Суд відмовився взяти під домашній арешт директора КП «Вінсантехнік» (с. Пісочин) Володимира Нехтялова, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

Про це стало відомо з ухвали Харківського районного суду від 6 квітня 2018 року.

Слідство встановило, що Нехтялов, окрім того, що є директором комунального підприємства також був засновником ПП «Будівельна компанія «Нехтялов». Остання фірма отримувала підряди від Пісочинської селищної ради. А по факту роботи виконували співробітники КП.

Саме за цій схемою були виконані роботи у будинках по вул. Молодіжна, 1; вул. Набережна, 11 та у дитячому садку «Теремок.

Слідчий зазначав, що Нехтялова підозрюють у вчиненні ряду корисних кримінальних правопорушень й йому загрожує до 8 років ув’язнення.

Суддя Шинкарчук зазначив, що прокуратура не прописала якими саме адміністративно-господарськими і організаційно-розпорядчими повноваженнями наділений підозрюваний як службова особа, та які саме повноваження підозрюваним як службовою особою були використані в забезпечення злочинного результату, беручи до уваги те, що він є засновником Приватного підприємства «Будівельна компанія «Нехтялов» й відмовив у затвердженні запобіжного заходу для Нехтялова.

Нагадєамо, що фірма Нехтялова регулярно отримувала підряди від селищної ради. Так , за даними сайту «Наші Гроші», Пісочинська селищна рада у грудні 2015 року ПП «БК Нехтялов» за виконання будівельних робіт заплатила 198 тис грн.

Тоді засновником ПП «БК Нехтялов» був Володимир Нехтялов, а директором – Олексій Володимирович Чернопіщук. Останній є сином члена виконкому та заступника голови Пісочинської селищної ради з фінансових питань Валентини Чернопіщук.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ ПОКОТИЛІВКИ ЯКОГО ПІДОЗРЮЮТЬ У ШАХРАЙСТВІ, ПРИЗНАЧИЛИ ДОМАШНІЙ АРЕШТ

Суд призначив Покотилівському селищному голові Анатолію Павленко, якого підозрюють у шахрайстві, запобіжний захід у ...

НА РЕКТОРА ФАРМУНІВЕРСИТЕТУ ЧЕРНИХ ЗАВЕЛИ СПРАВУ, ЧЕРЕЗ НЕВКАЗАНІ У ДЕКЛАРАЦІЇ КВАРТИРИ ТА БІЗНЕС ДРУЖИНИ

Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо порушення Закону України “Про запобігання корупції” ректором Національного ...

УКРАЇНСЬКИЙ НАРДЕП ПРИДБАВ ЗАБУДОВАНУ ЗЕМЛЮ У НІМЕЧЧИНІ ЗА 22 МІЛЬЙОНИ

Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенко» Борислав Розенблат придбав забудовану земельну ділянку,яка була ...

У НЕХОРОШКОВА ВИДІЛИЛИ ГРОШІ НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДИНКУ, ЯКИЙ РЕМОНТУВАЛИ У ГРУДНІ

Департамент житлового господарства Харківської міськради 27 лютого уклав угоду з ТОВ «БК «Східбуд» щодо ...