Частина земель, які знаходяться на обліку у КП «Флора-Сервіс», опинилася у приватній власності, зокрема, у людей близьких до мера Харкова Геннадія Кернеса.

Про це стало відомо «Харківському антикорупційному центрі» з кадастрової карти.

Всі земельні ділянки були нарізані по 2 га.

Серед власників цих земельних ділянок є Вікторія Борисова – дружина заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача.

Поряд знаходиться ділянка Оксани Дем’яненко, яка працювала директором ПП «Сєнтябрь». Зараз ця фірма записана на екс-депутата міськради Євгена Гуткова.

ПП «Сєнтябрь» знаходиться за тією ж адресою, що й фірми з оточення екс-прокурора області Василя Сінчука, зокрема, «Констракшн Груп Інтернешнл».

Ще поряд активні учасники «кооперативної схеми: Олена Чернова, Євгеній Лейкін, Оксана Свидло.

Також 2 га землі має й Світлана Федосєєва. Людина з таким ПІБ відома, як директор КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості».

Ще 2 га є у Юрія Грушева. Його ПІБ повністю співпадає з помічником нардепа Євгена Мураєва.

Власника ще однієї ділянки Руслана Будника називали у «Мережі» водієм екс-заступника Харківського міського голови, яка курирувала земельні питання, Тетяни Овінникової.

Ще один примітний власник – це Емілія Михайлова – мати депутата Харківської міськради, голови профільної «земельної» комісії Габріеля Михайлова.

Не обійшлося й без Галини Давидової, яка була відома, як співзавсновник ТОВ «Паркінг+». Ця фірма є головним підрядником на ремонтах харківських доріг.

Галина Давидова також була відома тим, що разом з Ольгою Солоп була співзасновницею Обслуговуючого кооперативу “ЖБК “Триумф”, який безкоштовно одержав у власність земельну ділянку площею 1,68 га по пров. Тульському.

Це саме та ділянка в Лісопарку на якій знаходиться резиденція народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна. Саме цю резиденцію нещодавно пікетували активісти Цивільного корпусу “Азов”. До речі, в 2011 році власниками Обслуговуючого кооперативу “ЖБК “Триумф” стали Алла Добкіна (матір Михайла Добкіна), а також – Микола і Анастасія Боженки. Дівоче прізвище дружини Добкіна Аліни – саме Боженко. 

Ще однією близькою до мера людиною є Віталій Печура.

Цікаво, що його дружина працює начальником управління праці в міськраді. Й ось вони стали власниками непоганої землі.

Крім того, з оточення Кернеса власниками землі виявилися Ольга Солоп, Андрій Челобітчиков, 
Ще ряд ділянок записані на людей, яких, навіть, Google не знає.

Цікаво, що вся ця земля й досі обліковується у обласному комунальному підприємстві і на неї є державний акт на право користування землею, однак, це не завадило роздати її через міськраду близьким людям.

Нагадаємо, що нещодавно на цій ділянці почалася вирубка дерев. В цих подіях фігурував заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач. Більше того, він входив й до комісії облради, яка розглядала заяву ліквідатора КП.

Також нагадаємо, що ліквідатор обласного КП «Флора-Сервіс» Рустам Мухітдінов заявив, що на землях підприємства з’явилася невідома техніка, яка знищила 27 дерев.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

ПІД ХАРКОВОМ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПРИВАТНИКІВ ЗВІЛЬНИТИ ВОДОЙМИ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ЗООВЕТАКАДЕМІЇ

Апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсним рішень виконавчого ...

СУД ВІДМОВИВ СЛІДЧОМУ В ДОСТУПІ ДО ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ВОЛОДІННІ ОНКОЦЕНТРУ

28 січня співкоординатор Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах публікував інформацію про звернення слідчого Київського ...

ОСВІТЯНИ НА ХАРКІВЩИНІ ПРИДБАЮТЬ ГАЗ У ЛЮДИНИ ОЛЕКСАНДРА ЯНУКОВИЧА

Відділ освіти Красноградської РДА уклав угоду з ТОВ «Газінвест-Трейдінг» щодо постачання природного газу вартістю ...

ХАРКІВСЬКИЙ ПРОКУРОР ЗМІНИВ «ЛАНОС» НА «КАМРІ», ЗАНИЗИВШИ РЕАЛЬНУ ВАРТІСТЬ АВТІВКИ

Старший слідчий прокуратури Харківської області Артем Шевченко придбав автомобіль TOYOTA CAMRY 2008 року випуску.

ЖИЛКОМСЕРВІС ЗАКУПИВ ФАРБИ НА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ПО ЗАВИЩЕНИМ ЦІНАМ

Комунальне підприємство «Жилкомсервіс» 17 березня уклав угоду з ФОП Виноградов Сергій Михайлович поставку фарб ...