Харківські правоохоронці підозрюють, що посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» незаконно заволоділи коштами на суму 5,1 млн. грн. під час реконструкції гуртожитку профтехосвіти у м. Дергачі.

Про це стало відомо з ухвали Дзержинського районного суду від 25 січня 2018 року.

Кримінальне провадження було відкрите ще в 2016 році.

Нагадаємо, що Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо реконструкції майнового комплексу в м. Дергачі (4 черга, III пусковий комплекс) вартістю 50 млн грн.

За даними прокурора, у грудні 2016 року на банківські рахунки ПП «Фасад-сервіс» надійшли грошові кошти у сумі 23,622 млн. грн. 07.12.2016 посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» відобразили в податковій звітності придбання у ТОВ «Сонкей» будівельного матеріалу касета композитна у кількості 2935, 25 кв. м. на загальну суму 6,3 млн. грн. Ціна поставки 1 кв.м. даної продукції по первинним документам, зареєстрованим в ЄРПН, складала 1790 грн.

Прокурор зазначив, що фактично вказану продукцію (алюмінієва композитна панель) ПП «Фасад-сервіс» було придбано у громадянина, який суб’єктом господарської діяльності не зареєстрований, по ціні 19 доларів США (515,28грн.) на загальну суму 1,51 млн. грн., шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок підприємства з ознаками «фіктивності» ТОВ «Сонкей» в сумі 6, 3 млн. грн. з подальшим поверненням різниці грошових коштів у готівковій формі фактичному власнику ПП «Фасад-Сервіс».

Зважаючи на ці обставини суд дозволив прокуратурі отримати доступ до документів, які є у власності ПП «Фасад-Сервіс».

Нагадаємо, що керівником,підписантом та власником ПП «Фасад-Сервіс» є Ковтун Назар Анатолійович.

Нещодавно Департамент капбудівництва ОДА уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо ремонту лікарні вартістю 15,06 млн. грн. У локальних кошторисах, які були завантажені в систему «Прозорро» вартість багатьох матеріалів була значно завищеною.

Капітальний ремонт лікарні відбувається за гроші Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

В ПЕЧЕНІГАХ ВИТРАТЯТЬ 3 МІЛЬЙОНА НА БУДІВНИЦТВО МОСТУ. ВАРТІСТЬ БУДМАТЕРІАЛІВ ЗАВИЩЕНА В РАЗИ

Печеніжська селищна рада уклала угоду з ТОВ «Перша слобожанська будівельна компанія» щодо проведення будівельних ...

ЧИНОВНИКІВ НЕХОРОШКОВА ПІДОЗРЮЮТЬ У НЕДБАЛОСТІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРУ НА ВИРУБКУ ДЕРЕВ ЗА СУПЕРДОРОГОЮ ЦІНОЮ

Харківські правоохоронці підозрюють чиновників Департаменту житлового господарства міськради у службовый недбалості під час проведення ...

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ ЧЕРГОВІ МІЛЬЙОНИ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ НА ХАРКІВЩИНІ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав ще 1,68 млн. грн. ...

СУД ДОЗВОЛИВ «МЕГАБАНКУ» СПИСАТИ З РАХУНКІВ ХАРКІВ’ЯН БОРГ «ХТС» ПО КРЕДИТУ

Суд дозволив ПАТ «Мегабанк» право здійснювати списання з будь-яких рахунків у банку грошових коштів, ...

ЧИНОВНИКІВ КЕРНЕСА, ЯКІ РЕМОНТУЮТЬ ТРАМВАЙНІ РЕЙКИ, ПІДОЗРЮЮТЬ У ВИВЕДЕННІ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Харківські правоохоронці підозрюють робітників КП «Міськелектротранссервіс» у зловживанні службовим становищем та виведенні понад 1 ...