В листопаді 2017 року Харківська міська рада продала 14 приміщень загальною площею 1711 кв.м. та загальною вартістю 4,27 млн.грн. Про це повідомляється на інформаційно-аналітичному порталі «Харьковские известия».


Середня вартість 1 кв.м. комунальних приміщень у Харкові в листопаді склала 2495,4 гривень.

Приміщення площею 85,2 кв.м. за адресою вул. Квітки Основ’яненка, 11 (будинок напроти будівлі Харківської міськради) продали ФОП Гільова Поліна Геннадіївна за 416,6 тис.грн. Вартість 1 кв.м. за цією адресою склала 4889,3 грн. Це майже в 3 рази дешевше, ніж ринкова вартість нежитлових приміщень в центрі Харкова.

Поліні Гільовій в цій будівлі вже належить приміщення площею 81,5 кв.м., які раніше теж були придбані у міста за цінами значно нижче ринкових.

Поліна Гільова є цивільною дружиною Олександра Стаматіна, сина Вячеслава Стаматіна (директор КП «Харківський метрополітен») та Марини Стаматіної (заступниці Харківського міського голови з питань правового забезпечення). На Поліну Гільову, як і ще на декількох осіб-друзів Олександра Стаматіна (Івана Кравцова, Ігоря Бородавку) юридично оформлюють багато об’єктів нерухомості в місті, які де-факто належать та використовуються сім’єю Стаматіних.

На Поліну Гільову записали і перший поверх будинку за адресою вул. Чернишевська, 88. Де-факто Поліна Гільова захопила також підвал цього будинку. Саме за підвал історичної будівлі і триває «війна» між забудовником та мешканцями будинку по Чернишевській, 88. 

2 приміщення загальною площею 71,2 кв.м. за адресою вул. Сумська, 81 (територія Парку Горького) придбало ТОВ «Прем’єр-Парк» за 442,8 тис.грн. Вартість 1 кв.м. склала 6219,1 грн., що в 2,5 рази дешевше ринкових цін.

Власниками ТОВ «Прем’єр-Парк» є Олександр Луценко та Андрій Демченко. Фірма займається ресторанним бізнесом, наданням послуг мобільного харчування.

Приміщення площею 108,5 кв.м. по Григорівському шосе, 10 придбала приватна аптека «Айва» за 467,4 тис.грн. (вартість 1 кв.м. по 4307,8 грн.). Власником та директором аптеки «Айва» є Олена Іванівна Гончарова, яка також є директором комунальної центральної районної аптеки №126 в селищі міського типу Борова.

Олена Гончарова в листопаді 2014 року придбала квартиру у Харкові площею 87,3 кв.м. за 766,4 тис.грн. Олена Гончарова має готівкою 890 тис.грн., 25 тис.доларів та 12 тис.євро позичила третім особам. В 2016 році Гончарова заробила загалом 116,8 тис.грн.

Найбільше приміщення в листопаді 2017 року придбав ФОП Гогсадзе Заза Георгійович, який придбав 546 кв.м. по вул. Косарєва, 41 за 1,06 млн.грн. (вартість 1 кв.м. склала 1941,6 грн.)

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

НА ХАРКІВЩИНІ РОЗПИЛЯЛИ ТЕНДЕР НА РЕМОНТІ ВІКОН В ШКОЛАХ

Відділ освіти Дергачівської РДА уклав дві угоди з ТОВ «Оксі-Артбуд» щодо проведення ремонтних робіт ...

“КІПРІОТИ” ОТРИМАЮТЬ МІЛЬЙОНИ ЗА РЕКОНСТРУКЦІЮ ЗУПИНОК У ХАРКОВІ

Комунальне підприємство «Міськелектротранссервіс» 13 грудня уклав 13 угод з ТОВ «Генпрофбуд» щодо реконструкції трамвайних ...

КАПРЕМОНТ НОВОВОДОЛАЖСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ: УНИКНЕННЯ АУКЦІОНУ ТА НЕВИКОНАННЯ РОБІТ У СТРОК

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації перезаключив угоду з ТОВ «Уніта» щодо капітального ремонту Нововодолажського ...

СУД РОЗІРВАВ УГОДУ МІЖ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» ТА ФІРМОЮ ОНІЩЕНКА-КАЦУБИ, ЯКА ФІГУРУЄ У РОЗСЛІДУВАННІ НАБУ

Суд задовольнив позов ПАТ «Укргазвидобування» та прийняв рішення розірвати додаткову угоду до договору про ...

ПРОКУРОР ГПУ ОТРИМАВ ПОНАД МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ВІД МАТЕРІ-ПЕНСІОНЕРКИ

Прокурор Генеральної прокуратури України Євген Шаблін отримав безвідсоткову позику на суму 1,385 млн. грн.