Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних коштів за допомогою фіктивних фірм.

Про це йдеться у Голосіївського районного суду м. Києва від 23 лютого 2018 року.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2016 році службовими особами Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА та Управління житлово-комунального господарства Золотоніської міськради, з використанням реквізитів ТОВ «СП «Ековтор» було присвоєно та виведено у тіньовий обіг понад 10 млн. грн.», – говориться в ухвалі.

Нагадаємо, що мова йде про будівництво полігонів ТБО.

Так, між Департаментом капбудівництва та ТОВ «СП «Ековтор» був укладений договір на будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин.

В ухвалі йдеться, що після перерахунку коштів з рахунків державних органів та органів місцевого самоврядування, частина коштів була перерахована на рахунки ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп», які мають ознаки фіктивності.

У ході аналізу документів податкової звітності ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп» встановлено, що СГД не здійснюють діяльність, зазначену в установчих документах, при цьому за короткий термін їх існування здійснено великий обсяг фінансових операцій (понад 700 млн. грн), що вказує на можливе створення підприємства з метою прикриття незаконної діяльності.

Також вдалося встановити, що номінальні директори отримують винагороду у розмірі 3200 грн. на місяць за можливість використання їх реквізитів та реквізитів зареєстрованих на них СГД третіми особами.

У подальшому готівка знімається з рахунків «схемних» суб’єктів господарювання через банкомати «Приват Банку» фізичними особами, які задіяні в протиправному механізмі, та передається її замовникам.

Харківське «СП «Ековтор» засноване у 2011 році Тетяною Юрченко з Донецька, яка до 25 липня 2017 року була директором. Фірма ж сьогодні належить донеччанину Олександру Біленку та одеському ТОВ «Екорегіон-77» Сергія Ляшевського та Сергія Дікарева. Директором зарає є Роберті Абакелія

Раніше у правоохоронців вже були претензії до ТОВ «СП «Ековтор» через будівництво полігону у Богодухові

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВДРУГЕ ЗАДОВОЛЬНИВ ПОЗОВ ХАЦ ПРО ПОВЕРЕННЯ У ВЛАСНІСТЬ ХАРКІВ’ЯН БЕЗКОШТОВНО РОЗДАНОЇ ЗЕМЛІ

Сьогодні, 6 вересня, суддя Господарсього суду Харківської області Байбак О.І. прийняв рішення задовольнити позов ...

Енергетики, які отримали хабар у Харківській області, відбулися умовним терміном

Чугуївський суд розглянув справу двох працівників одного з райвідділів «Обленерго» – Романа Загорецького та ...

Ремонт скверу “Стрілка” обійдеться в 27 мільйонів

Департамент комунального господарства Харківської міськради 23 серпня уклав договір з харківським ТОВ «Науково-виробниче підприємство ...

Справа Тетяни Цибульник: Повний перелік коштовностей, які знайшли у чиновниці під час обшуку

15 серпня 2018 року відбулося чергове судове засідання в Червнозаводському райсуді міста Харкова щодо ...

Фірма з оточення нардепа Денисенка планує будувати багатоповерхівки поряд з Саржиним Яром та Парком Артема

Депутати Харківської міськради надали дозвіл ТОВ «Сертон» на розробку проектів землеустрою для будівництва багатоповерхових ...

Справа “Рюкзаків Авакова”: Третій фігурант у справі взяв провину на себе

Сьогодні у Червонозаводському суді було проведене засідання у так званій «справі рюкзаків Авакова», під ...