Дзержинський районний суд міста Харкова визнав винним колишнього директора ТОВ «Машстройсервис» Валерія Воробйова у привласненні коштів харківського місцевого бюджету у розмірі 46 тис грн. під час реконструкції шкільних спортмайданчиків і засудив його до 2 років умовно та штрафу в 4250 грн. Таке рішення суд прийняв 5 січня.

Про це пише видання “Наші Гроші” з посиланням на судовий реєстр.


У червні 2016 року році комунальне підприємство «Харківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» замовило ТОВ «Машстройсервис» реконструкцію спортивних майданчиків на території 10 шкіл міста загальною вартістю 32,27 млн грн.

У школах підрядник повинен був побудувати майданчики для гри в міні-футбол, баскетбол, волейбол та стрітбол, а також встановити майданчики для воркауту та тенісні столи.

Суд встановив, що Воробйов вніс завідомо неправдиві відомості до актів виконаних будівельних робіт, завищивши їх обсяги, і заволодів бюджетними коштами на загальну суму 46 тис грн.

Зокрема, фірма Воробйова недовиконала роботи щодо встановлення бордюр, монтажу стояків та секцій огорожі, а також обсипання піском навколо футбольного поля.

Воробйов уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і отримав 2 роки позбавлення волі умовно з іспитовим строком 1 рік з позбавленням права обіймати певні посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій строком на 1,5 роки, а також штраф в 4250 грн.

Валерій Воробйов залишив посаду директора ТОВ «Машстройсервис». Замість нього керівником вказано Михайла Гревцева, підписантом записана Валентина Федосєєва. Власниками фірми є син Валерія Воробйова Ігор та Галина Воробйова. Раніше серед засновників був Андрій Оберемок.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

Також можуть сподобатися

«ЕКОВТОР» ТАКИ ОТРИМАВ УГОДУ НА БУДІВНИЦТВО ПОЛІГОНУ ПІД ВОВЧАНСЬКОМ. ВАРТІСТЬ ДЕЯКИХ ТОВАРІВ ЗАВИЩЕНА

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації за результатами тендеру замовив ...

Фірма чотири роки господарює без документів у військовому містечку під Харковом

ТОВ «Вєгол» повинно компенсувати Квартирно-експлуатаційному відділу м. Харкова Міністерства оборони за користування військовим містечком ...

“ЦЕНТРЕНЕРГО” ЗАПЛАТИТЬ 130 МІЛЬЙОНІВ ЗА ПЕРЕВЕДЕННЯ ЗМІЇВСЬКОЇ ТЕС З АНТРАЦИТУ НА ГАЗОВЕ ВУГІЛЛЯ

Зміївська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго» 25 січня уклала угоду з ТОВ «Котлотурбопром» про ...

КОМУНАЛЬНИКИ КЕРНЕСА ВДВІЧІ ПЕРЕПЛАТЯТЬ ЗА ВИВОЗ СМІТТЯ, ФІРМІ, ЯКА ПЕРЕБУВАЄ ПІД СЛІДСТВОМ

Департамент житлового господарства Харківської міськради 3 березня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ ...

“Харківобленерго” заплатить 50 мільйонів за трансформатори новачку ринку

АК «Харківобленерго» 22 липня за результатами тендеру замовила ТОВ «Глазго Груп Інвест» трансформаторів на ...

НА БУДІВНИЦТВІ ШКІЛЬНИХ СТАДІОНІВ РОЗКРАДАЛИ КОШТИ. ДИРЕКТОРА ФІРМИ-ПІДРЯДНИКА ЗАСУДИЛИ, АЛЕ ВІН ЗАЛИШИВСЯ НА ВОЛІ

Дзержинський районний суд міста Харкова визнав винним колишнього директора ТОВ «Машстройсервис» Валерія Воробйова у ...