2,48 млн.грн., який належить Юрію Тележкіну, та мотоциклом BMW R NINE T 2018 року випуску, який належить Неллі Прістер. Дружина Сергія Мережко, Олена Мережко, має у власності Mercedes GLE 43 2017 року випуску вартістю 2,71 млн.грн. та мотоцикл BMW G310R 2017 року випуску за 149,9 тис..грн. Донька Сергія Мережко, Яна Мережко, має у власності Chevrolet Camaro RS 2016 року випуску за 100 тис.дол.

Сергій Мережко має готівкою 228 тис.дол. та 20,8 тис.грн. і 142 дол. на банківських рахунках. Дружина Сергія Мережко, Олена Мережко, має 50 тис.дол., а теща Сергія Мережко, Наталія Семчук, має готівкою 25 тис.дол.

В 2018 році Сергій Мережко отримав заробітну плату розміром 147 тис.грн. Дружина Сергія Мережко, Олена, отримала в 2018 році 500 тис.грн. доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

В 2017 році Сергій Мережко отримав 6,76 млн.грн. спадщини від Івана Мережко.

Сергій Мережко є кандидатом на посаду начальника відділу оперативних розробок територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтава.

Сергій Мережко у 1998 році почав службу в органах внутрішніх справ на посаді помічника оперуповноваженого спецпідрозділу фізичного захисту Управління податкової міліції ДПА у Харківській області. У 2003 році став начальником відділу протидії зовнішньоекономічним технологіям відмивання кримінальних доходів Управління податкової міліції ДПА у Харківській області. З 2005 року працював на керівних посадах ГУМВС України в Харківській області.

У 2010 році став начальником відділу Антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС України. З 2014 року виконував обов’язки начальника управління держслужби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Харківській області. У червні 2014 року став начальником оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

Харківська міськрада знову продала за безцінь приміщення у центрі міста

Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки і комунального майна Харківської міськради в серпні ...

Малинівська ОТГ проводить секретні закупівлі

Малинівська селищна рада уклала угоду з ФОП Довбищ С.I., щодо оренди мобiльних туалетних кабiн ...

Енергетики, які отримали хабар у Харківській області, відбулися умовним терміном

Чугуївський суд розглянув справу двох працівників одного з райвідділів «Обленерго» – Романа Загорецького та ...

У Харкові Єдину систему відеоспостереження у школах без тендеру створить київський монополіст

КП «Міський інформаційний центр» уклав 4 угоди з ТОВ “НПО Інфотех” щодо будівництва сегментів ...

Харківський антикорупційний центр організував круглий стіл,присвячений антикорупційним підсумкам 2016 року

Сьогодні в приміщенні KHARKIV TODAY відбувся круглий стіл, який організовував Харківський антикорупційний центр, присвячений ...