Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних коштів за допомогою фіктивних фірм.

Про це йдеться у Голосіївського районного суду м. Києва від 23 лютого 2018 року.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2016 році службовими особами Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА та Управління житлово-комунального господарства Золотоніської міськради, з використанням реквізитів ТОВ «СП «Ековтор» було присвоєно та виведено у тіньовий обіг понад 10 млн. грн.», – говориться в ухвалі.

Нагадаємо, що мова йде про будівництво полігонів ТБО.

Так, між Департаментом капбудівництва та ТОВ «СП «Ековтор» був укладений договір на будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин.

В ухвалі йдеться, що після перерахунку коштів з рахунків державних органів та органів місцевого самоврядування, частина коштів була перерахована на рахунки ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп», які мають ознаки фіктивності.

У ході аналізу документів податкової звітності ТОВ «Альп-Ресурс» та ТОВ «Лімна-Груп» встановлено, що СГД не здійснюють діяльність, зазначену в установчих документах, при цьому за короткий термін їх існування здійснено великий обсяг фінансових операцій (понад 700 млн. грн), що вказує на можливе створення підприємства з метою прикриття незаконної діяльності.

Також вдалося встановити, що номінальні директори отримують винагороду у розмірі 3200 грн. на місяць за можливість використання їх реквізитів та реквізитів зареєстрованих на них СГД третіми особами.

У подальшому готівка знімається з рахунків «схемних» суб’єктів господарювання через банкомати «Приват Банку» фізичними особами, які задіяні в протиправному механізмі, та передається її замовникам.

Харківське «СП «Ековтор» засноване у 2011 році Тетяною Юрченко з Донецька, яка до 25 липня 2017 року була директором. Фірма ж сьогодні належить донеччанину Олександру Біленку та одеському ТОВ «Екорегіон-77» Сергія Ляшевського та Сергія Дікарева. Директором зарає є Роберті Абакелія

Раніше у правоохоронців вже були претензії до ТОВ «СП «Ековтор» через будівництво полігону у Богодухові

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

Фірма з оточення нардепа Денисенка планує будувати багатоповерхівки поряд з Саржиним Яром та Парком Артема

Депутати Харківської міськради надали дозвіл ТОВ «Сертон» на розробку проектів землеустрою для будівництва багатоповерхових ...

На Салтівці відремонтують два переїзди. Трамвайні рейки куплять за завищеними цінами

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав дві угоди з ПАТ «Південспецбуд» щодо ремонту трамвайних переїздів ...

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАДОВОЛЬНИВ ОДИН З ПОЗОВІВ ХАЦ ТА ЗОБОВ’ЯЗАВ ЗАБУДОВНИКА ПОВЕРНУТИ ХАРКОВУ НЕЗАКОННО ОТРИМАНУ ЗЕМЛЮ

Друзі, сьогодні відбулась досить непересічна подія. Господарський суд Харківської області прийняв рішення на користь ...

Фірма, співробітники якої розгромили міськраду, отримала підряд на охорону Парку Горького

КП «Центральний парк культури і відпочинку імені Максима Горького» уклало угоду з ТОВ « ...

Тролейбусне депо купує кондиціонери у фірми з “чорного списку” АМКУ

Комунальне підприємство “Тролейбусне депо №2” 1 серпня уклало угоду з ТОВ «Вентто» щодо придбання ...